حمید هیراد
حمید هیراد از خواننده های پرطرفدار دنیای موسیقی چندسالیست درگیر بیماری است و در جدیدترین مصاحبه در خصوص روند درمان بیماری اش توضیحاتی ارائه کرد.

حرفهای جدید حمید هیراد درباره بیماری اش

حمید هیراد خواننده آهنگ معروف شوخی مگه، که مدتهاست درگیر بیماری است و در این مورد هم در برنامه خندوانه و ویژه برنامه نوروز 99 صحبت کرده بود به تازگی در مورد وضعیت جسمی خود و اخباری درباره بیماری حمید هیراد خوب شد، توضیحاتی داد که با هم در این بخش از نمناک میخوانیم.

وضعیت بیماری حمید هیراد

حمید هیراد گفت که بیماری‌اش غیرقابل درمان است؛ البته که او درحال حاضر مشغول درمان است، اما میداند که هیچ درمان کاملی برای این بیماری وجود ندارد و تنها خداوند می‌تواند عمر انسان را تعیین کند.

حمید هیراد

سرطان حمید هیراد از زبان خودش

هیراد سالها پیش در برنامه خندوانه و گپ و گفتی با رامبد جوان در مورد بیماریش داشت، اینگونه گفت:

من سال 1395 درگیر بیماری شدم، به اسم سرطان مغز استخوان، این بیماری فراگیریش در کل بدنمه ولی خب ذاتش ژنتیکه.

از اولش بهش گفتم اذیت کنی اذیتت می کنم، آرومم باشی تا آخر عمر کنار هم مسالمت آمیز میریم جلو.

الان 6 ساله که درگیرشم، نمی خواستم فضای برنامه این شکلی بشه ولی خب همه چیز تحت درمان و کنترله و بیشتر جاهایی که رفتم گفتم که من رو دو چیز از روی زمین بر می داره یا دایناسورها و یا آتشفشان ها!

حمید هیراد

چرا موهای حمید هیراد نریخت

حمید هیراد در این مورد که چرا حین درمان سرطان دچار ریزش مو نشد، در ویژه برنامه نوروزی بهار جان با اجرای محمد علیزاده گفت :

در دوره بیماری بخاطر اینکه دوز داروی من پایین بود موهای من نریخت.

بیوگرافی حمید هیراد

حمید هیراد خواننده و ترانه سرا ایرانی است که در تاریخ 1 بهمن 1370 در چابکسر گیلان متولد شد. خواننده پاپ کشورمان فارغ‌التحصیل فوق دیپلم رشته تاسیسات صنعتی می باشد که فعالیت خود را با شعر و ترانه سرایی شروع کرد. اولین تجربه اش همکاری با گروه پازل بند بود اما به‌صورت جدی اولین آهنگ مستقل وی بنام «مستم کن» در اردیبهشت سال 96 وارد بازار شد و 1 اردیبهشت 1397 اولین کنسرت خود را در سالن برج میلاد برگزار کرد.

حمید هیراد

ازدواج و همسر حمید هیراد

حمید هیراد مجرد است و اخبار موثقی درباره ازدواج او وجود ندارد.

بیماری حمید هیراد خوب شده؟ حقیقت ماجرا از زبان خودش

420
این مطلب مفید بود ؟164
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ن/م
وبگردی