دختر حامد سلطانی

تولد دختر حامد سلطانی در نبود همسرش

تاریخ انتشار : 17 بهمن 1401کد مطلب : 89800تعداد نظرات : 1 نظر
حامد سلطانی و دخترش فاطمه سلما 8 ساله، شادترین روزهای بهمن ماه را در نبود عزیزانشان به شکلی متفاوت از قبل، میگذرانند.

حامد سلطانی در تولد دخترش باز هم از همسرش نوشت

حامد سلطانی مجری برنامه های مناسبتی تلویزیون به تازگی با انتشار قاب زیبای پدر و دختری به مناسبت تولد دخترش فاطمه سلما، خاطرات هشت سالِ پیش خود و همسرش هنگام تولد دخترشان را مرور کرد. در ادامه این بخش از نمناک خاطرات زیبای به دنیا آمدن فرزند اول حامد سلطانی و همسرمرحومش را منتشر نموده ایم.

حامد سلطانی و دخترش

حامد سلطانی مجری اعجوبه ها که خردادماه امسال در سانحه رانندگی به سوگ همسر و پسر خود نشست، در صفحه اینستاگرام خود تولد تنها فرزندش را تبریک گفت و به مرور خاطرات به دنیا آمدن فرزندش پرداخت و باز هم برای او نوشت:

دقیقا هشت سال پیش بود... شانزدهم بهمن هزار و سیصد و نود و سه!

آنقدر پله های بیمارستان را بالا و پایین رفتم، آنقدر طول سالن انتظار را رفتم و آمدم، آنقدر مانیتور شرح حال مادرها را چک کردم، آنقدر از انتظامات و خدمات و پرستارها پرسیدم و پرسیدم و پرسیدم که وقتی خواستند خبر آمدنت را بدهند، هر کدامشان سناریوی جداگانه ای چیده بودند...

آقایی که جلوی ورودی بخش نشسته بود، هربار تلفن روی میزش زنگ میخورد، قبل از آنکه گوشی را بردارد، من نگران منتظر مضطرب را مقابل میز کارش میدید، تلفن را جواب میداد، بی معطلی اسم یک بابا را صدا میزد و بعدش میگفت:مبارکه!

تلفنش زنگ خورد، گوشی را برداشت، من باز هم همانجا بودم، گوشی را گذاشت، این بار کسی را صدا نزد، سکوت کرد و مشغول کار خودش شد، رو گرداندم که دوباره به متر کردن طول سالن مشغول شوم. صدا زد که کجا؟ بیا داداش یه لیوان آب برات بریزم!

گفتم نمیخوام، ممنون! خبری نشد؟

زل زد به من و با لبخند ریز و صدای آرام گفت:بار اوله بابا میشی؟ گفتم:بله؛ گفت پس مبارکه. مامان و بچه هر دو سالمن... و بعد جوری که انگار داشت به برادرش خبر تولد فرزند میداد، خندید و دستش را گذاشت پشت سرم و گفت:نتونستم بیشتر اذیتت کنم!

از حال وصف نشدنی آن لحظه ی خودم چیزی برای گفتن ندارم. که کم نشود از عمق احساسم! که جفا نشود در حق شیرینی لحظه به لحظه اش! همین بس که فقط اشک بودم و شکر...

آمد و شد چراغ خانه ی ما آمد و شد بهانه ی جدید ما برای خوشحال بودن آمد و شد نعمت، و منشا یک دنیا برکت به دل زندگیمان.. بزرگ شد، قد کشید، گریه کرد، خندید...

حالا 32 بار تغییر فصل ها را دیده، 96 ماه زندگی کرده و توی همه ی 2920 روز زندگیش که نه! اما توی همین 243 روز گذشته شاید خیلی بیشتر از هم سن و سالها و همبازی هایش، سردی و گرمی روزگار را چشیده.

امروز تولد همسفر هشت ساله ی من است و من پرم از امید، پر از رویا، پر از آرزوهای بزرگ برای کسی که هر خنده اش، یک سِرُم انگیزه است که می رود توی رگهای زندگی مان...

تولدت مبارک عزیزِ دلِ بابا! فاطمه سلما

تبریک تولد حامد سلطانی

مختصر بیوگرافی حامد سلطانی، مجری اعجوبه ها

حامد سلطانی متولد 13 شهریور 1367 در مشهد مقدس و طراح گرافیک و فارغ التحصیل رشته گرافیک می باشد که علاوه بر اجرا و طراحی گرافیک در زمینه کارگردانی و مستند سازی نیز فعالیت دارد. آقای مجری تا کنون برنامه هایی چون اعجوبه ها، معلی، میدون، سلام صبح بخیر و مراسم های مختلف مناسبتی را اجرا کرده است.

تولد دختر حامد سلطانی در نبود همسرش

547
این مطلب مفید بود ؟470
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ن/ز.ت
1 نظر به ثبت رسیده است
اکبری1401-11-20
سلام خدا صبرشون بده سخته واقعا سخته
80
وبگردی