فسیل

زمان اکران فسیل در فیلیمو اعلام شد

تاریخ انتشار : 10 اسفند 1402کد مطلب : 92432زمان مطالعه : 1 دقیقه
زمان اکران فیلم فسیل محبوب ترین فیلم کمدی چندسال اخیر مشخص شد.

روز و زمان اکران فسیل در فیلیمو

در طی سال‌های اخیر فیلم‌های طنز رکورد دار فروش سینمای ایران بوده‌اند و هر سال این رکورد جابه‌جا می‌شود. در حال حاضر، فسیل به کارگردانی کریم امینی نه تنها پرفروش‌ترین فیلم تاریخ سینمای ایران در سال نخست اکران است بلکه با جذب بیش از 6 میلیون و 38 هزار مخاطب، پربیننده‌ترین فیلم تاریخ سینمای ایران در سال اول اکران نیز می باشد. بسیاری از مخاطبان هنر هفتم این فیلم را روی پرده سینما تماشا کرده اند اما بسیاری از بینندگان در انتظار اکران آنلاین آن هستند.در ادامه این بخش از نمناک ساعت اکران فسیل در فیلیمو را اعلام خواهیم کرد.

فیلم سینمایی فسیل که هنرمندان شاخص عرصه کمدی چون بهرام افشاری، هادی کاظمی، ایمان صفا و...در آن بازی کرده اند، امروز 10 اسفند 1401 از پلتفرم فیلیمو پخش می شود. زمان اکران آنلاین فیلم رکورد شکن فسیل در فیلیمو، ظهر اعلام شده است.

اکران فیلم فسیل

زمان اکران فیلم فسیل در فیلیمو

ماجرای فیلم فسیل بهرام افشاری و بازیگرانش

فسیل فیلم سینمایی به کارگردانی کریم امینی در ژانر کمدی و خانوادگی است که داستان سه دوست را روایت می‌کند که پیش از انقلاب ایران عضو یک گروه موسیقی‌ اند و برای کسب شهرت تلاش می‌کنند. در این فیلم بهرام افشاری، هادی کاظمی، ایمان صفا، الناز حبیبی، الهه حصاری، بابک کریمی، سیدجواد هاشمی، غلامرضا نیکخواه، امید روحانی، علیرضا استادی، قاسم زارع و خشایار راد به هنرمندی پرداخته‌اند.

زمان اکران فسیل در فیلیمو اعلام شد

3.39
این مطلب مفید بود ؟63
منبع : بخش خبری نمناک/ن/ن.ح
برچسب : نمایش خانگی
وبگردی