عروسی عزا شد
صحنه های منتشر شده از مراسم به خوبی نشان میدهد که تصمیم و اصرار آقای داماد به انجام یک سنت پربحث، چگونه شادی را تبدیل به مصیبت میکند.

قتل دوست داماد وسط مراسم توسط خود داماد!

باز هم تکرار رسم و رسومی اشتباه خبرساز شد و این بار خود داماد، به شکلی که در این بخش از نمناک خواهید خواند، مقصر حادثه ی تلخی گشت که در بهترین شب زندگی اش رخ داد.

متاسفانه ادامه دار شدن رسم شلیک گلوله در شب عروسی در برخی از مناطق هند، موجب بروز حادثه ای تلخ و خونین در یک مراسم عروسی شد. بدترین حالت ممکن در این وضعیت زمانی ایجاد شد که مقصر کشته شدن جوان بیگناه در این حادثه، خود داماد بود.

داماد نگون بخت، به طور غم انگیزی یکی از دوستانش را در جشن عروسی خود با شلیک اسلحه به اشتباه به قتل رساند. در ویدئوی چند ثانیه ای که از این عروسی منتشر شده است، دیده می شود که آقای داماد اصرار دارد تیر معروف شب عروسی در روستایشان را خودش شلیک کند برای همین با اسلحه ی بلندی که در دست دارد و با خوشحالی تصمیم به اجرای سنتی پربحث میگیرد.

رسم شلیک گلوله در شب عروسی

ازدحام جمعیت به گونه ای است که داماد به راحتی نمیتواند در یک جا ساکن ایستاده و تعادل خود را حفظ کند اما بی توجه به خطرناک بودن وضعیت و برخوردهایی که اطرافیان با او دارند، بازهم اصرار بر اجرای مراسم داشته و اسلحه را بالا گرفته و آماده می شود که ناگهان با برخورد تعدادی از میهمانان به او، تعادلش را از دست داده و در وضعیتی قرار میگیرد که سر اسلحه به سمت یکی از دوستان نزدیک خود داماد منحرف شده و تیر شلیک می شود و متاسفانه دوست جوان داماد، توسط خود او به قتل میرسد.

وقوع این حادثه تلخ موجب بهت و وحشت عروس و داماد و حاضرین در مراسم ازدواج آنها می شود. جوان تیر خورده به سرعت راهی بیمارستان می شود اما محل برخورد گلوله و وضعیت وخیم او، شانس زنده ماندنش را غیرممکن میسازد.

پلیس بلافاصله داماد را بازداشت و به کلانتری منتقل می کند تا به جرم او رسیدگی شود.

خودنمایی عجیب داماد وسط مراسم، عروسی را عزا کرد

3.541
این مطلب مفید بود ؟2912
منبع : بخش سرگرمی نمناک/ن/ز.ت
وبگردی