حامد سلطانی

حال و روز حامد سلطانی در نبود همسرش + عکس

تاریخ انتشار : 18 تیر 1401کد مطلب : 87819تعداد نظرات : 1 نظر
حامد سلطانی که بیشتر او را با اجرای برنامه های میدون و اعجوبه ها می شناسیم، این روزها عجیب دلتنگ همسرش است.

اینستاپست غمگین حامد سلطانی برای همسر مرحومش

حامد سلطانی مجری معروف صدا و سیما که چندی پیش در سانحه رانندگی، همسر و پسر یک سال و نیم خودش را از دست داد، با چهره ای مغموم و ناراحت در قاب تلویزیون ظاهر شد، مجری اعجوبه ها که قرار است برنامه در آستان خورشید را در شب و روز عرفه به صورت مستقیم از کربلای معلی اجرا نماید، در جدیدترین پست اینستاگرامی خود با انتشار تصویری از همسرش ابراز دلتنگی کرد و بسیاری از مخاطبان و هوادارانش را متاثر نمود.

همسر حامد سلطانی

حامد سلطانی مجری برنامه اعجوبه ها اینستاگرام خود را با انتشار تصویری از همسرش در جنگل های شمال کشور به روز کرد و با دلنوشته ای تلخ و جگر سوز ابراز دلتنگی نمود و نوشت:

کجا باید گذارم سر، کجا باید سپارم دل

که دلتنگی برای ما سر و سامان نمیخواهد

عرفه را، قربان و غدیر را، این روزهای تا محرم مانده را، و جمعه را که غمِ غریبِ غروبش دل را مچاله میکند، همه را واسطه میکنم بلکه در کنار همه‌ی آنچه از آن متنعمی، یک دعا، یک زیارت، یک فاتحه، یک صلوات و خلاصه یک ذکر بیشتر مهمان شوی!

رحم‌الله‌من‌نادیٰ‌یاحسین

حامد سلطانی

حامد سلطانی/ عکس از رئوف زمانی

آقای مجری و خانواده اش که گویا اعتقادات مذهبی قوی دارند، این مصیبت سخت را با یاد مصائب ائمه و امام حسین و طلب صبر از آنان می گذرانند. مجری جوان در آستان خورشید که همسرش نیز از یکی از خادمین و دنبال کنندگان راه امام حسین (ع) بوده است، سخت‌ترین امتحانات را مصائب ائمه معصومین می‌داند و می گوید که رنجی بالاتر از رنج آنان نیست.

حامد سلطانی مجری 34 ساله رسانه ملی که تا کنون اجرای برنامه اعجوبه ها، میدون، سلام صبح بخیر و... را بر عهده داشته و در زمینه کارگردانی و مستند سازی نیز فعالیت می کند، متأسفانه در 13 خرداد 1401 در سانحه تصادف همسرش زنده یاد فائزه صفری و پسر یک سال و نیم خود محمدمهدی را از دست داد و خودش و دختر 8 ساله اش فاطمه سلما مصدوم شد.

حال و روز حامد سلطانی در نبود همسرش + عکس

4.790
این مطلب مفید بود ؟855
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ن/ز.ت
1 نظر به ثبت رسیده است
محمدعلی1401-07-23
باعرض سلام وتسلیت به آقای سلطانی که باتوجه به ازدست دادن عزیزانش .از اینکه این روزها در برنامه سلام صبح بخیر توانسته خودش راپیداکندو لبخند همیشگی رابرلب دارد خوشحالم و امیدوارم خداوند متعال ایشان را برای دخترخوشکلش حفظ کند و همیشه شادوخوش وخرم زندگی کند .دوستدارشما محمدعلی
81
وبگردی