رکورد خوردن نوشابه
ویدئوی منتشر شده همه چیز را دقیق نشان می دهد، فردی با معرفی خود و ارائه برخی توضیحات فضای مناسب برای ثبت رکورد گینس را محیا کرده و یکباره آن را اجرا می کند.

ثبت رکورد عجیب گینس با خوردن نوشابه

مردی که در میان طرفداران و دوستانش معروف به غول شکمو است، مدتی بود که اعلام کرده بود قصد ثبت رکوردی منحصربه فرد در گینس دارد، رکوردی که او را در ذهن تمام علاقه مندان به نوشابه برای همیشه حفظ کند. در ادامه ی این بخش از گوناگون نمناک از جزئیات دقیق تر این رکورد مطلع خواهید شد.

خوردن 2 لیتر نوشابه در 18 ثانیه

"اریک بوکر" یکی از افراد پر خور که در کل دنیا به دنبال انجام کار های رقابتی در مورد غذا خوردن است، ویدئویی را منتشر کرد که در آن با سرعت خیلی زیاد نوشابه خورده و اظهار میکند که مهارت زیادی در خوردن نوشیدنی های مختلف دارد ؛ تا حدی که می تواند نام خود را در گینس به ثبت برساند.

او برای ثبت رکورد مد نظرش، یک بطری 2 لیتری نوشابه فاقد قند را انتخاب کرد تا رکوردش در گینس ثبت شود. پس از صحبت های بیشتر درمورد جزئیات تصمیمش سپس بطری نوشابه را داخل دو ظرف با دهانه گشاد ریخت تا اندازه نوشیدنی مشخص شود و از طرفی قابلیت خوردن راحت تر و بیشتری داشته باشد.

رکورد خوردن نوشابه

در ویدئوی منتشر شده کاملا دیده می شود که " اریک " پس از آماده شدن همه چیز برای ثبت رکورد، یکباره این نوشیدنی 2 لیتری را در عرض 18.45 ثانیه می نوشد و بعد از خوردن نوشیدنی میگوید :"دقیقاً از همین توانایی ام صحبت می کردم، بسیار خوشمزه بود."

او پس از این موفقیت، اکنون به دنبال ثبت رکورد در چالش خوردن غذای جامد با سرعت بالا است.

ثبت رکورد عجیب گینس برای خوردن نوشابه

3161
این مطلب مفید بود ؟9566
منبع : بخش سرگرمی نمناک/ح.ب/ن
وبگردی