تولد
زایمان در جنگل
زایمان در جنگل وسط گله شیرهای وحشی و گرسنه ای که مدام حمله می کردند وضعیت وخیم زن باردار را هر لحظه بدتر می کرد.

زایمان زن جوان هندی در آمبولانس محاصره شده با شیرهای گرسنه در جنگل

همه زایمان ها در بیمارستان و شرایط مساعد قابل تصور صورت نمی گیرد. در شرایط غیر عادی، یک مادر باردار، نوزادش را در خانه یا حتی در یک مکان دور از انتظار میتواند بدنیا بیاورد اما قطعا هیچ یک از شما نمیتوانید تصور کنید که این کار در شرایطی سخت‌تر و درست وسط تعدادی حیوان وحشی، ممکن باشد در حالیکه یک زن جوان هندی، در این وضعیت زایمان کرد و نوزادش را سالم بدنیا آورد؛ با ما در این بخش از سرگرمی نمناک همراه شوید تا ماجرای یکی از عجیب ترین زایمان ها در جهان را بخوانید.

زایمان زن باردار وسط جنگل شیرهای وحشی

مانگوبن ماکوانا 32 ساله هرگز شبی را که مجبور شد وسط جنگلی خوفناک نوزادش را به دنیا بیاورد را فراموش نخواهد کرد.ساعات نیمه شب جمعه درد زایمان خانم "مانگوین" آغاز شد اما از آنجایی که روستای آنها از بیمارستان دور بود باید با آمبولانس به نزدیک ترین بیمارستان شهر می رفتند. 

ساعت 2:30 صبح زن باردار و پرستاران سوار بر آمبولانس به راه افتادند ، وضعیت تاریکی هوا و شرایط نامناسب جاده سرعت آمبولانس را کم می کرد در همین شرایط بود که وضعیت زن باردار وخیم شد و پرستاران مجبور شدند او را برای زایمان آماده کنند.

صدای فریاد زن باردار بسیار بلند بود و استرس را بیشتر می کرد اما یک اتفاق جدید استرس همه آنها را تا حد مرگ رساند ، 12 شیر گرسنه و درنده به اطراف آمبولانس رسیده بودند و مدام با پریدن و چنگ زدن به شیشه های آمبولانس تکان های شدیدی به خودرو وارد می کردند و همین وضعیت را برای اعضای داخل آمبولانس بدتر می کرد.

شیر جنگل

به هر سختی بود نوزاد به دنیا امد و آمبولانس به حرکت خود ادامه داد اما شیرها دست بردار نبودند و آمبولانس را تعقیب می کردند ولی در نهایت از ادامه مسیر منصرف شدند.دقایقی بعد مادر و نوزاد به بیمارستان جعفرآباد رسیدند و تحت معاینات قرار گرفتند ، حال هر دوی آنها خوب گزارش شده است.

زایمان زن جوان وسط 12 شیر وحشی در جنگل!

3.648
این مطلب مفید بود ؟3513
منبع : بخش سرگرمی نمناک/ن/ز.ت
وبگردی