حدیث چهره پرداز
بازیگر نقش مژگان در فصل سوم سریال بچه مهندس حدیث چهره پرداز می باشد که در این گزارش بیشتر با وی آشنا می شوید.

حدیث چهره پرداز بازیگر بچه مهندس را بهتر بشناسید

بچه مهندس به کارگردانی علی غفاری و تهیه کنندگی سعید سعدی سریال ماه رمضانی تلویزیون در شبکه دو سیما بود که پخش آن هنوز هم ادامه دارد.

یکی از بازیگران جدیدی که به تازگی به جمع بازیگران سریال بچه مهندس اضافه شد حدیث چهره پرداز بازیگر نقش مژگان است که در ادامه به معرفی بیشتر او می پردازیم.

حدیث چهره پرداز مژگان بچه مهندس کیست

مژگان یکی از شخصیت های اصلی قصه بچه مهندس است که به عنوان دوست و معشوقه جواد جوادی از دوران کودکی تا نوجوانی و جوانی او در این سریال به نمایش گذاشته شد.

حدیث چهره پرداز

حدیث چهره پرداز بازیگر نقش مژگان است که به تازگی وارد قصه این سریال شد و بازی او در سریال با نظرات دوگانه ای مواجه شد و موافقان و مخالفان خودش را دارد.

بازیگران بچه مهندس

این بازیگر جوان دانش آموخته رشته ادبیات نمایشی و بازیگری است و به دلیل دو تابعیتی بودن و زندگی در کشورهای مختلف به چند زبان تسلط دارد و همین چند زبانه بودن دلیل انتخاب او برای بازی در نقش مژگان بود.

حدیث چهره پرداز

حدیث چهره پرداز علاقه زیادی به سفر و جهانگردی دارد و تابحال به مناطق مختلفی در دنیا سفر کرده و با مردمان و جغرافیای آن منطقه آشنا شده است.

حدیث چهره پرداز

مژگان سریال بچه مهندس بازیگری را با تئاتر آ؛از کرد و تجربه بازی در چند تله فیلم از جمله دنده معکوس، سایه، جوجه تیغی ها، یک عصر دوباره و فیلم و سریال هایی چون پس کوچه های شمرون، پاپ، زندگی خصوصی، کارآگاهان، همسفران باد و ... را در کارنامه هنری اش دارد.

حدیث چهره پرداز

بازیگران سریال بچه مهندس عبارتند از:

روزبه حصاری، کامران تفتی، فرهاد قائمیان، ثریا قاسمی، مهشید جوادی، فرناز رهنما، کاوه سماک باشی، سعید کریمی، حدیث چهره پرداز، مانی رحمانی، اتابک نادری، آرش نوذری، سلمان فرخنده، فریده دریامج، خیام وقارکاشانی، مهسا مهجور، سارا شاهرودیان، بهنام مومنی، مهرزاد جعفری، محمود خسرومنش، امید ماهر، نسیم باقریان، یاسمن قلی پور، سیدمهرداد ضیایی، کریم اکبری مبارکه، عباس جمشیدی، فرید قبادی، کریم قربانی، افشین نخعی، شیوا خسرومهر، احسان امانی، احسان مهدی، حسن اسدی و... در سریال بچه مهندس 3 بازی میکنند.

حدیث چهره پرداز

حدیث چهره پرداز بازیگر مژگان در بچه مهندس فصل 3 + تصاویر

3.672
این مطلب مفید بود ؟5220
منبع : صفحه حدیث چهره پرداز / بخش فرهنگ و هنر نمناک/م.ف
وبگردی