دعوای خواهر شوهر

دعوای خواهرشوهر و داماد وسط عروسی

کد مطلب : 81815زمان مطالعه : 2 دقیقه
خواهرانی که با هزار شوق و ذوق به مراسم عروسی برادرشان آمده بودند با رفتاری غیرمنتظره از طرف داماد روبرو شدند و همه چیز برایشان تغییر کرد.

برادری که خواهرانش را از مراسم عروسی اش بیرون کرد

شب عروسی برادر، یکی از بهترین شبهای عمر هر خواهری است که اگر شما هم یک خواهر باشید قطعا این جمله را با تمام وجود درک و تایید خواهید کرد. هر خواهری دوست دارد در مراسم ازدواج برادرش حضور داشته باشد اما اگر این حضور توسط خود داماد و برادر او بهم بخورد مطمئنا ناراحت کننده خواهد بود، مشابه ماجرایی که در این بخش از گوناگون نمناک خواهید خواند. 

اخیراً آقایی در برنامه ردیت پستی را منتشر کرد و این چنین توضیح داد:"من به تازگی ازدواج کردم و ما می خواستیم که مراسم عروسی مان بدون حضور بچه ها برگزار شود. همه این موضوع را پذیرفتند که بدون بچه به مراسم عروسی بیایند، به غیر از خانواده خودم . با تمام صحبت هایی که اعضای خانواده ام با من داشتند همچنان به انها تاکید کردم که بدون فرزندانشان به مراسم بیایند و به خواسته ی من احترام بگذارند اما این چنین نشد." 

عروسی

این مرد سه خواهر داشت که همه آن ها بچه هایی بین سنین 2 تا 10 سال داشتند. مادر آقای داماد با این که کودکان در مراسم عروسی حضور نداشته باشند، مخالف بود زیرا عقیده داشت همه باید در یک مراسم شادی خانوادگی شرکت کنند از طرفی نمی توان بچه ها را در خانه تنها گذاشت با این حال آقای داماد گفته بود که این دلایل برایش پذیرفته نیست.

وقتی که روز عروسی فرا رسید، همه خانواده ها بدون بچه هایشان به مراسم آمدند اما داماد مشاهده کرد که دو خواهرش همراه با بچه وارد عروسی شدند و اختلاف از همان جا آغاز شد. داماد به سرعت پیش رفت و شروع به جر و بحث با خواهرانش کرد و از آنجایی که به شدت روی حرف خود مصمم بود، خواهش خواهرانش هیچ تاثیری روی او نداشت و کار به جایی کشیده شد که پای نیرو های امنیتی مراسم به این درگیری باز شد و داماد از حراست مراسم خواست تا خواهرانش را از عروسی بیرون کند.

ازدواج برادر

هیچ کس حق را به داماد نمیداد و میهمانان و حتی خود عروس سعی در راضی کردن او داشتند اما از قرار معلوم مرغ آقای داماد یک پا داشت و به هیچ صراطی مستقیم نبود. او بعد ها اعلام کرد که اگر این کار را نمی کردم، مهمانان دیگر با خودشان فکر می کردند که فقط بچه های آن ها اضافه بوده و در نتیجه تصمیم گرفتم با خانواده خودم هم قاطع برخورد کنم؛ البته خانواده اش به او گفتند که این کارش باعث شده تا آن ها از عروسی او به عنوان یک خاطره خیلی تلخ یاد کنند.

طبق انتظار واکنش ها به این خبر و اتفاق متفاوت بود و هر یک از کاربران فضای مجازی به گونه ای به این رفتار جدی مرد جوان پاسخ دادند، نظر شما چیست؟ شما در مورد رفتار این مرد چه فکری می کنید؟

دعوای خواهرشوهر و داماد وسط عروسی

2.993
این مطلب مفید بود ؟5439
منبع : بخش سرگرمی نمناک/ف.ن /ن
برچسب : ازدواج
وبگردی