تولد
هزینه عمل کیست مویی
تعیین هزینه جراحی کیست مویی ممکن است به عوامل گوناگونی بستگی داشته باشد. بهترین روش کیست مویی را در کلینیک بیتا تجربه کنید.

هزینه عمل لیرز کیست مویی در تهران چقدر است؟

اگر تا به حال دچار بیماری کیست مویی شده باشید به خوبی می دانید که کیست مویی می تواند روند عادی زندگی را مختل کند. دلایل مختلفی برای به وجود آمدن بیماری کیست مویی وجود دارد که از جمله این دلایل می توان به نشستن های طولانی مدت، قرار گرفتن در یک حالت خاص برای مدت زمان طولانی و... اشاره کرد. درمان های مختلفی برای کیست مویی وجود دارد مهم ترین این درمان ها را می توان لیزر کیست مویی در نظر گرفت. در ادامه این مقاله بهترین کلینیک پزشکی درمان کیست مویی در تهران را به شما معرفی خواهیم کرد، از تجربیات یک درمان شده کیست مویی غافل نشوید.

هزینه عمل کیست مویی به عوامل مختلفی وابسته است که از جمله این عوامل می توان به محل انجام عمل (بیمارستان یا کلینیک پزشکی)، پزشک متخصص جراحی کیست مویی،  میزان عود بیماری کیست مویی و... اشاره کرد. در صورتی که لیزر کیست مویی را برای درمان انتخاب کنید، هزینه عمل کیست مویی به میزان قابل توجه ای کاهش خواهد یافت، دلیل این موضوع را هم می توان عواملی مانند کاهش هزینه بستری، کاهش دوره نقاهت، کاهش دوره از کار افتادگی و... در نظر گرفت. اگر دچار کیست مویی شده اید و به فکر درمان آن هستید با ما همراه باشید.

کیست مویی چیست و چرا به آن دچار می شویم؟

سینوس پیلونیدال یا همان کیست مویی یکی از رایج ترین بیماری های ناحیه نشیمنگاه است. این بیماری خود را در قسمت بالایی ناحیه مقعد نشان می دهد. بیماری سینوس پیلونیدال یک راه درمان دارد و آن هم خارج کردن کیست مویی به وسیله جراحی است.
کیست مویی به طور میانگین در مردان به دلیل پر مویی، چهار برابر زنان اتفاق می افتد. درمان های مختلفی برای کیست مویی وجود دارد که از اصلی ترین روش های درمانی کیست مویی می توان به لیزر کیست مویی اشاره کرد. انجام عمل سینوس پیلونیدال در یک کلینیک پزشکی مجهز لازم و ضروری است.
دلایل مختلف و متعددی برای به وجود آمدن بیماری کیست مویی وجود دارد که از اصلی ترین دلایل این بیماری می توان به نشستن طولانی مدت در یک حالت اشاره کرد.
کیست مویی می تواند در اوایل هیچگونه علامت خاصی نداشته باشد و زمانی فرد از وجود سینوس پیلونیدال باخبر شود که عفونت این بیماری فرد را دچار کرده باشد.
کیست مویی

درمان کیست مویی

روش های مختلفی برای درمان بیماری کیست مویی وجود دارد که از جمله این روش ها می توان به درمان خانگی کیست مویی، درمان گیاهی کیست مویی و لیزر کیست مویی اشاره کرد. بر اساس تجربه کسب شده در درمان کیست مویی، می توانیم به جرائت بگوییم که تنها راه درمان کیست مویی لیزر کیست مویی است.
در صورتی که بیماری کیست مویی در کلینیک پزشکی مناسبی درمان نشود می تواند عوارض مختلفی را برای شما به همراه داشته باشد.
لیزر کیست مویی

