محسن کیایی

آغاز فصل جدید زندگی آرمان در قصه سریال هم گناه

تاریخ انتشار : 25 اردیبهشت 1399کد مطلب : 6095زمان مطالعه : 2 دقیقه
محسن کیایی بازیگر سریال هم گناه با انتشار پستی از چالش سخت و فصل جدید زندگی آرمان در هم گناه نوشت.

ماجراهای جدید زندگی آرمان در هم گناه

سریال هم گناه ساخته مصطفی کیایی یکی از سریال های پربیننده شبکه نمایش خانگی است که بازیگران زیادی در این فیلم ایفای نقش کرده اند.

محسن کیایی یکی از بازیگران این سریال است که در نقش آرمان در کنار دیگر چهره های سرشناس سریال به ایفای نقش می پردازد و علاوه بر بازیگری، نویسندگی این سریال را هم برعهده دارد.

آرمان هم گناه با شخصیت طنازانه ای که دارد توجه بسیاری از مخاطبان این سریال را جلب کرده است و به تازگی ماجراهای جدیدی برای او در این سریال رقم خورده است.

عشق و عاشقی آرمان در سریال هم گناه

محسن کیایی بازیگر نقش آرمان در سریال هم گناه با انتشار ویدئویی بخش هایی از بازی اش در این سریال را به اشتراک گذاشت و درباره زندگی جدید آرمان نوشت.

محسن کیایی با انتشار این پست نوشت:

ذهن های سیال و جریان دنباله دار رابطه های به ظاهر عجیب...

چالش سخت آرمان و فصل جدیدی از زندگی اش با ورود یک غریبه آغاز شده... دیوار های زیادی در مقابل خود میبیند اما او تصمیم خودش را گرفته و پای انتخابش ایستاده است...

آیا سرنوشت این دو به هم گره خواهد خورد؟ عاقبت این رابطه به کجا ختم میشود؟

محسن کیایی و هدیه تهرانی

آرمان پسر فریده و ایرج و خواهرزاده فریبرز، فرید و فرهاد صبوری است که به همراه مادر و برادرش امین در خانه صبوری ها زندگی میکند و در شرکت واردات و صادرات گل که در واقع یک شرکت خانوادگی است کار میکند.

محسن کیایی

شوخ طبعی و رفتارهای طنازانه آرمان در این سریال از ویژگی های برجسته شخصیت او است که در میانه ی قصه دلباخته زنی میشود که در هیچ یک از ابعاد شخصیتی با او اشتراکی ندارد.

محسن کیایی و هدیه تهرانی

زیبا زنی خودساخته، جسور و قوی است که از همسرش جدا شده و برای تامین هزینه های زندگی خودش و پسرش با وانت باربری میکند و یک روز که آرمان برای بردن یک گل به مراسم ختم منتظر باربر بود با او آشنا میشود و با پی بردن به ویژگی های شخصیتی او دلباخته اش میشود و این آغاز ماجراهای تازه زندگی آرمان است.

محسن کیایی و حسین امیدی

سریال هم گناه اولین تجربه مصطفی کیایی در نمایش خانگی است که ماجراهای مختلفی از افراد خانواده صبوری که همه در یک خانه زندگی میکنند را روایت میکند که بخش اصلی قصه ماجرای مربوط به فریبرز و لیلا است.

محسن کیایی و سوگل خلیق

بازیگران سریال هم گناه عبارتند از:

پرویز پرستویی، هدیه تهرانی، محسن کیایی، مهدی پاکدل،هنگامه قاضیانی، پدرام شریفی،حبیب رضایی، مسعود رایگان، رویا تیموریان، افسانه چهره آزاد، شاهرخ فروتنیان، افسانه ناصری، احسان کرمی، روشنک گرامی، سوگل خلیق، مارال بنی آدم، علی باقری، فروغ قجابگلو، حسین امیدی، شیرین اسماعیلی، مرتضی آقا حسینی، محمد موحدنیا، محمد رسول صفری، آی تک جاویدنژاد، با معرفی ساقی حاجی پور و فرانک کلانتر در سریال هم گناه به ایفای نقش پرداختند.

محسن کیایی

آغاز فصل جدید زندگی آرمان در قصه سریال هم گناه

3.99
این مطلب مفید بود ؟72
منبع : صفحه محسن کیایی / عکاس:میلاد کیایی / بخش فرهنگ و هنر نمناک/م.ف
وبگردی