بازیگر گناه فرشته

خواهر معروف بازیگر گناه فرشته کیست؟ + عکس

تاریخ انتشار : 11 دی 1402کد مطلب : 91630زمان مطالعه : 2 دقیقه
سزیال گناه فرشته در همین مدت کمی از پخشش گذشته بینندگان بسیاری را به خود جذب کرده است، این مطلب راجع به بازیگر نقش عماد در سریال گناه فرشته است.

نسبت عماد گناه فرشته با خانم بازیگر

با پخش سریال گناه فرشته و تکرار جذب دوباره مخاطب بدلیل حضور شهاب حسینی، این سریال را به یکی از پربازدیدترین های این روزهای شبکه نمایش خانگی تبدیل کرده است، سریالی که یکی از بازیگران آن برادر خانم بازیگر معروفی است که احتمالا برخی از شما از این نسبت اطلاعی ندارید.

بهروز رضوی دوبلور، بازیگر نقش پدر شهاب حسینی در گناه فرشته برادر عاطفه رضوی است و این دو بازیگر باهم خواهر و برادر واقعی هستند و چنانچه در این بخش از نمناک می خوانید، برخلاف بسیاری از بازیگران که با هم تشابه اسمی دارند، این دو هم نام بودنشان اتفاقی نبوده.

بهروز رضوی

نسبت بهروز رضوی و عاطفه رضوی عکس از مهدی شاه حسینی

نسبت بهروز رضوی و خواهرش عاطفه رضوی با رز رضوی

با به میان آمدن نام بهروز رضوی و عاطفه رضوی، باز هم سوال تکراری نسبت عاطفه رضوی و رز رضوی به میان آمده که در پاسخ باید بگوییم که این دو خانم بازیگر هیچ نسبت فامیلی باهم نداشته و حقیقت چیزی جز تشابه اسمی نیست.

عماد فیلم گناه فرشته

بهروز رضوی در دورهمی عکس از آزاده امیر خان

مختصر بیوگرافی بهروز رضوی دوبلور

بهروز رضوی که در دی ماه سال 1326 در تهران متولد شد، گوینده، مجری، و دوبلور است. او فعالیت خود را با موسیقی و ساز دهنی آغاز کرد و سپس به تهران مهاجرت کرد. وی وارد حوزهٔ رادیو شد و با جنس صدای خود به شهرت رسید و موضوعاتی همچون بهروز رضوی قرآن و دکلمه از مواردی است که با نام این شخصیت برجسته، در فضای مجازی جستجو می شود.

مختصر بیوگرافی عاطفه رضوی همسر حسین پاکدل

عاطفه رضوی، بازیگر و چهره پرداز ایرانی، همسر حسین پاکدل در تهران در تاریخ 15 اسفند ماه سال 1347 متولد شد. عاطفه خواهر بهروز رضوی در سال 1363، در دوره دبیرستان، موفق به کسب رتبه اول در اجرای یک نمایش شد و بعد از آن توسط آموزش و پرورش ناحیه به وزارت ارشاد معرفی گردید. او دوره دو ساله تئاتر را گذراند و در سال 1365، به عنوان هنرجوی گریم، زیر نظر عبدالله اسکندری به فعالیت نمایشی خود ادامه داد.

خواهر معروف بازیگر گناه فرشته کیست؟ + عکس

4.48
این مطلب مفید بود ؟71
منبع : عکس: آرش شاه محمدی/بخش فرهنگ و هنر نمناک/ن/ن.ح /
وبگردی