چشم دختر روسی
دختر روسی به نام ناتاشا چشم هایش ظاهراً توانایی و قدرت باورنکردنی دارند، به طوری که چشمانش بدون هیچ وسیله ای اعضای درونی بدن دیگران را ببینند!

چشمان جادویی دختر روسی باعث تعجب پزشکان شد

کشف اشعه نامرئی ایکس از سوی فیزیکدانی آلمانی، دنیای علم پزشکی را متحول ساخت. بعد از کشف این اشعه پزشکان برای تشخیص و درمان بهتر بیماری ها از اعضای داخلی بدن انسان همچون استخوان ها و... عکسبرداری می کردند و از درون بدن انسان تصاویری به دست می آوردند که با چشم انسان قابل رویت نبود. موارد نادر و تعجب انگیز در دنیا بسیار زیاد است اما قابلیت دید یک دختر روسی پزشکان را به حیرت واداشت چرا که او می تواند با اشعه ای که در چشمانش وجود دارد، بدون هیچ وسیله ای و به راحتی اعضای داخلی بدن انسان ها را ببیند و گاهی اوقات بهتر از خود پزشکان به تشخیص مشکل بیماران بپردازد. اگر توانایی چشم های این دختر روسی که قدرت اشعه ایکس را دارند، شما را شگفت زده نموده، با ادامه این بخش از سرگرمی نمناک همراه باشید.

چشمهای دختر روسی باعث تعجب پزشکان شد

ناتاشا دمینکا در روسیه متولد شد. او در سال 1987، یعنی زمانی که 10 سال سن داشت، متوجه شد که بینایی عجیبی دارد. او می توانست داخل بدن انسان ها را ببیند. ناتاشا کاملا اتفاقی متوجه این قضیه شده بود و در این باره این گونه تعریف می کند:

" یک روز با مادرم در خانه نشسته بودیم که ناگهان متوجه نوع خاصی از بینایی در خودم شدم. احساس کردم که می توانم داخل بدن مادرم را ببینم. سپس این موضوع را با او در میان گذاشتم که من می توانم اعضای داخلی بدنت را ببینم. اکنون این بینایی را در همه حال دارم و اسم آن را بینایی پزشکی گذاشته ام و در عرض چند ثانیه می توانم تصویری رنگارنگ از داخل بدن شخص را ببینم و آن را آنالیز کنم. "بعد از آن داستان ناتاشا در بین دیگران هم پر شد و افراد بیشتری روز به روز او را شناختند.

دختر روسیه ای

تشخیص در بیمارستان

پزشکان بعد از این که داستان ناتاشا را شنیدند، تصمیم گرفتند که او را آزمایش کنند. ناتاشا را به بیمارستان کودکان محل بردند و از او خواستند که بدن کودکان و بیماری هایشان را تشخیص دهد. او در چنین حالتی توانست داخل بدن بچه ها و معده آن ها را مشاهده کند. حتی تشخیص غلط بعضی از پزشکان که به دلیل عکس های اشتباه بود را هم اصلاح می کرد و توانسته بود شخص مبتلا به سرطان را با همین بینایی مورد بررسی قرار دهد و بعد از بررسی ها متوجه شد که این خانم سرطان ندارد، بلکه یک کیست کوچک داخل بدن او است. بعد از چندین آزمایش متعدد، پزشکان متوجه شدند که این خانم واقعا کیست دارد و به سرطان مبتلا نیست. پس ناتاشا درست تشخیص داده بود.

ناتاشا

هم اکنون ناتاشا در یک بیمارستان برای تشخیص بیماران کار می کند. او از سال 2006 مشغول به این کار شد. هدف این مرکز، تشخیص و درمان صحیح بیماری ها با کمک ناتاشا و همچنین متخصصان بسیار بزرگ در این زمینه است.

ناتاشا در سال 2004 هم برای تست بینایی اش به بریتانیا رفت و در این آزمایش توانست آسیب دیدگی ها و جراحت شخصی که یک سال قبل تصادف کرده بود را به راحتی داخل بدنش ببیند. حتی او را به یک برنامه تلویزیونی دعوت کردند و فردی را مقابلش نشاندند. سپس از داخل بدن این فرد متوجه شدند که قبلا چه عمل های جراحی انجام داده است و گفت که هم اکنون سنگ کلیه، لوزالمعده بزرگ و کبد بزرگی دارد. سپس این شخص را سریعاً برای آزمایش به محل مورد نظر فرستادند و متوجه شدند هر چیزی که ناتاشا گفته بود درست از آب در آمده است. البته یک تومور هم داخل روده او پیدا شد که خطرناک نبود.

ناتاشا دمینکا

خوشبختانه ناتاشا تا به امروز در اکثر آزمایش هایی که رویش انجام شده است، موفق و سربلند بیرون آمده و بینایی منحصر به فرد او بر همگان ثابت شده است.

دختر روسی با چشمانی قدرتمند و جادویی + عکس

4.4252
این مطلب مفید بود ؟22329
منبع : بخش سرگرمی نمناک/ح.ب/ن
برچسب : سرگرمی
وبگردی