گناه فرشته

تصاویر دیده نشده از بازیگران گناه فرشته در پشت صحنه

تاریخ انتشار : 1 اردیبهشت 1403کد مطلب : 93220زمان مطالعه : 2 دقیقه
بعد از پخش شدن قسمت پایانی سریال پر مخاطب گناه فرشته برای اولین بار قاب هایی از پشت صحنه این سریال منتشر شد که برای طرفداران گناه فرشته بسیار جذاب بود.

ویدئوی منتشر شده از بازیگران گناه فرشته در پشت صحنه

پردیس پورعابدینی بازیگر نقش فرشته در سریال گناه فرشته یک ویدئو جالب از پشت‌صحنه این سریال منتشر کرد، در این ویدیو صحنه هایی دیده نشده از بازیگران سریال گناه فرشته مشاهده می شود که مورد توجه بسیاری از مخاطبان قرار گرفت. در ادامه این بخش از نمناک تصاویری خاص از پشت صحنه سریال گناه فرشته را می بینید.

پردیس پورعابدینی بازیگر سینما همزمان با پایان سریال گناه فرشته ویدیویی جالب از پشت صحنه این سریال را به اشتراک گذاشت و نوشت:

بماند به یادگار از پشت صحنه لذت بخش گناه فرشته. دلم برای تک تک این لحظات تنگ شده.

پردیس پورعابدینی

پردیس پورعابدینی پشت صحنه سریال گناه فرشته 

پشت صحنه گناه فرشته شهاب حسینی

پشت صحنه گناه فرشته شهاب حسینی و پردیس پورعابدینی

پشت صحنه های گناه فرشته

عکس پشت صحنه گناه فرشته 

پردیس پورعابدینی گناه فرشته

پشت صحنه های گناه فرشته در اتاق گریم

امیر آقایی گناه فرشته

امیر آقایی و پردیس پورعابدینی در پشت صحنه گناه فرشته

سکانس اعدام فرشته

پشت صحنه سکانس اعدام فرشته در گناه فرشته

نگاهی به قسمت آخر گناه فرشته و نارضایتی مخاطبان

آخرین قسمت گناه فرشته از شبکه نمایش خانگی منتشر شد، گرچه این سریال به کارگردانی حامد عنقا در ابتدا جزو سریال های پربیننده بود اما نتوانست مورد اقبال عمومی واقع شود و صرفا بسیاری از مخاطبان این سریال را به خاطر بازیگرانش به خصوص شهاب حسینی دنبال می کردند چراکه شهاب حسینی در نمایش خانگی بازیگر گزیده کاری است. او بعد از بازی در سریال شهرزاد چند سالی تمرکز اصلی‌اش را روی سینما گذاشته بود و با بازی در نقش سرگرد مشکات در سریال «پوست شیر» باز هم عیار بازیگری خودش را نشان داد.

ویژگی‌های بازیگری حسینی از آن جهت قابل توجه است که در هر نقشی که ظاهر می‌شود کاملا ابعاد و مختصات آن نقش را از آنِ خود می‌کند. درک بالای حسینی از تمامی شخصیت‌هایی که بازی کرده است او را در میان بازیگران یگانه کرده است.

البته شهاب حسینی در گناه فرشته نیز نقش قابل قبول و خوبی را ارائه کرد اما داستان سریال عنقا با تمام فراز و فرودهایش به گونه ای نبود که مانند پوست شیر و شهرزاد جزو بهترین سریال های نمایش خانگی قرار بگیرد و مخاطبان با پایان سریال پاسخ بسیاری از سوالاتشان را دریافت نکردند.

سریال گناه فرشته

بازیگران سریال گناه فرشته/ عکس از آرش شاه محمدی

دیگر بازیگران سریال گناه فرشته عبارتند از:

امیر آقایی در نقش نوید عشیری، لادن مستوفی در نقش مهتاب محتشم، مهدی سلطانی سروستانی در نقش مشفق، دیبا زاهدی، آشا محرابی، فخرالدین صدیق شریف و سیدمهرداد ضیایی، نفس بازغی، بهروز رضوی و پردیس پورعابدینی.

تصاویر دیده نشده از بازیگران گناه فرشته در پشت صحنه

53
این مطلب مفید بود ؟30
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ن/ا.ن
وبگردی