پدرام شریفی

هم گناه به قسمت های پایانی نزدیک شد

تاریخ انتشار : 6 مرداد 1399کد مطلب : 76985زمان مطالعه : 2 دقیقه
نهمین قسمت از فصل دوم سریال هم گناه در شبکه نمایش خانگی توزیع شد و این سریال نمایش خانگی به قسمت های پایانی نزدیک شد.

سریال هم گناه کی به پایان میرسد

سریال هم گناه اولین ساخته مصطفی کیایی در نمایش خانگی است که پخش آن از ششم اسفندماه در نمایش خانگی آغاز شد.

فصل اول سریال هم گناه خردادماه به پایان رسید و با وقفه ای کوتاه پخش فصل دوم این سریال آغاز شد و امروز نهمین قسمت از دومین فصل این سریال به نمایش خانگی آمد.

فصل دوم سریال هم گناه به مانند فصل اول در 12 قسمت ساخته شده است و با پخش سه قسمت دیگر این سریال به ایستگاه پایانی خواهد رسید.

توزیع قسمت جدید سریال هم گناه در نمایش خانگی

نهمین قسمت از فصل دوم سریال هم گناه امروز 6 مردادماه 99 در شبکه نمایش خانگی توزیع شد و علاقه مندان به این سریال باید منتظر اتفاقاتی جدید در سه قسمت پایانی این سریال باشند.

حبیب رضایی

هم گناه یکی از پربازیگرترین سریال های نمایش خانگی است که روایتگر داستانی از مشکلات خانواده صبوری است که هر کدام به نوعی درگیر اتفاقاتی جدید میشوند و بخش اصلی قصه این سریال ماجرای رفتن لیلا از زندگی فریبرز و بازگشت پسر و دخترشان بعد از سالها به زندگی خانواده صبوری است.

هنگامه قاضیانی

بازیگران سریال هم گناه عبارتند از:

هم گناه از سریال های پربازیگر نمایش خانگی است که چهره های سرشناسی در آن به ایفای نقش پرداخته اند.

مارال بنی آدم

پرویز پرستویی، هدیه تهرانی، محسن کیایی، مهدی پاکدل، هنگامه قاضیانی، پدرام شریفی، حبیب رضایی، مسعود رایگان، رویا تیموریان، افسانه چهره آزاد، شاهرخ فروتنیان، افسانه ناصری، احسان کرمی، روشنک گرامی، سوگل خلیق، مارال بنی آدم، علی باقری، فروغ قجابگلو، حسین امیدی، شیرین اسماعیلی، مرتضی آقا حسینی، محمد موحدنیا، محمد رسول صفری، آی تک جاویدنژاد، ساقی حاجی پور، فرانک کلانتر و... در سریال هم گناه به ایفای نقش پرداختند.

ساقی حاجی پور

سریال هم گناه به ایستگاه پایانی نزدیک شد

3.88
این مطلب مفید بود ؟62
منبع : عکاس:میلاد کیایی / بخش فرهنگ و هنر نمناک/م.ف
وبگردی