سریال قهوه ترک
سریال قهوه ترک با بازی بازیگران معروف ایرانی و چند بازیگر ترکیه ای، هر هفته از پلتفرم فیلم نت در روز و ساعت مشخصی منتشر خواهد شد.

سریال قهوه ترک، سریال جدید شبکه نمایش خانگی فیلم نت

سریال قهوه ترک، جدیدترین سریال پخش شده از پلتفرم نمایش خانگی فیلم نت است که محصول سال 1402 است و با حضور بازیگان معروف ایرانی و ترکیه ای، به کارگردانی علیرضا امینی و تهیه کنندگی محمد شایسته، تولید شده است. در این بخش از نمناک به معرفی این سریال و بازیگران سریال قهوه ترک خواهیم پرداخت.

بازیگران سریال قهوه ترک

بازیگران ایرانی سریال قهوه ترک بازیگران معروفی همچون حامد بهداد، سارا رسول‌زاده، مجتبی پیرزاده، امیر جعفری، پیام احمدی‌نیا، محمد ولیزادگان، بهاره کیان‌افشار، امیر نوروزی، عرفان ناصری، فرید سجادی‌حسینی، شاهرخ فروتنیان است.

بازیگران ترکیه ای سریال قهوه ترک نیز، بازیگرانی همچون سلطان ساروهان، ایپک تن الجای و مهمت پولات می باشد.

سریال قهوه ترک

سریال قهوه ترک کی پخش میشود؟

سریال "قهوه ترک" هر هفته از روز 3 خرداد 1402، روز چهارشنبه ساعت 8 صبح به صورت اختصاصی از پلتفرم فیلم نت پخش میشود.

داستان و موضوع سریال قهوه ترک

در خلاصه داستان سریال قهوه ترک آمده که:« تو از حال دل من دیگه با خبری بی من میخوای غمتو به کجا ببری. بسته شده چمدون سفر…».

سریال قهوه ترک چند قسمت است؟

اطلاعات دقیقی درباره تعداد قسمت‌های این مجموعه اعلام نشده است اما با توجه به جریان داستان سریال، منتظریم که پخش این سریال در شبکه نمایش خانگی حدوداً بین 15 تا 20 هفته ادامه پیدا کند.

بازیگران قهوه ترک

بیوگرافی بازیگران سریال قهوه ترک

در ادامه نگاهی خواهیم داشت به مختصر بیوگرافی بازیگران سریال قهوه ترک.

سارا رسول زاده در نقش ترانه و طنین قهوه ترک

سارا رسول‌زاده، بازیگر سینما و تلویزیون، در تاریخ 18 شهریور 1368 در شهر تهران به دنیا آمد. وی دارای مدرک لیسانس در رشته مدیریت صنعتی از دانشگاه تهران و فوق لیسانس در رشته کارگردانی است. سارا رسول‌زاده با شروع فعالیت در تئاتر، در سال 1393 با بازی در سریال "پرده‌نشین" برای نخستین بار در صحنه دوربین حضور یافت. اما شهرت و شناخت او از سال 1395 با بازی در سریال "عاشقانه‌ها" به اوج خود رسید. در سریال قهوه ترک، سارا رسول‌‍زاده در نقش خواهر دوقلو به نام‌های ترانه و طنین ظاهر شده است.

سارار رسول زاده

سارا رسول زاده بازیگر سریال قهوه ترک عکس نازی خوش اخلاق

حامد بهداد

حامد بهداد، بازیگر و نوازنده‌ای است که در تاریخ 26 آبان 1352 در شهر مشهد به دنیا آمد. وی دارای مدرک لیسانس در رشته بازیگری تئاتر از دانشگاه آزاد تهران است. حامد بهداد ابتدا با بازی در تئاتر فعالیت خود را آغاز کرد و در سال 1379 با بازی در فیلم "آخرین بازی" برای نخستین بار در صحنه دوربین قرار گرفت. اما شهرت او از سال 1382 با بازی در فیلم "بوتیک" به اوج خود رسید.

حامد بهداد

حامد بهداد بازیگر سریال قهوه ترک عکس از سحاب زری باف

بهاره کیان افشار

بهاره کیان‌افشار، بازیگر و ترانه‌سرا، در تاریخ 12 اردیبهشت 1364 در شهر تهران به دنیا آمد. وی فارغ التحصیل لیسانس در رشته مهندسی نرم‌افزار کامپیوتر است. بهاره کیان‌افشار با شروع فعالیت در تئاتر، در سال 1385 با بازی در سریال "کلاه پهلوی" برای نخستین بار در صحنه دوربین حضور یافت اما شهرت و شناخت او از سال 1391 با بازی در فیلم "گناهکاران" آغاز شد.

