شهاب حسینی
برنامه همرفیق با اجرای شهاب حسینی هر هفته میزبان مهمانان هنرمندی است که گفتگوی جذاب و متفاوتی را با آنها انجام می دهد.

هنرمندانی که تاکنون در برنامه همرفیق حضور داشتند

برنامه همرفیق با اجرا و کارگردانی شهاب حسینی و تهیه کنندگی حسن خدادادی، برنامه ای جذاب و گفتگو محور است که هر پنج شنبه به صورت اینترنتی توزیع و پخش می شود.

یکی از مهم ترین ویژگی برنامه همرفیق که آن را از بقیه برنامه ها متمایز می کند، دعوت شهاب حسینی از یک هنرمند به عنوان مهمان است و آن مهمان باید به همراه بهترین رفیق خود در این برنامه حاضر شود، همچنین مهمان اصلی یک هدیه یا یادگاری را با خود می آورد تا در حین اجرای برنامه به بهترین دوست خود که در آن جا حضور دارد تقدیم کند.

مهمانان برنامه همرفیق

1. نوید محمدزاده

نوید محمدزاده بازیگر تئاتر و سینما به همراه بهترین رفیق خود در نخستین قسمت برنامه همرفیق حضور داشت. بحث درباره راه و رسم رفاقت، محور اصلی گفتگوی برنامه بود. نوید محمدزاده، وحید جلیلوند را به عنوان رفیق خود در برنامه دعوت کرد.

نوید محمدزاده

در این برنامه نوید محمدزاده کت خود را به عنوان هدیه به وحید جلیلوند تقدیم کرد. نوید محمد زاده این کت را در جشنواره ونیز پوشیده بود. او در این جشنواره برای بازی در فیلم «بدون تاریخ بدون امضا» به کارگردانی وحید جلیلوند، برنده بهترین بازیگر بخش افق های جشنواره شد.

قسمت اول همرفیق

2. هوتن شکیبا

هوتن شکیبا دومین هنرمندی بود که در برنامه همرفیق حضور پیدا کرد. برنامه همرفیق با حضور بهرام افشاری به عنوان مهمان هوتن شکیبا جذابیت بیشتری پیدا کرد. این برنامه که بیشتر به بیان خاطرات بامزه مهمانان گذشت تبدیل به یکی از قسمتهای پربیننده همرفیق شد.

مهمان دوم همرفیق

هوتن شکیبا یکی از تابلوهای نقاشی خود را به عنوان هدیه به بهترین دوست خود، بهرام افشاری تقدیم کرد.

هوتن شکیبا

3. پژمان جمشیدی

سومین مهمان برنامه همرفیق، پژمان جمشیدی بود. در ابتدای برنامه شهاب حسینی در مورد رفاقت با پژمان جمشیدی گفتگو کرد تا اینکه مهمان پژمان جمشیدی معرفی شد. سام درخشانی به عنوان رفیق پژمان جمشیدی در این برنامه حضور داشت. این دو بازیگر از خاطرات آشنایی و رفاقت چند ساله خود در این برنامه صحبت کردند.

مهمان سوم همرفیق

در این برنامه پژمان جمشیدی چند جلد کتاب را به سام درخشانی هدیه داد.

پژمان جمشیدی

4. فاطمه معتمدآریا

فاطمه معتمدآریا برای اولین بار در طول سالهای فعالیت خود در یک برنامه ی تاک شو شرکت کرد. فاطمه معتمدآریا در همرفیق، مرضیه برومند را به عنوان رفیق شفیق خود معرفی کرده و میزبان او شد. فاطمه معتمدآریا و مرضیه برومند خاطرات جالب و به یاد ماندنی خود در طول همکاری چندین ساله خود بازگو و مفهوم رفاقت را از نظر خود معنا کردند.

مهمان چهارم همرفیق

فاطمه معتمدآریا، عکسی خاطره انگیز از حضور مرضیه برومند در عروسی خودش را به خانم برومند هدیه کرد.

