تولد
رفتار با همسر
ارزشی که همسرتان در زندگی مشترک برای شما قائل است تاثیر بسزایی بر موفقیت زندگی زناشویی شما دارد و برای تشخیص آن تنها به رفتارهای همسرتان دقت کنید.

رفتار با همسر؛ نشانه های مهم بودن برای همسر

اعتماد مهم ترین عامل موفقیت در یک رابطه است؛ اما در عرض چند دقیقه یا چند ساعت به دست نمی آید، بلکه باید روی آن کار شود. یکی از چیزهایی که نیاز دارید تا در یک رابطه عاشقانه احساس امنیت داشته باشید، ارزش‌ هایی است که طرف مقابل به شما می دهد‌.

بسیار مهم است با شما به گونه‌ ای رفتار کند که از سمت او احساس ارزشمندی داشته باشید؛ اما به نظرتان علامت همسری که این ارزش را به شما می دهد و مهم ترین بخش زندگی اش شما هستید چیست؟ در این قسمت از خانواده پلاس نمناک با ما همراه باشید تا رفتار چنین همسری را برایتان توضیح دهیم.

فقط روی جنبه فیزیکی و جسمی تمرکز نمی کند

هر رابطه جدیدی بالاخره به یک نقطه اوج می‌ رسد و کاملاً طبیعی است که شما بخواهید از لحاظ جسمی و فیزیکی به یکدیگر نزدیک باشید؛ اما این همه ماجرا نیست. درسته که توجه جسمی و فیزیکی بخش مهمی از یک رابطه زناشویی را تشکیل می دهد؛ اما فقط نباید به این مورد توجه کرد. بلکه همسرتان باید به همان اندازه به روح و فکر شما هم اهمیت دهد؛ یعنی مثلاً کنار شما بنشیند و فقط یک فیلم تماشا کند و از احساساتتان هم با خبر باشد.

تماشای تلوزیون

رفتار مهربانانه ای دارد

شاید خیلی از اوقات افرادی به شما ابراز علاقه کنند اما رفتار درستی نداشته باشند و به روح شما صدمه بزنند. نکته بسیار حائز اهمیت این است؛ یک رابطه سالم به معنای این نیست که شما هیچ جر و بحثی نداشته باشید، بلکه بدین معناست که بتوانید با هم صحبت کنید و روش درستی را برای حل مشکلات در پیش بگیرید. کسی که به شما ارزش بدهد، با مهربانی با شما رفتار می کند و هرگز نباید به گونه ای باشد که شما مجبور شوید از او درخواست یک رفتار مهربانانه داشته باشید.

تشویق شما برای موفقیت را در اولویت می گذارد

خیلی از افراد حسود هستند و این حسادت ممکن است در بین زن و شوهرها هم وجود داشته باشد؛ اما اگر طرف مقابل واقعاً شما را دوست داشته باشد، قطعاً تشویق تان می‌ کند و شما را به سمت موفقیت هل می دهد و این حس حسودی را نسبت به شما ندارد، زیرا شما را جزئی از خودش می داند و واقعاً می خواهد شاهد اتفاقات خوب برایتان باشد.

زوج شاد

همیشه از شما خبر می گیرد

زمانی که به تازگی وارد رابطه ای می شوید؛ کاملاً طبیعی است که مدام به یکدیگر پیام بدهید و با هم صحبت کنید. در واقع شما می خواهید ارتباط خود را بیشتر کنید و از هم مراقبت کنید اما گاهی اوقات افراد دیگر تلاش نمی‌ کنند، زیرا احساس می‌ کنند که دیگر همسرشان را برای همیشه در اختیار دارند.

در واقع اگر همسرتان برای شما ارزشی قائل نباشد، خیلی سراغ تان را نمی گیرد و از شما خبری ندارد و پیگیر کار های روزانه‌تان هم نیست؛ اما اگر با یک پیام ساده در طول روز سعی می کند که شما را خوشحال کند و از حال تان باخبر شود، یعنی واقعاً به رابطه تان ارزش می دهد.

برای آینده با شما برنامه ریزی دارد

کسی که واقعاً شما را بخواهد فقط به فکر ادامه زندگی با شما است و مدام در مورد آینده با شما صحبت می کند؛ حتی برنامه هایش را هم می گوید. در واقع داشتن شما در زندگی به او احساس لذت خالص می دهد؛ البته این اتفاق ها زمانی می افتد که واقعاً دوست تان داشته باشد. برنامه ریزی های او در چنین حالتی مربوط به هفته آینده نیست، بلکه برنامه ریزی های طولانی مدت برای بودن در کنارتان دارد.

علامت همسری که مهمترین چیز زندگیش شمایی

4.785
این مطلب مفید بود ؟805
منبع : بخش سبک زندگی نمناک /ن/ش
وبگردی