تولد
تفسیر فال غزل 163 حافظ
غزل شماره 163 حافظ با مصرع "گل بی رخ یار خوش نباشد" اگر در جواب فال آنلاین حافظ شما آمده است تفسیر کامل آن را در ادامه این مطلب می خوانید.

فال حافظ نمناک و غزل شماره 163 حافظ :گل بی رخ یار خوش نباشد

درصورتیکه پاسخ فال حافظ آنلاین شما، تعبیر غزل شماره 163 یا همان شعر "گل بی رخ یار خوش نباشد" است، تعبیر و تفسیر کامل این غزل حافظ را در این بخش از فال حافظ نمناک خواهید خواند.

فال حافظ امروز

متن شعر و غزل گل بی رخ یار خوش نباشد

گل بی رخ یار خوش نباشد

بی باده بهار خوش نباشد

****

طرف چمن و طواف بستان

بی لاله عذار خوش نباشد

****

رقصیدن سرو و حالت گل

بی صوت هزار خوش نباشد

****

با یار شکرلب گل اندام

بی بوس و کنار خوش نباشد

****

هر نقش که دست عقل بندد

جز نقش نگار خوش نباشد

****

جان نقد محقر است حافظ

از بهر نثار خوش نباشد

معنی و تفسیر غزل شماره 163 حافظ در فال شما

یک انسان تنها، حتی اگر تمام خوشی‌های دنیا را داشته باشد، همچنان نمی‌تواند واقعاً خوشبخت باشد. باید همیشه به یاد داشته باشی که سیرت و اخلاقت مهمتر از ظاهر است. بنابراین، نباید فقط به ظاهرت اهمیت دهی و باید همیشه بر منش و رفتار خود تمرکز داشته باشی زیرا زیبایی ظاهری با گذر زمان از بین خواهد رفت.

هیچ انسانی بدون اشتباه نیست و همگی ما عیب‌ها و نقص‌های خود را داریم، اما مهم این است که سعی کنیم اشتباهات و مشکلات خود را تصحیح کنیم و به اصلاح خودمان بپردازیم و از این موقعیت‌ها به عنوان فرصت‌ها برای رشد و پیشرفت خود استفاده کن.

در انتخاب‌هایت باید بسیار دقت کن، زیرا تصمیماتی که می‌گیری تاثیر زیادی بر زندگی‌ ات دارند. باید توانایی تشخیص درست از غلط را داشته باشی و به دقت در تصمیم‌گیری‌هایت اهمیت دهی.

در دلت نیتی داری که نباید از آن دور شوی زیرا دوران‌های سختی به زودی گذر خواهند کرد و اوقات خوب و شادی به دست می‌آید و تو به آرزوهایت میرسی.

از نظر مالی، موفقیت‌های بزرگی برایت به دست خواهد آمد.

تفسیر و تعبیر غزل 163 حافظ: گل بی رخ یار خوش نباشد

4.48
این مطلب مفید بود ؟71
منبع : بخش سرگرمی نمناک/ن/م
وبگردی