پرویز پرستویی

پایان سریال پرمخاطب هم گناه در نمایش خانگی

تاریخ انتشار : 27 مرداد 1399کد مطلب : 77264زمان مطالعه : 3 دقیقه
آخرین قسمت از فصل دوم سریال هم گناه امروز 27 مردادماه 99 در نمایش خانگی توزیع شد و این سریال پرمخاطب به ایستگاه پایانی رسید.

توزیع آخرین قسمت از سریال هم گناه

سریال هم گناه به کارگردانی مصطفی کیایی یکی از پرمخاطب ترین سریال های نمایش خانگی بود که از اولین هفته اسفندماه توزیع آن آغاز شد و در دو فصل به نمایش خانگی آمد.

آخرین قسمت از فصل دوم این سریال پربیننده امروز 27 مردادماه 99 در شبکه نمایش خانگی توزیع شد و این سریال به ایستگاه پایانی رسید.

آخرین سلفی بازیگران سریال هم گناه

احسان کرمی بازیگر نقش امین در سریال هم گناه تصویری از بازیگران این سریال را در آخرین روز کاری هم گناه به اشتراک گذاشت.

در پست منتشر شده توسط احسان کرمی آمده است:

همگناه تموم شد

خدا رو شکر که به واسطه کار خوب و حرفه ای مصطفی کیایی عزیزم سر هممون بلنده، خدا رو شکر که تو بدترین روزهای ممکن تونستیم برای مردم قصه ای بگیم که بیشترشون دوستش داشته باشن و براش وقت بذارن.

از محسن کیایی عزیزم خیلی ممنونم به خاطر همه همراهی هاش، از رفقای پشت صحنه و پشت دوربین ممنونم که اینهمه حرفه ای و مسیٔولانه کار کردن، کار کردن در کنار این جمع خوش اخلاق و حرفه ای آرزوی هر بازیگریه و خوشحالم که تجربه اش کردم، به خصوص بازی رو به روی عمو پرویز پرستویی عزیزم،مسعود خان رایگان و خانم تیموریان همیشه درخشان، جای خیلی از بازیگرهای کار در عکس خالیه...

خانم تهرانی که همیشه ستاره است،هنگامه خانم قاضیانی عزیزم،حبیب جان،حسین جان امیدی، پدرام نازنینم، سوگل خلیق درجه یک، مهدی جان پاکدل، خانم چهره آزاد عزیز، ساقی حاجیپ ور جوان و با استعداد، فرانک خانم کلانتر، فروغ جان قجابگلی، علی آقای باقری فوق العاده، شیرین اسماعیلی دوستداشتنی، مرتضی خان آقا حسینی، محمد موحد نیای عزیز، ماهان جان نصیری و...

ممنون از همه شما که وقت گذاشتید و همگناه رو نگاه کردید.... خدا رو چه دیدید...؟شاید برگشتیم.....

بازیگران سریال هم گناه

مروری بر داستان و بازیگران سریال هم گناه

سریال هم گناه در دو فصل 12 قسمتی برای پخش در شبکه نمایش خانگی ساخته شد و یکی از سریال های پربازیگر و پربیننده ای بود که در نمایش خانگی توزیع شد.

پدرام شریفی و هنگامه قاضیانی

داستان سریال هم گناه

داستان سریال هم گناه درباره خانواده صبوری است که در یک ساختمان در کنار هم زندگی میکنند و شرکت واردات و صادرات گل دارند و زندگی آرامی را سپری میکنند.

در میانه داستان جوانی به نام پیمان که پسر فریبرز صبوری است به قصه وارد میشود و با ورود او که قصد دارد انتقام مادرش لیلا را از پدرش بگیرد داستان های پر فراز و نشیب زیادی رقم میخورد که این سریال را به یکی از پربیننده ترین های نمایش خانگی تبدیل میکند.

مسعود رایگان

بازیگران سریال هم گناه عبارتند از:

پرویز پرستویی، هدیه تهرانی، محسن کیایی، پدرام شریفی، مسعود رایگان، رویا تیموریان، مهدی پاکدل، حبیب رضایی، شاهرخ فروتنیان، افسانه ناصری، احسان کرمی، روشنک گرامی، افسانه چهره آزاد، مارال بنی آدم، علی باقری، سوگل خلیق، حسین امیدی، شیرین اسماعیلی، محمد موحدنیا، مرتضی آقاحسینی، محمد رسول صفری، هنگامه قاضیانی، فرانک کلانتر، ساقی حاجی پور، آیتک جاوید نژاد، فروغ قجابگلی و... در این سریال به ایفای نقش پرداختند.

پرویز پرستویی

هم گناه اولین تجربه کارگردانی مصطفی کیایی در نمایش خانگی بود که محسن کیایی و علی کوچکی نویسندگی آن را برعهده داشتند و محسن کیایی بازیگر نقش آرمان در این سریال بود.

محسن کیایی

فصل دوم سریال هم گناه به ایستگاه پایانی رسید

3.510
این مطلب مفید بود ؟73
منبع : عکاس:میلاد کیایی / صفحه احسان کرمی / بخش فرهنگ و هنر نمناک/م.ف
وبگردی