حامد سلطانی

عکس اجرای حامد سلطانی بعد فوت همسرش با حالی متفاوت

تاریخ انتشار : 9 تیر 1401کد مطلب : 87722زمان مطالعه : 2 دقیقه
حامد سلطانی، مجری برنامه اعجوبه ها که مدتی به دلیل فوت همسرش و فرزندش از قاب تلویزیون دور بود، شب گذشته با چهره ای متفاوت در برنامه ای زنده حاضر شد.

چهره متفاوت حامد سلطانی بعد از فوت همسر و فرزندش

حامد سلطانی مجری برنامه اعجوبه ها که چندی پیش در غم از دست دادن همسر و فرزندش به سوگ نشسته بود، با اجرایِ ویژه برنامه‌‌ در آستان خورشید در کاظمین، به تلویزیون برگشت. مجری جوان سلام صبح بخیر که همیشه اجراهایش بسیار سرزنده بود، این بار با چهره ای مغموم و ناراحت در قاب تلویزیون ظاهر شد و برنامه را در حالی بر روی آنتن برد که گذراندن غمی بزرگ و مصیبتی عظیم در چهره اش نمایان بود. حامد سلطانی در بحبوحه برنامه در مورد امتحانات و مصیب های زندگی صحبت کرد که در ادامه این بخش از نمناک می خوانید.

حامد سلطانی مجری تلویزیون برنامه قدیمی در آستان خورشید ویژه‌ شهادت امام جواد(ع) را به صورت زنده از شهر کاظمین روی آنتن برد.

حامد سلطانی

مجری برنامه اعجوبه ها که به تازگی در سانحه رانندگی همسر و فرزندِ خود را از دست داده است، در مورد مصیبت هایی در زندگی متحمل شده گفت:

همه ما تو زندگیامون مدام و مداوم درگیر ابتلائات و امتحانات هستیم، هر کسی به نحوی، هر کسی به شکلی و کیه که ندونه همه این ابتلائات و امتحانات برای رشد بشر، برای رشد انسانه و چی از این قشنگتر و چی از این بهتر که خدا با نعمت اهل بیت معصومین ما رو متنعم کرده، برای اینکه بعضی وقت ها به خودمون تلنگر بزنیم، به خودمون نهیب بزنیم که سخت‌ترین امتحانات رو ائمه معصومین کشیدن و مگر رنجی بالاتر از رنجی که آنها متحمل شدن هست.

صحبت های حامد سلطانی نشان از پیوند عمیق او با اهل البیت و الگو قرار دادن آنها در زندگی را دارد، این مجری جوان چندی پیش در مراسم ختم همسر و فرزندش صحبتهایی را عنوان نموده و بیان کرده بود که همسرش کنیز امام حسین (ع) بود و در این راه او را دنبال خود می کشید.

حامد سلطانی متولد 13 شهریور 1367 در مشهد مجری تلویزیون است که اجرای برنامه اعجوبه ها، میدون، سلام صبح بخیر و... را بر عهده داشته و در زمینه کارگردانی و مستند سازی نیز فعالیت می کند. او چند سال پیش با خانم فائزه صفری ازدواج کرد و دارای یک دختر به نام فاطمه سلما و یک پسر به نام محمدمهدی بود. متأسفانه مجری برنامه اعجوبه ها در 13 خرداد 1401 در سانحه تصادف همسر و پسر یک سال و نیم خود را از دست داد و خودش و دختر 8 ساله اش مصدوم شدند.

عکس اجرای حامد سلطانی بعد فوت همسرش با حالی متفاوت

4.245
این مطلب مفید بود ؟387
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ن/ز.ت
وبگردی