جورجینا رودریگز

خوشگذرانی خیلی خاص نامزد رونالدو در عربستان +عکس

تاریخ انتشار : 28 دی 1401کد مطلب : 89663تعداد نظرات : 1 نظر
بسیاری از افراد می گفتند زندگی در عربستان برای خانواده رونالدو دردسرساز است، جورجینا و رونالدو در اینستاگرام تصاویری از خوشگذرانی در عربستان منتشر کردند.

تفریحات رونالدو و جورجینا در عربستان جالب شد

جورجینا رودریگز نامزد رونالدو باز هم توجهات را بخود جلب کرد. ماه گذشته پس از پیوستن کریستین رونالدو ستاره 37 ساله پرتغالی با قراردادی پر سود به تیم النصرعربستان، خانواده او راهی ریاض شدند و در اقامتگاهی لوکس مستقر شده و زندگی جدیدی را در عربستان آغاز نمودند.

پس از پیوستن ستاره فوتبال جهان به تیم خاورمیانه ای بسیاری عقیده داشتند که زندگی رونالدو و مدل و اینفلوئنسر اسپانیایی و فرزندانش به دلیل قوانین عربستان، سخت پیش خواهد رفت اما جورجینا رودریگرز با انتشار تصاویری از خود و خانواده اش در حال تفریح خط بطلانی بر این ادعا کشید.

در ادامه این بخش از نمناک تصاویری از نامزد رونالدو و فرزندانش را در حال تفریحات آخر هفته مشاهده می کنید که تصویر روی اسب شهر بازی نشسته ی جورجینا به نوعی بود که به آن لقب تفریح خیلی خاص نامزد رونالدو را دادند.

جورجینا رودریگز

مختصر بیوگرافی کریستین رونالدو و همسرش جورجینا

کریستیانو رونالدو ستاره پیشین تیم‌های منچستریونایتد، رئال مادرید و یوونتوس با پیوستن به تیم النصر عربستان امکانات رویایی و پیشرفته‌ای را در اختیار دارد و قوانین سخت عربستان سبب نشده که رونالدو و جورجینا از زندگی در عربستان لذت نبرند.

ستاره جدید باشگاه النصر، که نیامده با تیتر مبلغ قرارداد رونالدو با النصر خبر ساز شد، همراه خانواده اش از زندگی در ریاض به دلیل وجود مراکز تفریحی لوکس، شعبه‌های فراوان از رستوران‌های معروف دنیا، شهربازی های پیشرفته، مراکز خرید معتبر و... راضی هستند.

جورجینا همسر رونالدو

خانواده رونالدو به تازگی به یک شهربازی بزرگ به سبک شهربازی‌های دیزنی در ریاض رفته و آخر هفته خود را به تفریح در شهربازی گذراندند. جورجینا رودریگرز، نامزد آرژانتینی کریستیانو رونالدو در اینستاگرامش تصاویری را از نامزد و فرزندانش در شهربازی را منتشر کرد، در میان این تصاویر، عکس سوار شدن جورجینا روی یکی از وسایل‌های شهربازی خبر ساز شد و با تیتر فعال شدن کودک درون جورجینا در عربستان در فضای مجازی وایرال شد.

خانواده کریستین رونالدو

خوشگذرانی خیلی خاص نامزد رونالدو در عربستان +عکس

4.225
این مطلب مفید بود ؟214
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ن/ز.ت
1 نظر به ثبت رسیده است
زیبا1401-10-28
من عاشق جورجینام
نمیدونم چرا حس میکنم مهربون واقعیه
البته که همه میکن بخاطر پول رونالدو بهش نزدیگ شده
07
وبگردی