پدرام شریفی

هشتمین قسمت هم گناه در نمایش خانگی

تاریخ انتشار : 1 اردیبهشت 1399کد مطلب : 8847زمان مطالعه : 2 دقیقه
هشتمین قسمت سریال هم گناه با بازی پدرام شریفی و مارال بنی آدم به نمایش خانگی رسید.

توزیع هشتمین قسمت سریال هم گناه

هم گناه سریال جدید مصطفی کیایی در نمایش خانگی است که از اواخر اسفندماه سال گذشته پخش آن آغاز شد و توانست با جلب نظر مخاطب به یکی از پربیننده ترین سریال های نمایش خانگی تبدیل شود.

هشتمین قسمت این سریال امروز اول اردیبهشت ماه در شبکه نمایش خانگی توزیع شد.

پوستر قسمت هشتم سریال هم گناه

تصویری از پوستر هشتمین قسمت سریال هم گناه با عکسی از پدرام شریفی و مارال بنی آدم همزمان با انتشار آن در نمایش خانگی منتشر شد.

پدرام شریفی و مارال بنی آدم

پدرام شریفی بازیگر نقش پیمان و مارال بنی آدم بازیگر نقش سارا در این سریال است که در قسمت هشتم این سریال نقش های پررنگ تری دارند.

بازیگران هم گناه

مارال بنی آدم بازیگر جوانی که تجربه بازیگری در تئاتر، فیلم فروشنده و خشکسالی و دروغ را در کارنامه هنری اش دارد در سریال هم گناه در کنار بازیگران باتجربه دنیای هنر ایفای نقش میکند.

مارال بنی آدم

پدرام شریفی یکی از بازیگران نقش اصلی هم گناه است که در فیلم های زیادی از جمله متولد 65، سیانور، بادیگارد، سال دوم دانشکده من، شیرجه بزرگ، بی صدا حلزون، شبی که ماه کامل شد و... ایفای نقش کرده است.

پدرام شریفی و پرویز پرستویی

هم گناه سریالی خانوادگی است که ماجرای چند برادر و خواهر که در یک خانه زندگی میکنند را به تصویر میکشد و در هر قسمت با اضافه شدن شخصیت های جدید و ماجراهایی نو،داستان های تازه ای هم به قصه ورود میکند.

محسن کیایی

بازیگران سریال هم گناه عبارتند از:

پرویز پرستویی، هدیه تهرانی، محسن کیایی، مهدی پاکدل،هنگامه قاضیانی، پدرام شریفی،حبیب رضایی، مسعود رایگان، رویا تیموریان، افسانه چهره آزاد، شاهرخ فروتنیان، افسانه ناصری، احسان کرمی، روشنک گرامی، سوگل خلیق، مارال بنی آدم، علی باقری، فروغ قجابگلو، حسین امیدی، شیرین اسماعیلی، مرتضی آقا حسینی، محمد موحدنیا، محمد رسول صفری، آی تک جاویدنژاد، با معرفی ساقی حاجی پور و فرانک کلانتر در سریال هم گناه به ایفای نقش پرداختند.

محسن کیایی و هدیه تهرانی

هم گناه با پدرام شریفی و مارال بنی آدم در نمایش خانگی

45
این مطلب مفید بود ؟41
منبع : عکاس:میلاد کیایی / بخش فرهنگ و هنر نمناک/ م.ف
وبگردی