سوگل خلیق

داستان پر چالش کاراکتر سیما در هم گناه

تاریخ انتشار : 19 مرداد 1399کد مطلب : 77141زمان مطالعه : 2 دقیقه
سیما کاراکتری پرچالش در سریال هم گناه است که سوگل خلیق آن را ایفا کرده است و بازیگران هم گناه در یک ویدئو نظرشان را درباره این شخصیت گفتند.

نقش سیما در سریال هم گناه

سریال هم گناه به کارگردانی مصطفی کیایی یکی از سریال های پربیننده نمایش خانگی است که به قسمت های پایانی نزدیک شد.

سوگل خلیق یکی از بازیگران جوان این سریال است که ایفاگر نقش سیما دختر فرید صبوری و مژگان است و نقش متفاوت یک ترنس را در این سریال بازی میکند.

نظر هم گناهی ها درباره کاراکتر سیما

صفحه رسمی سریال هم گناه با انتشار یک ویدئو نگاهی به کاراکتر پرچالش سیما در این سریال داشت و نظر هم گناهی ها را به اشتراک گذاشت.

سوگل خلیق و حسین امیدی

در پست منتشر شده توسط صفحه هم گناه آمده است:

داستان پر چالش کاراکتر سیما، هم گناهان از داستان پر چالش کاراکتر سیما با بازی سوگل خلیق در نقش یک ترنس می گویند. تصور شما از موقعیت سیما صبوری چیست؟

سوگل خلیق

بازیگران سریال هم گناه درباره کاراکتر سیما در این سریال گفتند.

محسن کیایی بازیگر نقش آرمان در سریال هم گناه درباره نقش سیما گفت:

سیما یکی از نقش های حساس سریال است و ما هم خواستیم و برخورد و شیوه نگه جامعه به این کاراکتر را نشان بدهیم و دلمان میخواست که نگاهی به برخورد خانواده با این موضوع داشته باشیم و دلمان میخواست که ببینیم تاثیرش در خانواده چگونه است و آدم های اطراف با آنها چطور برخورد میکنند و ما تلاش کردیم که واقع بینانه به این موضوع نگاه کنیم.

سوگل خلیق درباره نقشش در این سریال گفت:

نمیتونم تصویر کنم که چه اتفاقی میوفته وقتی آدم توی این موقعیت قرار میگیره اما به نظرم اگر آن تغییر اتفاق بیوفتد زندگی آسان تر میشود و به نظرم این تغییر تصمیم درستی است، من دوستانی داشتم که ترنس باشن و مرور کردن رفتار آنها در اجرای این نقش به من خیلی کمک کرد.

حسین امیدی بازیگر نقش سامان در این سریال گفت:

من ترنس ها را دورادور می شناسم و تا حدودی درباره آنها میدانم و میدانم چه محدودیت ها و مشکلاتی در جامعه دارند و نیاز دارند که بیشتر شناخته و درک بشن.

سیما بازیگر نقش یک ترنس است که با وجود مخالف های پدرش برای پذیرش این تغییر تصمیم میگیرد که برای انجام جراحی به خارج از کشور برود و با تغییر جنسیت به ذهنیتش نزدیک شود.

سوگل خلیق و هدیه تهرانی

فصل دوم سریال هم گناه در 12 قسمت ساخته شده است و تنها دو قسمت تا پایان این سریال باقی مانده است.

سوگل خلیق و هدیه تهرانی

بازیگران زیادی در سریال هم گناه به ایفای نقش پرداختند که عبارتند از:

پرویز پرستویی، هدیه تهرانی، محسن کیایی، مهدی پاکدل، هنگامه قاضیانی، پدرام شریفی، حبیب رضایی، مسعود رایگان، رویا تیموریان، افسانه چهره آزاد، شاهرخ فروتنیان، افسانه ناصری، احسان کرمی، روشنک گرامی، سوگل خلیق، مارال بنی آدم، علی باقری، فروغ قجابگلو، حسین امیدی، شیرین اسماعیلی، مرتضی آقا حسینی، محمد موحدنیا، محمد رسول صفری، آی تک جاویدنژاد، ساقی حاجی پور، فرانک کلانتر و... .

سیما کاراکتری پرچالش در سریال هم گناه

4.612
این مطلب مفید بود ؟111
منبع : صفحه سریال هم گناه / عکاس:میلاد کیایی / بخش فرهنگ و هنر نمناک/ م.ف
وبگردی