کریستین رونالدو

فک و فامیل رونالدو در جام جهانی قطر 2022+ عکس

تاریخ انتشار : 12 آذر 1401کد مطلب : 89318زمان مطالعه : 2 دقیقه
جورجینا رودریگز به همراه اقوام و فرزندانش برای تماشای مسابقه فوتبال تیم پرتغال در جام جهانی 2022 قطر به استادیوم آمدند.

جورجینا، نامزد رونالدو و فرزندانش در قطر

کریستیانو رونالدو ستاره فوتبال جهان که این روزها آخرین حضور خود در جام جهانی را تجربه می‌کند، در دیدار پرتغال - کره جنوبی جام جهانی 2022 قطر مورد تشویق همسر و فرزندانش قرار گرفت. در ادامه این بخش از نمناک تصاویری از جورجینا همسر رونالدو با تیپ کاملا متفاوت در قطر و فرزندان ستاره پرتغالی را مشاهده می کنید.

استوری جورجینا

نامزد کریستین رونالدو و خواهرش در استادیوم قطر

خانواده رونالدو

خانواده کریستین رونالدو و اقوامش در جام جهانی 2022

جورجینا رودریگز

تیم ملی پرتغال دیشب در آخرین دیدار از مرحله گروهی جام جهانی 2022 قطر به مصاف تیم ملی کره جنوبی رفت و با نتیجه 1-2 برابر این تیم شکست خورد اما یاران رونالدو باز هم به عنوان تیم نخست گروه و کره جنوبی به عنوان تیم دوم گروه H راهی مرحله هشتم نهایی شدند.

همسر و فرزندان کریستیانو رونالدو و همچنین خواهر جورجینا در ورزشگاه محل دیدار پرتغال - کره جنوبی حضور پیدا کردند و ستاره پرتغالی فوتبال جهان را مورد تشویق قرار دادند اما در بازی پرتغال مقابل کره جنوبی، کریستیانو رونالدو اصلا عملکرد خوبی نداشت و در دقیقه 65 بازی تعویض شد تا استراحت کند و برای دور حذفی آماده باشد. جورجینا همسر رونالدو با تیپ متفاوتی در ورزشگاه های قطر حضور یافته بود.

بچه های رونالدو

جورجینا رودریگز و فرزندان کریستین رونالدو در قطر

فرزندان کریستین رونالدو

کریستیانو رونالدو در حال حاضر رونالدو 5 فرزند دارد اما بارها اعلام کرده بخاطر علاقه خود به شماره هفت به فکر هفت فرزند می باشد، او در سال 2010 برای اولین بار پدر شد و نام فرزندش را کریستیانو رونالدو جونیور گذاشت و هیچ گاه حاضر نشد هویت مادر اولین فرزندش را رسانه ای کند.

رونالدو پس از سال 2015 و آشنایی با جورجینا رودریگز در سال 2017 از طریق رحم اجاره ای صاحب دو فرزند دوقلو یک پسر بنام متئو و یک دختر بنام اوا ماریو شد. فرزند چهارم هم دختری بنام آلانا مارتینا توسط جورجینا رودریگز اواخر سال 2017 بدنیا آمد.

رونالدو در 18 آوریل 2022 باز هم بچه دار شد و پسر و دختر دوقلوی او و جورجینا به دنیا آمدند، اما پسر در هنگام زایمان فوت کرد.

فک و فامیل رونالدو در جام جهانی قطر 2022+ عکس

4.238
این مطلب مفید بود ؟326
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ن/ن.ح
وبگردی