حامد آهنگی و داریوش فرضیایی

حامد آهنگی دایی پورنگ در بچه محل میشود

تاریخ انتشار : 18 تیر 1399کد مطلب : 76713زمان مطالعه : 1 دقیقه
حامد آهنگی کمدین و بازیگر کشورمان مهمان اهالی بچه محل میشود و نقش دایی پورنگ را در این مجموعه بازی میکند.

حامد آهنگی در برنامه بچه محل

برنامه بچه محل به کارگردانی احمد درویشعلی و تهیه کنندگی مسلم آقاجانزاده است که پخش فصل دوم آن از 31 خردادماه آغاز شده است.

بچه محل کاری از تیم عمو پورنگ است که برنامه ای پرمخاطب برای کودکان و نوجوانان است و عوامل این برنامه امروز میزبان حامد آهنگی کمدین و بازیگر کشورمان هستند.

حامد آهنگی در نقش دایی پورنگ در بچه محل

حامد آهنگی کمدین و بازیگر کشورمان امروز 18 تیرماه 99 مهمان برنامه بچه محل میشود و در این برنامه بازیگر نقش منوچهر دایی پورنگ است که در کار خرید و فروش پرنده است.

برنامه بچه محل

عمو پورنگ یکی از شخصیت های محبوب و پرطرفدار برنامه های کودک است که این روزها با برنامه بچه محل و آموزش نکاتی مخصوص بچه ها به یکی از برنامه های پربیننده تلویزیون تبدیل شده است که علاوه بر بچه ها والدین هم بیننده این برنامه هستند.

برنامه بچه محل

فصل دوم برنامه بچه محل در 40 قسمت ساخته شده است و هر روز ساعت 19 در شبکه دو سیما روی آنتن میرود و فصل سوم این برنامه بعد از ایام ماه محرم آماده پخش میشود.

داریوش فرضیایی و محمد بحرانی

بازیگران برنامه بچه محل عبارتند از:

داریوش فرضیایی، نادر سلیمانی، نعیمه نظام دوست، امیرمحمد متقیان، کمند امیر سلیمانی، رامین ناصرنصیر، سروش جمشیدی، فرهاد بشارتی، سوسن پرور، ابراهیم شفیعی، ایمان صفا، آرش میر احمدی، امیر سهیلی و.... در برنامه بچه محل ایفای نقش میکنند.

حامد آهنگی دایی پورنگ در بچه محل میشود

4.255
این مطلب مفید بود ؟469
منبع : عکاس:نازلی هروی / بخش فرهنگ و هنر نمناک/م.ف
وبگردی