بازیگر نقش خاله سوسکه در سال 1400 ازدواج کرده و علاقه‌ای به شهرت ندارد برای همین تابحال هیچ عکسی از همسر بهاره کیان افشار منتشر نشده است.

بهاره کیان افشار

بهاره کیان افشار بازیگر سریال قهوه ترک عکس شهاب اسدی

امیر جعفری

امیر جعفری، بازیگر سینما و تلویزیون، در تاریخ 10 شهریور 1353 در شهر تهران به دنیا آمد. وی فارغ التحصیل لیسانس در رشته مدیریت از دانشگاه آزاد اسلامی است. امیر جعفری ابتدا با فعالیت در تئاتر مشغول به کار شد و در سال 1380، در سن 27 سالگی، با بازی در فیلم "نان، عشق و موتور 1000" برای نخستین بار در صحنه دوربین حضور یافت.

شهرت و شناخت او از سال 1381 با بازی در سریال طنز "بدون شرح" آغاز شد. امیر جعفری چندین سال است که با ریما رامین فر، همکار و همچنین بازیگر، ازدواج کرده و صاحب یک پسر به نام آیین است.

امیر جعفری

امیر جعفری بازیگر سریال قهوه ترک

مجتبی پیرزاده، بازیگر نقش منصور پوست شیر

مجتبی پیرزاده، بازیگر، در تاریخ 11 دی 1364 در شهر تهران به دنیا آمد. وی فارغ التحصیل لیسانس در رشته بازیگری از دانشگاه سوره است. مجتبی پیرزاده با شروع فعالیت در تئاتر کار خود را آغاز کرد و در سال 1393، در سن 29 سالگی، با بازی در فیلم "پل خواب" برای نخستین بار در صحنه دوربین حضور یافت.

شهرت و شناخت او از سال 1396 با بازی در سریال "سایه بان" آغاز شد و اخیرا با حضور در سریال پوست شیر، به شهرت بیشتری رسید. مجتبی پیرزاده چند سالی است با "فرزانه تفرشی" ازدواج کرده و ثمره این زندگی، یک فرزند دختر به نام "رونا" است.

مجتبی پیرزاده

مجتبی پیرزاده بازیگر سریال قهوه ترک

رعنا آزادی‌ور همسر مهدی پاکدل

رعنا آزادی‌ور، بازیگر سینما و تلویزیون، در تاریخ 17 فروردین 1362 در شهر تهران به دنیا آمد. وی دوره دیده بازیگری را از موسسه کارنامه گذرانده است. رعنا آزادی‌ور ابتدا با شروع فعالیت در تئاتر کار خود را آغاز کرد و در سن 20 سالگی با بازی در فیلم "مارمولک" برای نخستین بار در صحنه دوربین حضور یافت. سپس در سال 1385 با فیلم "پارک وی" به تماشاگران خوشنود رسید.

رعنا ازادی ور

رعنا آزادی ور بازیگر سریال قهوه ترک عکس مریم رضوی

پیام احمدی نیا

پیام احمدی نیا، بازیگر سینما و تلویزیون، در تاریخ 4 آبان 1361 در شهر تهران به دنیا آمد. وی ابتدا با شروع فعالیت به عنوان دستیار، در عرصه هنری فعالیت خود را آغاز کرد. پس از آن، در سال 1379 با بازی در فیلم "مانی و ندا" برای نخستین بار در صحنه دوربین حضور یافت. همچنین در سال 1396 با بازی در سریال "لژیونر" نیز در دیدگاه عمومی دیده شد.

پیام احمدی نیا

پیام احمدی نیا بازیگر سریال قهوه ترک

محمدرضا فروتن

محمدرضا فروتن، بازیگر، خواننده و صداپیشه، در تاریخ 7 دی 1347 در شهر تهران به دنیا آمد. وی دارای مدرک دکترای رشته روانشناسی بالینی از دانشگاه آزاد است. فعالیت هنری او با شروع در تئاتر آغاز شد و در سن 24 سالگی با بازی در فیلم "هدف" برای نخستین بار در صحنه دوربین حضور یافت و در سال 1376، در سن 29 سالگی، با بازی در سریال "مرسده" به شهرت رسید.

