حامد سلطانی

ازدواج مجدد حامد سلطانی ؟! همسرش کیست؟

تاریخ انتشار : 18 بهمن 1401کد مطلب : 89807زمان مطالعه : 2 دقیقه
حامد سلطانی، مجری برنامه محبوب اعجوبه ها در شبکه سوم سیما، با عکسی که از او وایرال شد، توجه مخاطبان را بخود جلب کرد.

ازدواج مجدد حامد سلطانی و عکسی که شایعه ساز شد

زندگی خصوصی و ازدواج چهره های مشهور عرصه هنر برای بسیاری از افراد جالب است، به همین خاطر در فضای مجازی هر از چندگاهی خبر ازدواج بازیگران و سلبریتی ها به گوش می رسد که برخی از این اخبار موثق و برخی دیگر شایعه ای بیش نیستند.

این روزها در فضای مجازی خبری مبنی بر ازدواج حامد سلطانی مجری برنامه اعجوبه ها منتشر شده است اما آیا این خبر حقیقت دارد؟ در ادامه این بخش از نمناک توضیحاتی را درباره خبر ازدواج مجدد و همسر حامد سلطانی منتشر نموده ایم.

حامد سلطانی مجری برنامه های تلویزیونی که متأسفانه خرداد ماه امسال(1401) در سانحه رانندگی همسر خود فائزه صفری و پسر کوچکش محمد مهدی را از دست داد، در حال حاضر با تنها دخترش فاطمه سلما زندگی می کند و ازدواج مجدد نکرده و خبر منتشر شده ازدواج آقای مجری در فضای مجازی کذب است و حقیقت ندارد، این مطلب در سایت نمناک صرفاً جهت شفاف سازی و رفع این شایعات منتشر شده است.

حامد سلطانی

حامد سلطانی/ عکس از رئوف زمانی

ماجرای عکس مربوط به شایعه ازدواج مجدد حامد سلطانی

عکسی از حامد سلطانی، زیر دست آرایشگر منتشر شد، عکسی که در آن شخصی مشغول آرایش موهای حامد سلطانی بود. همین عکس که با عنوان جالب " اولین عکس از ازدواج مجدد حامد سلطانی " و " آماده شدن حامد سلطانی برای شب دامادی " دست بدست میگشت هیچ ارتباطی به ازدوج و شب دامادی نداشت و در واقع مربوط به پشت صحنه برنامه اعجوبه ها و اتاق گریم این برنامه بود و بس.

حامد سلطانی

مختصر بیوگرافی حامد سلطانی؛ مجری برنامه میدون و اعجوبه ها

حامد سلطانی هر از گاهی در پست های اینستاگرامی خود خاطرات خانواده چهارنفره شان را مرور می کند و همیشه از همسرش به عنوان رفیق یاد می کند و یادش را گرامی می دارد.

حامد سلطانی مجری برنامه هایی چون اعجوبه ها، معلی، میدون، سلام صبح بخیر ومراسم های مختلف مناسبتی متولد 13 شهریور 1367 در مشهد مقدس و طراح گرافیک و فارغ‌التحصیل رشته گرافیک می باشد که علاوه بر اجرا و طراحی گرافیک در زمینه کارگردانی و مستند سازی نیز فعالیت دارد.

ازدواج مجدد حامد سلطانی ؟! همسرش کیست؟

4.184
این مطلب مفید بود ؟6915
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ن/ف
وبگردی