حمیدرضا محمدی و مریم وحیدزاده
حمیدرضا محمدی که در سریال سرجوخه به کارگردانی احمد معظمی توانست توجه مخاطبان بسیاری را به خود جلب کند تصاویر جدیدی از نمایش خود را به اشتراک گذاشت.

حمیدرضا محمدی در نمایش بابا آدم 

«نمایش بابا آدم» به نویسندگی و کارگردانی لیلی عاج و تهیه کنندگی امیرحسین شفیعی عنوان جدیدترین تئاتری می باشد که از روز بیست و ششم آبان در تالار چهارسوی مجموعه تئاتر شهر به روی صحنه رفته است.

لیلی عاج یکی از نویسندگان و کارگردانان فعال در زمینه تئاتر است که نمایش هایی همچون «خواب زمستانی»، «قندخون» و «کمیته نان» و «کجایی ابراهیم» را به روی صحنه برده است.

حمیدرضا محمدی

حمیدرضا محمدی بازیگر نمایش بابا آدم

داستان و بازیگران نمایش بابا آدم

در خلاصه داستان نمایش «بابا آدم» آمده است:

«بابا آدم پای دیوار بلا نشسته و یه نفس بچه شو صدا می زنه، اونقدر آجر خورده تو سرش که به گرفتن جنازه پسرش هم رضایت داده و ... .»

الهام شعبانی

الهام شعبانی در صحنه ای از نمایش بابا آدم

حمیدرضا محمدی بازیگر مشهور سریال سرجوخه در نقش غلامرضا، یکی از هنرمندان با استعداد در عرصه تئاتر است  که در سی و نهمین جشنواره تئاتر فجر، برنده لوح تقدیر شد.  این بازیگر پس از پایان فیلمبرداری سریال سرجوخه، با نمایش «بابا آدم» به صحنه تئاتر بازگشت.

حمیدرضا محمدی و رضا جوشنی

رضا جوشنی و حمیدرضا محمدی بازیگران نمایش بابا آدم

جواد پورزند ، الهام شعبانی ، سیدجواد حسینی ، شهروز آقایی پور ، مهتاب محسنی ، رضا جوشنی ، سیامک زین الدینی و رامین قربانی بازیگران دیگر نمایش بابا آدم را تشکیل می دهند.

بازیگران نمایش بابا آدم

مهتاب محسنی در نمایش بابا آدم

بازیگر مشهور سریال سرجوخه در نمایش بابا آدم + تصاویر

4.510
این مطلب مفید بود ؟91
منبع : عکاس: شهریار اکبریه / بخش فرهنگ و هنر نمناک /ف
برچسب : تئاتر
وبگردی