جین پوچین
چند سالی است مسیر دادگاه را میرود و دست خالی باز میگردد، تمام این مدت تلاشش فقط برای این بوده که ثابت کند زنده است و بس اما هنوز موفق نشده.

زنی که 3 سال است تلاش میکند تا زنده بودنش را ثابت کند

اتفاقات عجیب و غریب در مورد مرگ و زندگی انسان ها کم نیست، از زنده شدن مرده در مراسم تشییع تا بازگشت زنی سالها بعد فوت که مطالبش را پیش از این در بخش سرگرمی نمناک خواندید. ماجرای دیگری که امروز خواهید خواند با موارد قبلی کمی متفاوت است، یعنی مرده ای زنده نشده بلکه زنده ای است که نمرده ولی زنده بودنش را نمیتواند ثابت کند.

زنده شدن عجیب زنی 40 سال پس از مرگش! + تصاویر

ماجرای عجیب زنی که زنده بودنش را باور نمیکنند

زن 58 ساله فرانسوی به نام "جین پوچین " به مدت 3 سال است که مسیر دادگاهی را برای اثبات زنده بودنش طی می کند و حالا بعد از گذشت مدتها و برگزاری چندین جلسه رسیدگی به پرونده اش در دادگاه شهر لیون هنوز به نتیجه نرسیده است.

به گزارش " استریتس تایمز "ماجرا از آنجایی شروع شد که سالها پیش بین این خانم و یکی از کارمندانش اختلاف حقوقی رخ داد، بعد از گذشت سالها از این اختلاف و رفت آمدها به دادگاه برای حل این ماجرا در یک جلسه، کارمند خانم "پوچین " به قاضی اطلاع داد که این خانم فوت شده است و دیگر در جلسات حضو نخواهد یافت، قاضی هم براساس گفته ی او خانم "پوچین " را یک شهروند درگذشته ثبت کرد. مدتی بعد خانم " پوچین " به دادگاه مراجعه کرد و ماجرا را فهمید و از همان موقع یعنی سال 2017 در تلاش است تا زنده بودنش را به قاضی و دیگر ادارات دولتی ثابت کند.

جین پوچین

جالب است که این قاضی بدون دریافت هیچ سند و مدرکی و تنها براساس صحبت های کارمند این خانم که با ایشان خصومت هم داشته، مرگ " پوچین " را رسما اعلام کرده است. وکیل خانم " پوچین " همچنان در تلاش است که این ادعای دروغین را باطل کند اما تا به حال در این ماجرای دیوانه کننده موفق نبوده است.

مشکل اصلی برای این زن بینوا آنجاست که قاضی پرونده بعد از پذیرفتن مرگ وی تنها با حرف شاکی او، تمام هستی "جین پوچین " را از سیستم دادگستری کشور فرانسه پاک کرده و بر همین اساس، تمام اسناد رسمی او از جمله کارت شناسایی، گواهینامه و بیمه درمانی باطل شده و اعتباری ندارند برای همین او نمیتواند به بانک ها زنده بودنش را ثابت کند.

زن فرانسوی

ماجرای شکایت کارمند خانم " پوچین " به سال 2000 بازمیگردد که به دلیل اخراج او از شرکت شکل گرفته بود و یکبار هم رای به نفع کارمند صادر شد اما به دلایلی به اجرا نرسید و شکایت دوباره به جریان افتاد.

از قرار معلوم، کارمند " پوچین " برای انتقام از او اسناد مرگ وی را جعل کرده و تحویل دادگاه داده است اما خانم کارمند میگوید او خود مسئول مرگ دروغینش بوده و حالا باید تاوانش را بدهد.

ماجرای عجیب زن زنده ای که 3 ساله همه میگن مُرده

3.517
این مطلب مفید بود ؟125
منبع : بخش سرگرمی نمناک/ح.ب/ن
وبگردی