تولد

جراح بای‌پس معده | دکتر فربد امامی

کد مطلب : 94068زمان مطالعه : 4 دقیقه
دکتر فربد امامی یگانه به عنوان جراح بای پس معده در بهترین مراکز درمانی خصوصی و دولتی فعالیت دارد می توانید برای مشاوره تماس بگیرید.

اگر به عنوان یک کاندید برای انجام جراحی های لاغری، به تازگی تحقیقات خود را درباره انتخاب بهترین جراح بای پس معده آغاز کرده اید، در این مسیر با پرسش های زیادی روبرو خواهید شد. ساده ترین راه، جست و جوی لیست بهترین جراحان و فلوشیپ های فوق تخصصی جراحی های چاقی است که می توان نام دکتر امامی یگانه را در آن مشاهده کرد. پرسشی که حتما با آن روبرو خواهید شد این است که این لیست بر اساس چه معیارهایی شکل گرفته و جراحان چاقی بر چه اساس به عنوان بهترین جراح معرفی می شوند؟

ارزیابی مهارت ها، اولین قدم در انتخاب بهترین جراح بای پس معده

اولین معیار در انتخاب بهترین جراح بای پس معده ، ارزیابی مهارت های جراح است. جراحانی که بر تمام تکنیک های جراحی چاقی مسلط بوده و در انجام آن ها مهارت کافی دارند، به عنوان بهترین جراحان چاقی معرفی می شوند. تمامی تکنیک های جراحی چاقی برای کاهش وزن طراحی شده اند، اما همه آن ها برای تمام بیماران مناسب نیستند. به طور مثال جراحی اسلیو معده برای افرادی که به پرخوری مبتلا هستند مناسب است. در حالی که جراحی بای پس معده بهترین رویکرد درمانی برای افراد مبتلا به ریزه خواری است. همچنین جراحی های چاقی در درمان بیماری های همراه مانند فشار خون بالا، دیابت، آپنه انسدادی و غیره نقش دارند که باید به شدت مورد توجه قرار گیرد.

بهترین جراح بای پس معده جراحی است که بیمار خود را از تمامی خطرات و مزایای روش انتخاب شده مطلع کند. همچنین لازم است طی بررسی های دقیق پزشکی، بهترین تکنیک جراحی چاقی برای درمان بیمار انتخاب شود. از مجموعه مهارت های دکتر فربد امامی یگانه می توان به موارد زیر اشاره نمود:

  • جراحی اسلیو معده،
  • انواع مختلف جراحی بای پس از جمله کلاسیک، بای پس مینی امگا، ساسج بای پس و ساسی بای پس،
  • حلقه معده،
  • بالن معده،
  • پلیسه معده،
  • بوتاکس معده

دکتر امامی یگانه

بررسی اعتبار و تجربه جراح، دومین قدم در انتخاب بهترین جراح بای پس معده

در انتخاب بهترین جراح بای پس معده ، باید میزان اعتبار و تجربه جراح را نیز بررسی کنید. هرچند تعداد جراحی های چاقی انجام شده نشان دهنده میزان تجربه جراح است، اما آنچه اهمیت دارد تعداد جراحی های موفق جراح منتخب شما است. تعداد جراحی های موفق ارتباط مستقیمی با میزان رضایت بیماران دارد. هرچه میزان رضایت بیماران و درصد موفقیت آن ها در کاهش وزن پایدار بیشتر باشد، جراح منتخب شما معتبرتر است.

همچنین لازم است مدارک علمی و سوابق تحصیلی جراح بای پس معده منتخب خود را بررسی کنید. بهترین جراح چاقی جراحی است که دارای بورد تخصصی جراحی عمومی و فلوشیپ فوق تخصصی جراحی چاقی و لاپاراسکوپی پیشرفته باشد یا مورد تایید انجمن جراحان درون بین ایران و جامعه بین المللی جراحان چاقی و متابولیک(IFSO) باشد.

