پدر و مادر

قرارداد جنجالی یک دختر با پدر و مادرش

تاریخ انتشار : 4 خرداد 1402کد مطلب : 90391زمان مطالعه : 2 دقیقه
دختر جوان پس از خستگی از کار و استرس های ناشی از مشکلات مالی اش، قرار دادی با پدر و مادر سالمند خود عقد کرد که خبرساز شد.

مراقبت از پدر و مادر به شرط دریافت پول !!

تصمیم یک زن 40 ساله برای ترک شغلش و تبدیل شدن به یک "دختر تمام وقت" در استخدام والدین خود، جنجالی را به راه انداخته و واکنش هایی را به همراه داشت که جزئیات بیشترش را در این بخش از گوناگون نمناک، خواهید خواند.

خانم نیانان 40 ساله، سال گذشته پس از 15 سال کار در یک خبرگزاری، کار خود را رها کرد. او تقریباً 24 ساعت شبانه روز آماده باش برای خدمت و دائماً تحت استرس شدید بود. والدینش پیشنهاد استخدام بهتری داشتند و به او گفتند میتواند شغلی را که او را بسیار تحت فشار قرار داده است را رها کند.

والدین این زن به او گفتند که:چرا شغلت را رها نمی کنی؟ ما از نظر مالی از شما حمایت خواهیم کرد. این بدیهی است که دیگر نیازی برای تامین هزینه مسکن و غذا و اقلام مختلف خانه نخواهی داشت، زیرا خودمان چنین هزینه هایی را بر عهده می گیریم. خانم نیانان هم که دنبال چنین فرصتی برای رسیدن به رفاه و راحتی بود، به سرعت پذیرفت و از کارش استعفا داد و به خدمت والدینش درآمد.

در واقع والدین این دختر از او درخواست کردند تا به استخدام خودشان درآید و برای دیگری کار نکند. یک فرزند تمام وقت و والدینی که تمام هزینه های او را تامین میکنند؛ این اصل ماجرایی بود که برای مردم چین تبدیل به یک بحث مهم شد.

سالمند

برخی از مردم چین که غالبا جوان تر ها بودند، در واکنش به این ماجرا معتقد بودند که بهتر است والدینی که توان مالی قابل قبولی دارند، با فرزندان خود چنین قرار دادی ببندند اما برخی دیگر با این ماجرا مخالف بودند و میگفتند هیچ فرزندی نباید برای مراقبت از والدین خود پول دریافت کند؛ این رفتار که والدین فرزندشان را از کار و تلاش به سمت بیکاری بکشانند، درست نیست و برای جامعه مشکل ساز خواهد بود.

نظر شما چیست؟

قرارداد جنجالی یک دختر با پدر و مادرش

3.88
این مطلب مفید بود ؟62
منبع : بخش سرگرمی نمناک/ن/م
وبگردی