جورجینا رودریگز
جورجینا رودریگز که به دلیل زندگی رومانتیک و عاشقانه اش با کریس رونالدو، به یکی از چهره های مشهور تبدیل شده است برای اولین بار از راز تلخ زندگی قبلی اش گفت.

جورجینا، نامزد رونالدو از روزهای قبل آشنایی با کریس گفت

جورجینا رودریگز که به واسطه زندگی با کریستین رونالدوی معروف، این روزها جزو مرفه ترین انسان های دنیا محسوب میشود در مورد گذشته ی خود حقایقی را بازگو کرد که بسیار مورد توجه قرار گرفت. او گفت که میخواهد برای اولین بار، رازی تلخ از گذشته اش بازگو کند تا شاید برای طرفدارانش انگیزه ای باشد، رازی که به قول خودش حتی صحبت درمورد آن برایش سخت است.

مدلینگ معروف برندهای مطرح جهان از روزهای سخت قبل از آشنایی با فوتبالیست مشهور پرتغالی گفت که چگونه برای گذراندن شب تا صبح شرایط سختی را تحمل میکرد. جورجینا در برنامه ای به هوادارانش گفت که زندگی پرفراز و نشیبی داشته و برای پیدا کردن سقف بالای سر چه مشکلات تحمل کرده است.

جورجینا رودریگز

محل زندگی غیرقابل باور نامزد کریس رونالدو

او میگوید:ورود من به مادرید وحشتناک بود، در همان ابتدای ورودم به این شهر دنبال جایی برای سکونت گشتم اما با پول کمی که داشتم، هیچ جای مناسبی وجود نداشت. اتاق های کوچک و بزرگ، آپارتمان های قدیمی، همه را سراغ گرفتم اما در نهایت جایی که توانستم اجاره کنم یک انباری متروکه به قیمت ماهیانه 250 پوند بود.

بله، روزگاری مجبور بودم در یک انباری متروکه و بدون هیچ گونه امکاناتی زندگی کنم. انباری که زمستان ها بشدت سرد و در تابستان ها از گرمای زیاد، غیر قابل تحمل میشد. به دلیل توان مالی ضعیفی که داشتم نمیتوانستم جای دیگری زندگی کنم و آن روزها تمام زندگی ام در همان انباری غیر قابل تحمل میگذشت.

کریستین رونالدو

او که برای کار از شهر ژاکای پیرنه به پایتخت اسپانیا نقل مکان کرده بود، به عنوان فروشنده و دستیار یک مغازه دار، با حقوق روزانه 10 پوند در این شهر مشغول به کار بود و در آن زمان هرگز تصور زندگی در خانه و شرایط لاکچری کنونی اش را هم نمیکرد.

جورجینا در ادامه صحبت هایش به آشنایی با کریس رونالدو اشاره میکند و از تغییرات باورنکردنی زندگی اش پس از آشنایی با این سلبریتی محبوب گفت.

نامزد کریس رونالدو راز تلخ زندگی اش را فاش کرد

4.1133
این مطلب مفید بود ؟10825
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ن/ن.ح
وبگردی