تولد
حامد کمیلی و هادی کاظمی

بازیگر خارجی سریال قبله عالم کیست؟ + عکس

تاریخ انتشار : 26 خرداد 1400کد مطلب : 81875زمان مطالعه : 1 دقیقه
تصویربرداری سریال قبله عالم به کارگردانی حامد محمدی با پیوستن هنرمند خارجی به جمع بازیگران ادامه دارد.

مارین ون هولک، بازیگر خارجی سریال قبله عالم

سریال قبله عالم به کارگردانی و نویسندگی حامد محمدی و تهیه کنندگی منوچهر محمدی یکی از سریال های تاریخی در حال ساخت برای پخش از شبکه نمایش خانگی است که در مرحله فیلمبرداری قرار دارد.

در این سریال که نگاهی طنز به زندگی ناصرالدین شاه قاجار دارد بازیگران مطرحی مقابل دوبین رفته اند و به تازگی یک بازیگر هلندی به جمع هنرمندان آن پیوسته است.

مارین ون هولک

عکاس:مهدی دل خواسته

مارین ون هولک در سریال قبله عالم کیست؟

مارین ون هولک یکی از بازیگر مطرح اهل کشور هلند است که از چند سال قبل به دلیل فعالیت های تئاتری خود در ایران زندگی می کند. این بازیگر در جدیدترین ساخته حامد محمدی ایفای نقش خواهد کرد.

این بازیگر هلندی با تاسیس گروه نمایشی با نام «آلیس را ملاقات کن» فعالیت های جدی پژوهشی در زمینه تئاتر انجام می دهد. او با بازی در فیلم آلمانی غرور به شهرت فراوانی دست یافت.

مارین ون هولک بازیگر هلندی

مارین ون هولک در جشنواره تئاتر فجر برای بازی در نمایش «از زیرزمین تا پشت بام»  به کارگردانی افسانه ماهیان، نامزد دریافت تندیس بهترین بازیگر زن شد.

او علاوه بر بازیگری در زمینه موسیقی نیز فعالیت دارد و به عنوان آهنگساز ، موسیقی متن فیلم و سریالها بسیاری را تولید نموده است  و در در فیلم ایرانی به نام سمفونی نهم به کارگردانی محمدرضا هنرمند نقش ایزا نامزد هیتلر را بر عهده داشت.

مارین ون هولک و حمید فرخ نژاد

بازیگر خارجی سریال قبله عالم کیست؟ + عکس

4.511
این مطلب مفید بود ؟101
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ف
وبگردی