فیلم سینمایی گیجگاه
فیلم گیجگاه جمشید هاشم پور، بعد از فیلم سینمایی فسیل و هتل که به عنوان فیلم طنز جدید ایرانی روی پرده سینما هستند، احتمالا آمارها را جابجا خواهد کرد.

فیلم سینمایی گیجگاه با بازیگران محبوب ایرانی

گیجگاه فیلم سینمایی جمشید هاشم پور به کارگردانی عادل تبریزی است که تهیه کنندگی این فیلم کمدی جدید، بر عهده حنیف سروری و ولی الله مدنی می باشد. فیلم سینمایی گیجگاه کامل از تاریخ 12 مهر ماه 1402 در سینماهای ایران اکران خواهد شد و علاقه مندان به تماشای فیلم جدید جمشید هاشم پو را به سالن های سینما خواهد کشاند. اگر کاری به نقد فیلم گیجگاه نداشته باشیم و بر اساس ملاک مهم هنرپیشه های گیجگاه، برای تماشای این فیلم تصمیم بگیریم، مطمئنا آمار فوق العاده بالا خواهد بود. با ما در این بخش از نمناک، نگاهی داشته باشید به جزئیات این فیلم سینمایی کمدی جدید ایرانی.

بازیگران فیلم گیجگاه

بازیگران فیلم سینمایی گیجگاه با سلیقه خاصی انتخاب شده اند و عادل تبریزی کاگردان این فیلم، فیلم بلند خود را با بازیگران مطرحی همچون جمشید هاشم پور، امیرحسین رستمی، حامد بهداد، باران کوثری، سروش صحت، بهرنگ علوی، نادر سلیمانی، بیژن بنفشه خواه، فرهاد آییش، سیاوش چراغی پور، رضا صفایی پور و حسن رضایی و با معرفی بازیگر نوجوان علی راد ساخته است.

باران کوثری

باران کوثری در فیلم سینمایی گیجگاه

عوامل اصلی فیلم گیجگاه

نویسنده فیلم گیجگاه :ارسلان امیری و عادل تبریزی

کارگردان فیلم سینمایی گیجگاه :عادل تبریزی

تهیه‌کننده گیجگاه :ولی‌الله مدنی و حنیف سروری

جمشید هاشم پور

عکس صحنه ای از بازی جمشید هاشم پور در فیلم گیجگاه

موضوع فیلم گیجگاه

داستان فیلم گیجگاه یکی از فاکتورهای اصلی برای جذب مخاطب است و گفته می شود فیلم گیج‌گاه یک اثر سینمایی جذاب و پر از تناقضات است که داستان زندگی یک معلم ادبیات و ورزش را روایت می‌کند. این معلم که به طور حرفه‌ای در زمینه آموزش کاراته فعالیت دارد، با مشکلات و چالش‌هایی روبرو می‌شود که بر تمرکز اصلی داستان تأثیر گذارند.

حامد بهداد

گریم حامد بهداد و بهرنگ علوی در فیلم سینمایی گیجگاه

یکی از نکات جالب این فیلم این است که چشم معلم، مادر مطلقه‌ یکی از شاگردانش را گرفته است و این اتفاق زندگی شخصی او را به چالش می‌کشد و او را درگیر موقعیت‌های پیچیده‌ای می‌کند.

فیلم گیجگاه

عکسی از پشت صحنه فیلم گیجگاه

علاوه بر این، در طول فیلم، اتفاقات عجیب و غریبی رخ می‌دهد که حتی معروف‌ترین ستاره‌های فیلم‌های اکشن ایرانی مانند جمشید هاشم‌پور نیز در آن به نقش‌آفرینی می‌پردازند و قضایا به شکلی غیرمنتظره با هم تنیده می‌شوند.

فیلم گیجگاه جمشید هاشم پور؛ موضوع و بازیگران گیج گاه

3.618
این مطلب مفید بود ؟135
منبع : عکاس: نوشین جعفری/ بخش فرهنگ و هنر نمناک/ن /م.ح
1 نظر به ثبت رسیده است
لادن1402-07-15
من دیدم فیلم خوبی بود برعکس اکثر کمدیا صحنه بد یا دیالوگ ناجور نداشت و بسیار اموزنده بود
93
وبگردی