محمدرضا فروتن در سال 1380، در سن 33 سالگی، با خانم سحر ابراهیمی ثابت ازدواج کرد.

محمدرضا فروتن

محمدرضا فروتن بازیگر سریال قهوه ترک عکس حانیه زاهد

شاهرخ فروتنیان

شاهرخ فروتنیان، بازیگر متولد 1 فروردین 1335 در تهران است. وی فعالیت هنری خود را از سال 1378 با بازی در فیلم "شراره" آغاز کرد و در سال 1380 با بازی در فیلم "شام اخر" شناخته شد. علاوه بر بازیگری، شاهرخ فروتنیان در زمینه نقاشی و طراحی صحنه نیز فعالیت می‌کند.

وی چندین سال است که با افسانه چهره آزاد ازدواج کرده است و زندگی مشترکی را تجربه می‌کنند.

شاهرخ فروتنیان

شاهرخ فروتنیان بازیگر سریال قهوه ترک در کنار همسرش عکس سروش منوچهریان

امیر نوروزی

امیر نوروزی در 30 مهر 1365 در تهران متولد شده و رشته تئاتر را در دانشگاه هنر تحصیل کرده است. او با بازی در فیلم "مصلحت" در سال 1398 و با بازی در سریال "مردم معمولی" در سال 1400 به شهرت رسید. علاوه بر بازیگری، امیر نوروزی در زمینه کارگردانی و نویسندگی نیز فعالیت می‌کند.

امیر نوروزی

امیر نوروزی بازیگر سریال قهوه ترک

عرفان ناصری

عرفان ناصری، بازیگر متولد شده در تاریخ 4 آذر 1365 در شهر تهران است. او دارای مدرک تحصیلی در رشته بازیگری است. در سال 1390 با بازی در فیلم "شرق شرق" برای نخستین بار در صحنه دوربین حضور یافت و سپس در سال 1395 با بازی در فیلم "سد معبر" مورد توجه قرار گرفت. عرفان ناصری ازدواج کرده و در حال حاضر متاهل است.

عرفان ناصری

عرفان ناصری بازیگر سریال قهوه ترک

محمد ولی زادگان

محمد ولی زادگان در تهران متولد شده و بازیگری را از تئاتر آغاز کرده است. او در سال 1393 با فیلم "پوزه چرمی" و در سال 1396 با سریال "سایه بان" به شهرت رسید. علاوه بر بازیگری، محمد ولی زادگان تجربه‌هایی در زمینه کارگردانی تئاتر نیز دارد.

محمد ولی زادگان

محمد ولی زادگان بازیگر سریال قهوه ترک عکس آزاده امیرخان

ایپک تنولجای

ایپک تنولجای (İpek Tenolcay)، بازیگری است که در ترکیه متولد شده است. او در تاریخ 12 ژوئیه 1970 به دنیا آمد. فعالیت خود را ابتدا با مدلینگ آغاز کرده و از سال 1994 با بازی در سریال "شهناز تانگو" (Şehnaz Tango) به تلویزیون راه یافت و در سال 2005 با سریال "دره گرگ ها" (Kurtlar Vadisi) شناخته شد.

ایپک تنولجای

ایپک تنولجای بازیگر سریال قهوه ترک

سولطان ساروهان

سولطان ساروهان (Sultan Sarohan)، بازیگری است که در ترکیه متولد شده است. او در تاریخ 17 سپتامبر 1995 در شهر مسین به دنیا آمد و اصالت ماردینی دارد. سولطان ساروهان دوره‌های بازیگری خود را زیر نظر اساتیدی چون زرین تکیندوز و هلال سارال گذرانده است.

پس از آموزش‌های بازیگری، او به دوره‌های فنون مبارزه، ورزش‌های رزیمی و اسب‌سواری مشغول شد. با بازی در سریال "صفر یک"، سولطان ساروهان برای اولین بار جلوی دوربین قرار گرفت و شروع به کار حرفه‌ای خود را در صنعت سینما و تلویزیون کرد.

سولطان ساروهان

سولطان ساروهان بازیگر سریال قهوه ترک

سریال قهوه ترک + بازیگران، زمان پخش، تعداد قسمت قهوه ترک

4.37
این مطلب مفید بود ؟61
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ن/ن.ح
وبگردی