فاطمه معتمدآریا

5. محسن تنابنده

در پنجمین قسمت برنامه همرفیق، محسن تنابنده بازیگر و کارگردان سینما و تلویزیون دعوت شده بود. محسن تنابنده تا زمان دعوت از احمد مهران فر به عنوان رفیق خود، در مورد رفاقت و معنای آن صحبت کرد. پس از حضور احمد مهران فر، روند برنامه شادتر شد چرا که بازیگر نقش ارسطو با خواندن ترانه هایی در مورد رفاقت جذابیت برنامه را بیشتر کرد.

محسن تنابنده

محسن تنابنده کفش کودکانه ای را برای پسر احمد مهران فر در نظر گرفته و به او هدیه کرد.

مهران احمدی فر

6. هادی حجازی فر

هادی حجازی فر مهمان ششمین قسمت از برنامه همرفیق بود. این بازیگر سینما، تعریف خود را از رفاقت را بیان کرد. هادی حجازی فر در برنامه همرفیق، ساز تنگ درام را به عنوان ساز مورد علاقه و محمدحسین مهدویان را به عنوان یکی از رفقای صمیمی خود معرفی کرد.

مهمان ششم همرفیق

هادی حجازی فر و محمدحسین مهدویان در این برنامه خاطرات زیادی از جواد عزتی، بازیگر خوب کشورمان بیان کردند و در آخر، هادی حجازی فر چند لوح فشرده از موسیقی نواحی ایران به محمدحسین مهدویان هدیه کرد.

هادی حجازی فر

7. مهران احمدی

در هفتمین قسمت از برنامه همرفیق، مهران احمدی به عنوان مهمان اصلی برنامه دعوت شد. این بازیگر توضیحاتی در مورد رفاقت و رسم خود در رفاقت با دوستان خود بیان کرد. مهران احمدی در ادامه، از برزو نیک نژاد به عنوان رفیق خود برای حضور در برنامه همرفیق دعوت کرد.

مهران احمدی

برزو نیک نژاد و مهران احمدی خاطرات جالبی از دوران کودکی و نحوه آشنایی خود برای بینندگان تعریف کردند. مهران احمدی یک عدد ساعت مچی مردانه را در انتهای برنامه به برزو نیک نژآد هدیه کرد.

مهران احمدی

8. شبنم مقدمی

شبنم مقدمی مهمان برنامه همرفیق در قسمت هشتم شد. این بازیگر سینما و تلویزیون از همان ابتدای ورود خود، با گروه بمرانی همخوانی کرده و برنامه را شادتر و صمیمی تر کرد. این هنرمند از مریم شیرازی به عنوان رفیق خود نام برده و از او برای حضور در برنامه دعوت کرد.

شبنم مقدمی

 

شبنم مقدمی بار دیگر با مریم شیرازی، یکی از ترانه های گروه بمرانی را با گروه همخوانی کرده و از شهاب حسینی نیز دعوت کردند تا به آنها بپوندد. شبنم مقدمی به خاطر علاقه مریم شیرازی به گل و گیاه، یک گلدان به او هدیه کرد.

شبنم مقدمی در همرفیق

9. نیما رئیسی

نیما رئیسی بازیگر و دوبلور مطرح کشورمان در هشتمین قسمت از برنامه همرفیق، مهمان اصلی شهاب حسینی بود. شهاب حسینی و نیما رئیسی رفاقت دیرینه خود را در این برنامه اعلام کردند و شهاب حسینی در طول برنامه به شوخی گفت که در انتخاب مهمان این هفته پارتی بازی کرده است.

این دو هنرمند از خاطرات خوب گذشته خود تعریف کردند و نیما رئیسی نظر خود درباره رفاقت ابراز نمود. 

نیما رئیسی و شهاب حسینی

نیما رئیسی ، محمد علیمردانی را به عنوان مهمان و رفیق خود به برنامه دعوت کرد. مهمانان این هفته از برنامه همرفیق، با تعریف خاطرات مشترک خود در دوبله فیلم و سریالها، برنامه جذاب و شادی را فراهم کردند و در آخر نیما رئیسی یک کره زمین به محمد علیمردانی هدیه کرد.