دکتر فربد امامی یگانه دارای بورد تخصصی جراحی عمومی و مدرک فوق تخصص جراحی چاقی و لاپاراسکوپی پیشرفته از دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی تهران است. همچنین بهترین جراحان چاقی ایران عضو رسمی فدراسیون بین المللی جراحان چاقی(IFSO) و جامعه جراحان چاقی متابولیک در آمریکا (ASMBS)، هستند. از دیگر افتخارات دکتر امامی یگانه می توان به عضویت فعال در انجمن جراحان درون بین یا لاپاراسکوپی ایران و آمریکا(ASMBS) اشاره نمود.

بهترین جراح چاقی

آشنایی با رویکرد درمانی، سومین قدم در انتخاب بهترین جراح بای پس معده

یکی از مهم ترین مواردی که در انتخاب بهترین جراح بای پس معده باید مورد توجه قرار دهید، رویکرد درمانی جراح منتخب شما است. در درمان چاقی مفرط، نه تنها تکنیک انجام جراحی بلکه مراقبت های قبل، حین و بعد از آن نیز بسیار اهمیت دارند.

دکتر فربد امامی یگانه با گرد هم آوردن یک تیم جراحی قوی متشکل از متخصص غدد درون ریز، متخصص تغذیه و روانشناس،گوارش، ریه و قلب در تلاش است تا بهترین رویکرد درمانی را برای بیماران به کار گیرد. هدف این تیم پزشکی در وهله اول، یافتن علت اصلی اضافه وزن و سپس انتخاب بهترین رویکرد برای درمان آن است. این تیم جراحی قبل از عمل تا پایان مسیر کاهش وزن با بیماران همراه هستند تا بهترین نتایج حاصل شود.

ارزیابی اخلاق حرفه ای، چهارمین قدم در انتخاب بهترین جراح بای پس معده

بهترین جراح بای پس معده جراحی است که اخلاق حرفه ای را رعایت کرده و نسبت به بیماران خود پاسخگو باشد. جراح باید در راستای رفع نگرانی های بیمار قدم بردارد و اطلاعات لازم را در اختیار او قرار دهد. بیمار تا سال ها بعد از انجام جراحی باید مراجعات منظمی به جراح خود داشته باشد.

دکتر فربد امامی یگانه در لسیت بهترین جراح بای پس معده ، همراه با تیم آموزش دیده خود شناخته می شود. پشتیبانی تیم پزشکی دکتر امامی یگانه، قبل و بعد از جراحی های چاقی زبانزد است. از جمله خدمات این تیم پزشکی می توان به برگزاری پایش های دوره ای برای بررسی روند کاهش وزن بیماران بعد از انجام جراحی اشاره کرد.

دریافت وقت مشاوره جراحی از دکتر امامی یگانه

جهت دریافت وقت مشاوره از دکتر فربد امامی یگانه به عنوان بهترین جراح بای پس معده ، می توانید به سایت اینترنتی ایشان در فضای مجازی مراجعه نمایید. با مراجعه به بخش اطلاعات تماس می توانید با منشی های مجموعه ارتباط برقرار کرده و نوبت مشاوره دریافت نمایید. همچنین امکان دریافت مشاوره فوری از طریق پر کردن فرم درخواست مشاوره در سایت و ارسال نیز برای افرادی که امکان مراجعه حضوری ندارند میسر شده است.

جراح بای‌پس معده ، دکتر فربد امامی

51
این مطلب مفید بود ؟10
توجه : مطالب بخش بهداشت و سلامت سایت نمناک از منابع خارجی ترجمه شده و تنها جنبه اطلاع رسانی و آموزشی دارد . از اینرو توصیه پزشکی تخصصی تلقی نمی شوند و نباید آنها را جایگزین مراجعه به پزشک جهت تشخیص و درمان دانست .
برچسب : کسب و کار
نظر سنجی برای این مطلب غیر فعال شده است
وبگردی