جورجینا رودریگز

دردسر عربستانی ها برای جورجینا، نامزد رونالدو

تاریخ انتشار : 25 دی 1401کد مطلب : 89650زمان مطالعه : 2 دقیقه
کریستیانو رونالدو و خانواده اش بعد از قرارداد با تیم النصر در عربستان زندگی می کنند اما با مشکلات و دردسرهایی مواجه شدند.

قوانین عربستان برای جورجینا رودریگز، نامزد رونالدو

کریستیانو رونالدو فوق‌ستاره پرتغالی که به تازگی با قراردادی 2 سال و نیمه به تیم النصر پیوسته و به همراه همسر و فرزندانش وارد ریاض پایتخت عربستان شده است، با قوانین سختگیرانه ای در این کشور روبرو شده اند که باید به آنها احترام بگذارند و در این کشور قوانینی را رعایت کنند که برایشان تا حدی عجیب و مشکل است. در ادامه این بخش از نمناک قانون هایی که جورجینا رودریگز باید در عربستان رعایت کند، را بیان می کنیم.

البته که این قوانین، مقررات ساده ای هستند که در بسیاری از کشورها عادی است اما به عقیده برخی کمی سخت گیرانه است.

جورجینا و رونالدو

زندگی در کشورهای اسلامی قواعد و قانون هایی دارد که برای بسیاری از افراد غیر مسلمان آسان نیست. جورجینا رودریگز نامزد رونالدو مدل و اینفلوئنسر اسپانیایی و فرزندانش از این قاعده مستثنی نیستند و باید قانون هایی را در کشور اسلامی عربستان رعایت نمایند که تا حدودی سختگیرانه است.

برخی از قوانین عربستان عبارتند از:

  • نامزد رونالدو که تا به امروز در انتخاب لباس آزادانه عمل می کرده، دیگر نمی تواند لباس های کوتاه و چسبناک بپوشد و باید حجاب خود را رعایت کند!
  • جورجینا رودریگز باید در ملاءعام عبا یا تونیک بلند و تیره رنگ بر تن کند، همانگونه که در مراسم معارفه رونالدو عمل کرد و بر روی لباس هایش عبا پوشید.

قوانین سختگیرانه عربستان تنها شامل جورجینا نامزد رونالدو نمی شود بلکه:

  • رونالدو و همسرش نباید الکل و فرآورده‌های گوشت خوک به همراه داشته باشند چرا که این کار در عربستان اکیدا ممنوع است.
  • رونالدو، جورجینا و خانواده اش نمی‌توانند در ماه رمضان (بین مارس و آوریل) در ملاءعام غذا یا نوشیدنی خورده و سیگار بکشند.
  • کریستیانو رونالدو و نامزدش به دلیل مسلمان نبودن تنها می توانند با اخذ مجوز از اماکن و آثار دیدنی شهرهای مذهبی چون مکه و مدینه دیدن نمایند.

جورجینا رودریگز

باید دید با همه اینها رونالدو و جورجینا می توانند در عربستان دوام آورند؟ بسیاری از کاربران معتقدند درآمد و ثروت رونالدو حلال تمامی مشکلات است و خانواده او می توانند هر زمانی با هواپیمای شخصی خود به کشور خود پرتغال سفر کنند و برخی دیگر امیدوارند که رونالدو و نامزدش مسلمان شده و در کشور عربستان ماندگار شوند، گفتنی است که جورجینا رودریگز و کریستیانو رونالدو در سال 2016 زمانی که او در یک فروشگاه گوچی در مادرید کار می‌کرد، آشنا و در ژانویه 2017 به طور رسمی رابطه خود را اعلام کردند.

دردسر عربستانی ها برای جورجینا، نامزد رونالدو

3.640
این مطلب مفید بود ؟2911
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ن/ز.ت
وبگردی