عروس و داماد
همه چیز برای برگزاری مراسم ازدواج آماده بود و میهمانان همگی در سالن منتظر بودند اما خبری از عروس و داماد نشد و این غیبت طولانی همه را نگران کرد.

عروس و دامادی که مراسم ازدواجشان را فراموش کردند

مراسم ازدواج برای بسیاری از مردم جهان یکی از مهمترین اتفاقات در زندگی است که از مدت ها قبل برای آن برنامه می چینند و امکان ندارد این روز مهم را فراموش کنند اما همیشه استثنا وجود دارد. شاید برایتان جالب باشد که بدانید عروس و دامادی با اینکه میهمانان زیادی را دعوت کرده بودند، مراسم ازدواج خود را فراموش کردند. در این بخش از سرگرمی نمناک ماجرای این زوج فراموشکار را خواهید خواند و از دلیل رفتارشان آگاه خواهید شد. فکر می کنید این عروس و داماد مشغول چه کار مهمی بودند که مراسم ازدواجشان را فراموش کردند؟

به نقل از دیلی میل؛ عروس و داماد جوان فرانسوی سالن ویژه مراسم عروسی شهرداری را برای برگزاری مراسم ازدواج اجاره و مهمانانی را برای حضور در جشن خود دعوت کردند اما زمانی که سالن آماده شده بود و مهمانان و ساقدوش ها هم برای برگزاری مراسم آماده و حاضر شدند، خبری از عروس و داماد نشد که نشد. از قرار معلوم عروس و داماد یادشان رفته بود در مراسم ازدواج خودشان حاضر شوند.

عروس و داماد

مراسم ازدواج آنها برای ساعت 10 صبح برنامه ریزی شده بود و باید تا بعد از ظهر 4 مراسم ازدواج دیگر نیز در همان سالن برگزار می شد. همه مدعوین ساعت ده صبح منتظر عروس و داماد بودند ولی این زوج در مراسم ازدواج خود حضور نیافتند و جالب تر اینکه به هیچ یک از تماس هایی که با آنان برقرار شد، جواب ندادند.

" کارولین فل " معاون شهردار شهر آنژه فرانسه که مسئول خواندن و ثبت عقدنامه بود، تصور کرد که علت عدم حضور این زوج پشیمان شدن از مراسم ازدواج است اما علت چیز دیگری بود!

به ناچار 4 مراسم ازدواج دیگر به خوبی و خوشی برگزار شد اما باز هم خبری از عروس و داماد جوان داستان ما نشد. مهمانان و فامیل عروس و داماد خسته شده و سالن را ترک کردند. برخی از آنها برای اطلاع از دلیل این غیبت و رفع نگرانی هایشان سراغ این زوج رفته و از دلیل حضور نیافتن آنها آگاه شدند.

دلیل نرفتن عروس و داماد به مراسم ازدواجشان بازی کندی کراش بود. عروس و داماد به قدری محو بازی شده بودند که فراموش کردند مهمانان عروسی منتظر حضور آنها هستند و باید به مراسم ازدواجشان بروند. تصور کنید وقتی بازی کندی کراش برای زوجی مهمتر از مراسم ازدواجشان است این ازدواج چه سرنوشتی خواهد داشت.

بازی کندی کراش

انتشار ماجرای این زوج در فضای مجازی طبق انتظار با واکنش های مختلفی همراه شد و خیلی ها این زوج را گیج و فراموشکارترین عروس داماد دنیا نامیدند چرا که برای بسیاری از عروس دامادها پیش می آید که چیزی در حد وسایل شخصی، گوشی موبایل و .... را به دلیل استرس بالا در این روز فراموش کنند اما قطعا هیچ جای دنیا، عروس و داماد مراسم را فراموش نکرده و نمیکنند.

داستان عجیب بیخیال ترین عروس داماد دنیا

458
این مطلب مفید بود ؟4612
منبع : بخش سرگرمی نمناک/ح.ب/ن
وبگردی