حقوق میلیاردی
شکایت یک کارمند از حقوق میلیادردی اش برای همه عجیب بود، مردی که ادعا کرد هیچ کاری انجام نمیدهد اما ... .

حقوق میلیاردی برای انجام هیچ کار

تا به حال شنیده بودیم که برخی به دلیل فشار کاری بالا و کم بودن حقوقشان نسبت به کاری که انجام میدهند، ابراز نارضایتی کنند اما اینکه شخصی به دلیل دریافت حقوق بالا برای کار سبک شکایت داشته باشد شاید مورد نادری است که در این بخش از سرگرمی نمناک، نمونه اش را خواهید خواند.

مردی که به عنوان مدیر مالی برای شبکه ملی راه آهن ایرلند کار میکند، ادعا کرده که برای انجام هیچ کاری بجز خوردن ناهار و خواندن روزنامه در طول روز، سالیانه تقریباً 130000 دلار (108000 یورو) که برابر است با چندین میلیارد دلار حقوق می گیرد.

دریافت پول برای انجام هیچ کاری به نظر چیزی نیست که بیشتر مردم از آن شکایت کنند، اما برای درموت آلستیر میلز، کارمند آیریش ریل، این یک تبعیض است. وی ادعا می کند که پس از افشاگری در مورد حسابداری شرکت در سال 2014، به تدریج وظایفش کمتر و کمتر شد، تا جایی که اکنون بیشتر روز خود را صرف خواندن روزنامه و خوردن صبحانه و ناهار می کند. با تمام این اوصاف، او همچنان هر ماه حقوق معمولی خود را دریافت می کند.

حقوق

او در مورد کارش اینطور گفت:تمام روز می نشینم و روزنامه می خوانم و ساندویچم را می خورم. گاهی حدود ساعت 10:30 صبح، اگر ایمیلی باشد که نیاز به پاسخ داشته باشد، من به آن پاسخ می دهم. می‌توانم بگویم اگر حتی هفته‌ای یک‌بار کاری باشد که انجام دهم، هیجان‌زده می‌شوم.»

میلز ادعا می‌کند که چند سال پیش به دلیل افشاگری اش در مورد یک ناهماهنگی در امور مالی و حسابداری محل کارش، وضعیت برایش تغییر کرد. از آن زمان، مسئولیت های او در این شرکت و همچنین سبد بودجه او کاهش یافته است. او حالا احساس می کند منزوی شده است و از جلسات شرکت و فرصت های آموزشی کنار گذاشته شده است تا شاید به نوعی کمتر در معرض اطلاعات اصلی و پایه قرار بگیرد.

مردی که هیچ کاری نمیکنه ولی میلیاردی پول درمیاره !!

3.312
این مطلب مفید بود ؟84
منبع : بخش سرگرمی نمناک/ن/ن.ج
وبگردی