گلاره عباسی

گلاره عباسی سریال زخم کاری را می خواند

تاریخ انتشار : 2 شهریور 1400کد مطلب : 83194تعداد نظرات : 1 نظر
گلاره عباسی بازیگر و مدیر موسسه سینمای نابینایان نسخه ویژه سریال زخم کاری را برای نابینایان آماده می کند.

نسخه ویژه نابینایان سریال «زخم کاری» با صدای گلاره عباسی 

گلاره عباسی بازیگر مشهور سینما و تلویزیون کشورمان که مدیریت گروه سوینا (سینمای ویژه نابینایان) را بر عهد دارد، سریال پر مخاطب زخم کاری را می خواند.

سوینا اولین و تنها موسسه مخصوص محصولات فرهنگی و هنری به نابینایان و همچنین حمایت از توانمندی های آنها در کشور است که از اوایل سال 1398 آغاز به کار کرد.

هنرمندان مشهور بسیاری همچون هوتن شکیبا، پرویز پرستویی، بهرام ابراهیمی، باران کوثری، بهروز شعیبی، احترام برومند، مهتاب کرامتی، لیلی رشیدی و ستاره پسیانی در این موسسه  روایت گر فیلم، سریال یا کتاب بوده اند.

گلاره عباسی با انتشار ویدئویی در اینستاگرام خود نوشت:  

سوینا(سینمای نابینایان) با همکاری فیلیمو، نسخه ویژه نابینایان سریال «زخم کاری» به کارگردانی محمدحسین مهدویان را با صدای گلاره عباسی منتشر می کند. 

به گزارش روابط عمومی سوینا، پس از استقبال از نسخه توضیح دار سریال های «دل»، «هم گناه» و «می خواهم زنده بمانم»، چهارمین همکاری فیلیمو و سوینا، در حوزه سریال با «زخم کاری» آغاز می شود.

اولین قسمت نسخه ویژه نابینایان سریال «زخم کاری» روز جمعه پنجم شهریور ماه، در دسترس مخاطبان قرار می گیرد.

متن روایت این نسخه از سریال را پژمان تیمورتاش، نویسنده و کارگردان سینما نوشته است. مخاطبان می توانند نسخه ویژه نابینایان سریال «زخم کاری» را روزهای جمعه ساعت 8 از فیلیمو دریافت کنند.

گلاره عباسی

گلاره عباسی سریال زخم کاری را می خواند

4.424
این مطلب مفید بود ؟213
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ف
1 نظر به ثبت رسیده است
وبگردی