تولد
خرید رفتن
فرد همراه با ما در خرید نقش بسزایی در نتیجه خریدمان ایفا می‌کند بنابراین با توجه به برخی خصوصیات افراد از انتخاب آن ها به عنوان همراه خرید جلوگیری کنید.

آدم هایی که مناسب همراهی شما در خرید کردن نیستند

در آستانه فرا رسیدن سال جدید بسیاری از افراد اقدام به خرید لباس و... می کنند. خرید یکی از کارهای بسیار چالش‌ برانگیز است که باید آگاهانه و با دقت انجام شود. اکثر خانم‌ها دوست ندارند که تنهایی به خرید بروند و عقیده دارند که اگر کسی همراهشان باشد که به آن‌ها در انتخاب لباس مشورت بدهد، خرید راحت‌تر و بهتری خواهند داشت، اما در صورتی این اتفاق خواهد افتاد که فرد اشتباهی را به همراه خود به خرید نبرید.

در این بخش از نمناک به شما خواهیم گفت که چه کسانی را همراه خود به خرید نبرید. همراه خرید نقش پر‌رنگی در نتیجه خرید ما ایفا می‌کند پس افراد زیر را به هیچ وجه همراه خود به خرید نبرید.

با افراد دارای سلیقه متفاوت

طبیعی است که سلیقه ما با یکدیگر یکسان نباشد اما در اطرافیانتان معمولا کسانی هستند که تا حدودی سلیقه تان به آنها نزدیک است، این افراد می توانند همراه خوبی برای خرید باشند، چرا که سلیقه مشترکی با یکدیگر دارد. هنگام خرید از بردن کسانی که سلیقه شان با شما متفاوت است، بپرهیزید. اگر همراه شما سلیقه متفاوتی داشته و خوش سلیقه نباشد، بعد از خرید کردن احتمالا پشیمان خواهید شد.

خرید رفتن

با افراد تعارفی

تا به حال با کسانی به خرید رفته اید که با شما رودربایستی داشته و به شما می گوید همه چیز قشنگ و زیباست و به شما می آید. با این افراد به خرید نروید، زیرا نظراتی را به شما ارائه خواهند داد که غیرواقعی و از سر تعارف و رودربایستی است.

با افراد تنبل

این گروه افراد جزو دسته ای هستند که اصلا نباید برای خرید همراه خود نمایید چرا که با کمی گشتن و پیاده‌روی خسته شده و شروع به غرغر می کنند و شما برای خلاص شدن از غرغرهای آنها مجبور خواهید شد اولین چیزی را که می بینید بخرید و این یعنی پشیمانی در خرید و دور ریختن پولتان.

خرید با همسر

با افراد حسود

با فردی از اطرافیانتان که با شما رقابت و حسادت دارد، برای خرید نروید. اگر با افراد حسود به خرید بروید ممکن است آنها درباره لباسی که به شما نمی‌آید بهترین نظرها را و درباره لباسی زیبا نظر خوبی ندهند، یعنی این افراد بر عکس واقعیت را به شما تحویل داده و سبب می شوند شما در خرید دچار اشتباه گردید.

با افراد ساکت

همراه خوب خرید کسی است که از خودش نظر و عقیده داشته باشد و به شما عیوب انتخابتان را بگوید تا بهترین ها را انتخاب نمایید. اگر شما کسی را همراه خود به خرید ببرید که ساکت باشد و هر زمان نظرش را درباره خرید از او بپرسید، بگوید با شما هم عقیده بوده‌ و هر چه خودت دوست داری و... شما در خرید دچار مشکل می شوید.

خرید رفتن با همسر

نکات کوتاه برای خرید لباس

  1. برای خرید لباس بهتر است زمانی به بازار بروید که هم وقت کافی داشته باشید و هم فروشگاه‌ها و مغازه‌ها زیاد شلوغ نباشند.
  2. حراجی‌ها و فروشگاه‌های تخفیف دار را شناسایی کنید.
  3. با صبر و حوصله از چندین مغازه یا فروشگاه دیدن کنید تا لباسی با کیفیت و قیمتی معقول نصیبتان شوید.
  4. در انتخاب رنگ لباستان خیلی دقت به خرج دهید.
  5. بهتر است برای خرید لباس مناسب، به مد توجه نکرده و آن چیزی را انتخاب کنید که برای شما مطلوب باشد.
  6. قبل از رفتن به بازار سری به کمد لباس‌هایتان بزنید و تنوع رنگ‌ها و مدل‌های موجود را به خاطر بسپارید.
  7. لباسی متناسب با سایزتان تهیه کنید.
  8. زمان خرید لباس و پوشاک سعی نکنید سن واقعی‌ خود را فراموش کنید.
  9. همراهی را انتخاب کنید که به جزئیات دقت دارد، این همراه شما را از یک خرید اشتباه نجات می دهد.

با این آدم ها خرید رفتن اشتباهه بزرگیه!

4.511
این مطلب مفید بود ؟101
منبع : بخش سبک زندگی نمناک/ن/ش
برچسب : نکات خرید
وبگردی