تولد
مادر میترا رفیع

مادر واقعی گلنار گیلدخت و عکسی که وایرال شد

تاریخ انتشار : 3 بهمن 1401کد مطلب : 89707تعداد نظرات : 2 نظر
میترا رفیع، همان گلنار سریال گیلدخت، خان زاده ای که این روزها دل خیلی ها را برده، نقش پر رمز و رازی را ایفا میکند که مدام مخاطب در آن با شگفتی روبروست.

مادر میترا رفیع، بازیگر نقش گلنار گیلدخت

گیلدخت سریالی عاشقانه در دل تاریخ است که این روزها بینندگان زیادی را پای تلویزیون کشانده است. میترا رفیع بازیگر نقش اصلی سریال گیلدخت که با پخش این سریال از شبکه یک سیما به شدت محبوب و مشهور شده است، در صفحه شخصی خود در اینستاگرام عکسی از مادرش قرار داد که در ادامه این بخش از نمناک مشاهده می کنید.

میترا رفیع گلنار

میترا رفیع بازیگر نقش گلنار در سریال گیلدخت

میترا رفیع بازیگر نقش گلنار در سریال گیلدخت که در سریال هایی چون بی همگان و از سرنوشت نیز ایفای نقش نموده است، از خانواده خود در اینستاگرام رونمایی کرد، پدر میترا رفیع سالهاست که فوت کرده و او تنها یک خواهر دارد.

بازیگر نقش الناز در سریال بی همگان عکس مادر خود را منتشر نمود و با انتشار این عکس با واکنش و تحلیل های فراوانی در رابطه با شباهت چهره اش به مادرش روبرو شد، از دید برخی از مخاطبان مه لقا سریال از سرنوشت شباهت زیادی به مادر خود دارد و برخی دیگر می گویند این بازیگر خوش چهره اصلا شبیه مادرش نیست!

میترا رفیع و مادرش

میترا رفیع و مادرش

سریال گیلدخت و بازیگران گیلدخت

در سریال گیلدخت نقش مادر میترا رفیع (گلنار) را فریبا متخصص بازی می کند. احترام‌ السادات مادر گلنار در سریال گیلدخت زنی با هوش و زکاوت است که به خوبی اخلاق همسرش تقی خان را شناخته و با ترفندهای زنانه می‌خواهد از وقوع چالش‌ها جلوگیری کند.

گیلدخت به کارگردانی مجید اسماعیلی و تهیه کنندگی محمدرضا شفیعی داستان عاشقانه گلنار و اسماعیل را در دل تاریخ روایت می کند. کارگردان این فیلم نه تنها در اثرش از بازیگران توانا مثل محمود پاک‌نیت، سعید راد، فریبا متخصص، شقایق فراهانی و... کمک گرفته بلکه چهره های جوانی چون میترا رفیع، یاسمن معاوی نیز استفاده کرده و اثر خود را با جلوه‌های بصری زیبا و چشم‌نواز جنگلی و لباس های رنگارنگ به پربیننده ترین سریال تلویزیونی تبدیل کرده است.

میترا رفیع و شقایق فراهانی

میترا رفیع و شقایق فراهانی در سریال گیلدخت

مختصر بیوگرافی میترا رفیع، بازیگر نقش گلنار سریال گیلدخت

میترا رفیع متولد 12 آذر 1373 در تهران است که مجرد است و تنها یک خواهر و خواهر زاده دارد. او تا کنون تجربه های موفقی در تئاتر داشته و در آثاری چون گیلدخت، بی همگان، از سر نوشت، آخرین پناه، مجدلیه مقدس، من می ترسم، کلمبوس و... ایفای نقش نموده و نمایش نامه های بکی شارپ، از این تاریکی، یه جوری مثل… را کارگردانی کرده است.

مادر واقعی گلنار گیلدخت و عکسی که وایرال شد

3.771
این مطلب مفید بود ؟5318
منبع : عکاس: اردشیر عزیزی / بخش فرهنگ و هنر نمناک/ن/ز.ت
2 نظر به ثبت رسیده است
مهسا1401-11-03
مادور ببین دخترو بگیر
102
م ص1401-11-04
ایشون چه چهره معصومی دارند بعضی مادرها واقعا معصومند
143
وبگردی