نیما رئیسی در همرفیق

10.  رضا صادقی

دهمین قسمت از برنامه همرفیق را می توان متفاوت ترین قسمت از این برناه دانست زیرا شهاب حسینی میزبان رضا صادقی و زنده یاد علی انصایان  بود.

رضا صادقی خواننده مشهور موسیقی پس از ورود به برنامه از حال این روزهای جامعه و معنای رفاقت از دیدگاه خود گفت. شهاب حسینی اعلام کرد که رضا صادقی به خاطر رفاقت خود از بندرعباس برای حضور در این برنامه آمده است.

رضا صادقی

رضا صادقی مهمان خود را علی انصاریان معرفی کرد و انصاریان پس از ورود به برنامه با شوخی ها و گفتن خاطرات بامزه، حال و هوای برنامه را تغییر داد. او در آخر گفت که مانع از خروج همیشگی رضا صادقی از ایران شده است.

رضا صادقی یک لیوان برای تهیه دمنوش را به عنوان کادو به علی انصاریان هدیه کرد.

رضا صادقی و علی انصاریان

11. خداداد عزیزی

برنامه همرفیق در قسمت یادهم، میزبان خداداد عزیز ملی پوش سابق فوتبال ایران بود. شهاب حسینی در ابتدای گفتگوی خود یادی از خاطره بازی با استرالیا را تداعی کرده و از رفاقت میان بازیکنان فوتبال با خداداد عزیزی صحبت کرد.

خداداد عزیزی رفاقت را یک مسئله جدی میان بازیکنان یک تیم و مربیان دانسته و مثالی از رفاقت و دوستی میان مسی و سووارز گفت.

خداداد عزیزی

خداداد عزیزی از رضا شاهرودی به عنون رفیق صمیمی و یک مرد نام برد و از او برای حضور در این برنامه دعوت کرده بود. پس از ورود رضا شاهرودی و گفتن خاطرات جالب و بامزه ای که بیشتر به مرحوم مهرداد میناوند  مرتبط بود نوبت به هدیه دادن خداداد عزیزی رسید.

این برنامه قبل از فوت زنده یاد مهرداد میناوند ضبط شده بود.

خداداد عزیزی و رضا شاهرودی

12. جواد عزتی

شهاب حسینی در دوازدهمین قسمت برنامه همرفیق، میزبان جواد عزتی شد. جواد عزتی و شهاب حسین در یک محله مشترک زندگی کرده و در فواصل مختلف به یک مدرسه رفته بودند.

شهاب حسینی در این برنامه از رفاقت میان عضای خانواده جواد عزتی پرسید و این بازیگر اعلام کرد که در یک خانواده پر جمعیت بزرگ شده و هفت خواهر و برادر دارد که با همه آنها صمیمی است.

جواد عزتی

جواد عزتی در ادامه برنامه سروش صحت را به عنوان یکی از رفقای خوب خود معرفی کرده و برای حضور در برنامه از او دعوت کرد.او سروش صحت را فردی معرفی کرد که همیشه بر دانسته های او اضافه می کند.

سروش صحت و جواد عزتی از خاطرات مشترک خود گفتند و در ادامه جواد عزتی یک قوری برای خورد چای در پیک نیک به مهمان خود هدیه کرد.

جواد عزتی و سروش صحت

اجرای ساز محبوب هر مهمان در همرفیق

همکاری همرفیق با گروه بمرانی و دیگر نوازندگان از جذابیت های این برنامه است که به صورت ثابت در آن حضور دارند. در هر قسمت یک ساز محبوب مهمان توسط فردی متخصص نواخته می شود. تاکنون بینندگان شاهد اجراهای زیبایی برای سازهایی چون تار، کمانچه، باغلاما، تنگ درام، نی، ویولنسل و ترومپت بوده اند.

کدام هنرمندان در برنامه همرفیق شهاب حسینی حضور پیدا کردند؟

4.4180
این مطلب مفید بود ؟15921
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ف
وبگردی