لیزر کیست مویی

بهترین روش درمان کیست مویی، استفاده از لیزر کیست مویی است. در این روش از فیبرهای نوری برای تاباندن نور به محل کیست مویی استفاده می شود. در این روش به وسیله چاقوی جراحی محل کیست برش داده می شود و کیست مویی خارج می شود. با تاباندن نور به محل کیست مویی فرآیند درمان کیست مویی به خوبی انجام می شود. استفاده از لیزر کیست مویی مزیت های مختلفی به همراه دارد که از جمله این مزیت ها می توان به موارد زیر اشاره کرد.
 • لیزر کیست مویی کاهش خونریزی و درد کمتر را به همراه دارد.
 • درمان کیست مویی با کمک لیزر دوره نقاهت بعد از عمل را کاهش می دهد.
 • پس از لیزر کیست مویی نیاز به بستری شدن وجود ندارد.
 • درصد بهبودی با کیست مویی بسیار بالاست.
 • هزینه عمل کیست مویی کمتر است.
 • سرعت بالای عمل کیست مویی با لیزر
در جراحی کیست مویی با لیزر از لیزرهای co2 برای این کار استفاده می شود، در زمان عمل کیست مویی با لیزر فرد تحت بیهوشی قرار می گیرد تا به هیچ عنوان دردی را احساس نکند. یک مزیت عمده عمل کیست مویی با لیزر آن است که رنگ های خونی به وسیله لیزر سوزانده می شوند و همین امر باعث می شود تا خونریزی به میزان قابل توجه ای کاهش یابد.

هزینه عمل کیست مویی

هزینه عمل کیست مویی با لیزر کمتر از روش جراحی سنتی است! بله درست شنیدید هزینه عمل کیست مویی با لیزر به دلیل آن که در این نوع عمل از کارافتادگی برای فرد وجود ندارد، پس از عمل فرد نیاز به بستری شدن ندارد و برخی موارد دیگر، هزینه عمل کیست مویی با را نسبت با روش های دیگر درمانی کاهش خواهد داد.
توجه داشته باشید که نرخ عمل کیست مویی به عوامل مختلفی وابسته است، مواردی از قبیل موارد نام برده شده در ادامه می تواند هزینه عمل کیست مویی را تحت تاثیر قرار دهد.
 • پزشک جراح کیست مویی
 • درمانگاه یا بیمارستان محل انجام عمل
 • میزان عود بیماری
 • نیاز به بستری شدن فرد پس از عمل
 • و...

بهترین روش درمان کیست مویی؟

روش های مختلفی برای درمان کیست مویی وجود دارد، اما اگر به دنبال بهترین روش درمان کیست مویی باشید باید بگوییم که تنها روش مناسب برای درمان کیست مویی در حال حاضر استفاده از لیزر کیست مویی است. لیزر کیست مویی مزیت های مختلفی را نسبت به روش های دیگر درمانی دارد که در این مقاله به آن پرداختیم.
انتخاب کلینیک پزشکی معتبر برای درمان کیست مویی و همچنین انجام عمل سینوس پیلونیدال با هزینه مناسب شاید کمی مشکل باشد. کلینیک بیتا در حال حاضر به یکی از بهترین کلینیک های درمان کیست مویی در تهران تبدیل شده است. انجام 1000 عمل موفق در این کلینک باعث شده است که انجام لیزر کیست مویی در کلینیک بیتا به یکی از بر تقاضاترین عمل ها تبدیل شود.
بهترین روش درمان کیست مویی

کیست مویی و هزینه عمل لیزر کیست مویی

54
این مطلب مفید بود ؟40
توجه : مطالب بخش بهداشت و سلامت سایت نمناک از منابع خارجی ترجمه شده و تنها جنبه اطلاع رسانی و آموزشی دارد . از اینرو توصیه پزشکی تخصصی تلقی نمی شوند و نباید آنها را جایگزین مراجعه به پزشک جهت تشخیص و درمان دانست .
نظر سنجی برای این مطلب غیر فعال شده است
وبگردی