تصادف حامد سلطانی
تصادف یکی از اتفاقاتی است که بسیاری از انسان هارا به کام مرگ میرساند، برخی از چهره های معروف نیز همسرانشان را به شکل دردناکی در تصادف از دست داده اند.

قربانیان تصادف؛ چهره هایی که در تصادف عزیز از دست دادن

متاسفانه تصادفات جاده‌ای یکی از عمده‌ترین دلایل مرگ و میر در کشور ما محسوب می‌شوند. در روزهای گذشته خبری از مرگ همسر و فرزند مجری معروف در فضای مجازی منتشر شد که جامعه هنری و مردم را متاثر نمود اما تنها این مجری بر اثر تصادف عزیزان خود را از دست نداده بلکه چهره های معروفی نیز که در این بخش از نمناک معرفی می کنیم، در سالهای اخیر در تصادف رانندگی به دلیل فوت عزیزانشان به سوگ نشسته اند.

حامد سلطانی

حامد سلطانی مجری برنامه اعجوبه ها یکی از چهره های معروفی است که به تازگی همسر و فرزندش را به علت تصادف از دست داده است. 13 خرداد 1401 حامد سلطانی؛ مجری سلام صبح بخیر، با خانواده‌اش در کیلومتر 70 محور خور و بیابانک به طبس دچار سانحه رانندگی شد و در این سانحه درناک؛ همسر (فائزه صفری ) و پسر خردسالش (محمد مهدی سلطانی) را از دست داد و خود و دختر هشت‌ساله‌‌اش (فاطمه سلما) نیز مصدوم شده به بیمارستان انتقال یافتند.

حامد سلطانی

حامد سلطانی/ عکس از رئوف زمانی

بنیامین بهادری

بنیامین بهادری خوانندهٔ ایرانی موسیقی پاپ یکی دیگر از چهره هایی است که سال ها پیش همسرش را به دلیل تصادف از دست داده است.

29 آذر 1392 بنیامین بهادری به همراه همسرش نسیم حشتمی در یکی از ورودی های بزرگراه همت با اتومبیلی تصادف می کنند و بنیامین و دخترش از این حادثه جان سالم به در می برند اما متاسفانه همسرش بخاطر خونریزی داخلی فوت می کند.

بنیامین سال 88 با نسیم حشمتی ازدواج کرد، ثمره این زندگی در 9 اردیبهشت 1390 دختر بنام بارانا است. بنیامین بعد از دو سال از فوت همسر اول خود برای بار دوم با شایلی محمودی ازدواج کرد، ثمره این زندگی دو پسر بنام بن سان متولد 96 و شایمین متولد 97 می باشد.

بنیامین بهادری

بنیامین بهادری

امیرغفارمنش

امیر غفارمنش بازیگر کشورمان که بیشتر در کارهای طنز فعالیت دارد، سالیان پیش همسر خود پوپک گلدره را بر اثر تصادف از دست داد. پوپک گلدره بازیگر سریال نرگس در میانه ساخت این سریال چند روز مرخصی گرفت و به شمال رفت اما در حین رانندگی دچار تصادف شد و ضربه مغزی شد و به کما رفت – او تا 27 فروردین 1385 در بیمارستان مهر تهران دوام آورد اما سرانجام بعد از 6 ماه تسلیم مرگ شد.

امیر غفارمنش در سال 1380 با پوپک گلدره ازدواج کرد اما این زندگی بعد از 4 سال زندگی مشترک در نهایت به طلاق و جدایی ختم شد. دو روز بعد از طلاق، پوپک گلدره در شهریور 1384 در یک سانحه رانندگی به کما رفت. امیر غفارمنش بعد از چند سال دوباره ازدواج کرد و حالا یک پسر بنام راستین دارد که در عرصه موسیقی و آهنگسازی فعالیت می کند.

امیر غفارمنش

امیر غفارمنش/ عکس از نادر پیرزاده

چهره هایی که همسرشونو تو تصادف از دست دادن+ عکس

475
این مطلب مفید بود ؟6015
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ن/ن.ح
وبگردی