حامد سلطانی

درد دل غمگین حامد سلطانی با همسرش + عکس

تاریخ انتشار : 14 آذر 1401کد مطلب : 89335تعداد نظرات : 2 نظر
حامد سلطانی مجری صدا و سیما که به تازگی خانواده خودش را در تصادف از دست داد پستی در روز تولدش به اشتراک گذاشت و از آن به عنوان تلخ ترین جشن تولدش یاد کرد.

تلخ ترین جشن تولد حامد سلطانی، مجری اعجوبه ها

حامد سلطانی مجری شناخته شده تلویزیون که این روزها اجرای برنامه اعجوبه ها را بر روی آنتن شبکه سوم سیما دارد، اینستاگرام خود را با عکسی از دختر و پسر مرحومش به روز کرد که در ادامه این بخش از نمناک مشاهده می کنید.

مجری برنامه مناسبتی معلی که چندی پیش همسر و فرزند خردسال خود را در سانحه رانندگی از دست داده بود،در تازه ترین پست اینستاگرامیش خبر از تلخ ترین جشن تولد خود را داد و با یادآوری خاطرات جشن تولدهای خانواده چهار نفره شان نوشت:

حامد سلطانی

من آدمِ غُر زدن به جانِ روزگار نبودم هیچوقت؛

آدمِ به اشتراک گذاشتنِ غم و غصه‌ها هم…

هیچوقت دلم نخواسته توی روزهای پر هیاهو تلخیِ قلمم کامِ کسی را تلخ کند اما چه کنم؟ هر کجای خاطراتم را که ورق میزنم، پر است از حضورِ کسانی که حالا نبودنشان همه‌جا را پر کرده…

به لطفِ گرمای محبتِ آنها که یادآورِ امروز بودند، حواسم جمع شد که سردترین سیزدهمِ آذرِ عمرم از راه رسیده؛ مثلِ همه‌ی این پنج ماه و بیست و نه روز گذشته که هر روزش برای من زمهریری بود سرد و سخت و سوزناک و حالا از همیشه بی‌تفاوت‌ترم به این مناسبت…

حالا صعب‌الهضم‌ترین جمله‌ای که میشنوم همین تولدت مبارک است…

حالا…

چقدر جای شما دو نفر خالیست!

همه‌ی پاییزهایی که با هم از سر گذراندیم و تو تمامِ تلاشت این بود سیزدهم آذر بهترین روز سال باشد برای من، همه‌ی سیزدهمِ آذرهایی که با هم از سر گذراندیم و تو در تدارک جشن بودی برای من، همه‌ی حرص خوردن‌هایت برای این که فاطمه‌سلما از ذوقِ کودکانه‌اش لو میداد سورپرایزت را، همه‌ی پنجره‌بازگذاشتن‌هایت برای اینکه بوی کیکی که پخته بودی خانه را پر نکند، همه‌ی پس‌اندازهای پاییزی‌ات برای رسیدن امروز، همه‌ی حواس‌جمعی‌هایت برای اینکه چیزی کم و کسر نباشد، همه‌ی چراغ خاموش کردن ها و شمع روشن کردن هایت، همه‌‌ی سؤال‌های عجیب و غریبت از دو ماه قبل برای اینکه از زیر زبانم بکشی چی بیشتر دوست دارم، همه‌ی کارهای پر از عشق و سادگی‌ات برای این اتفاقِ تکراریِ هرساله؛ همه را دیدم.

میدیدم و هیچوقت فکر نمیکردم یک روز، بهترین هدیه‌ی تولدم، قرار است فاتحه و صلوات و دعایی باشد که دیگران به تو هدیه میکنند!

عزیز دلم!

نیستی ببینی همان فاطمه‌سلمایی که یک زمانی میخواست اولین نفر باشد که تولدم را تبریک می‌گوید و رشته‌هایت را پنبه می‌کرد، خودش بساط سورپرایز میچیند و سعی میکند غافلگیرم کند…

نیستی ببینی که چقدر امروز میتوانست قشنگ‌ باشد اگر تو و محمدمهدی هنوز بودید!

نیستی ببینی چقدر نبودنتان همه جا را پر کرده!

اما به همان بالاسری که همیشه حواسش به ما بوده و هست قسم، راضی‌ام به رضایتش!

همانطور که تو همیشه بودی!

همانطور که تو همیشه خواستی!

اما اینکه بار سنگینِ این غصه را به سینه بکشی و به لب لبخند داشته باشی، سخت‌ترین کار دنیاست!

حالا من، ایستاده در ابتدای مسیرِ سی‌وپنج‌سالگی، پایم میلنگد و دو سومِ وجودم را همراه ندارم!

اما مطمئن باش همه‌ی زورم را جمع کرده‌ام که زمین نخورم!

همانطور که تو همیشه خواستی!

آخ که چقدر در این سیزدهم آذرِ خیسِ باران‌خورده‌ی سرد، جای تو خالیست رفیق…

پسر حامد سلطانی

حامد سلطانی متولد 13 آذر 1367 در مشهد مقدس می باشد. او مجری برنامه هایی چون اعجوبه ها، معلی، میدون، سلام صبح بخیر ومراسم های مختلف مناسبتی بوده وعلاوه بر اجرا و طراحی گرافیک در زمینه کارگردانی و مستند سازی نیز دستی بر آتش دارد. حامد سلطانی متاسفانه در 13 خرداد 1401 در سانحه تصادف همسر و پسر یک سال و نیم خود را از دست داد و خودش و دختر 8 ساله اش مصدوم شدند.

درد دل غمگین حامد سلطانی با همسرش + عکس

4.530
این مطلب مفید بود ؟273
منبع : عکس: رئوف زمانی/بخش فرهنگ و هنر نمناک/ن/ن.ح /
2 نظر به ثبت رسیده است
ناشناس1401-09-14
روحشان شاد سر صبح حالم گرفته شد
110
شبنم1401-09-16
روحشون شاد خیلی ناراحت شدم و اشک ریختم
00
وبگردی