تولد
هانده ارچل

هانده ارچل قبل معروف شدن چه شکلی بود؟

تاریخ انتشار : 27 خرداد 1403کد مطلب : 94110زمان مطالعه : 2 دقیقه
هانده ارچل بازیگر و مدل اهل ترکیه است که به تازگی در فیلم ایرانی ایفای نقش کرده و به همین دلیل مخاطبان ایرانی بیش از پیش به جزئیات زندگی شخصی او علاقه مند شدند.

هانده ارچل قبل از عمل و در دوران نوجوانی

حضور هانده ارچل در فیلم ایرانی مست عشق یکی از دلایل مهم برای ترند شدن نام این بازیگر در میان کاربران فضای مجازی است؛ البته که نمیتوان خوستگاری هانده ارچل از پارسا پیروزفر را در مورد این مسئله نادیده گرفت.

یکی از موضوعاتی که درباره این بازیگر زن ترکیه ای، با آمار بالایی توسط شما مخاطبان جستجو می شود، عکس قبل از عمل هانده ارچل است که قبلا در مطالب بخش چهره ها در نمناک برایتان به نمایش درآمد. در این مطلب کاری با چهره هانده ارچل قبل عمل زیبایی و تغییرات این روزهایش نداریم بلکه به سراغ عکس سالهای دور خانم بازیگر رفته ایم؛ دورانی که هانده هنوز وارد عرصه بازیگری نشده و معروف نگشته بود.

هانده ارچل در نوجوانی

هانده ارچل در نوجوانی و عکس جدید

هانده ارچل چند سال سن دارد؟

هانده ارچل بازیگر، مجری و مدل، متولد 24 نوامبر سال 1993 در ترکیه می باشد. پدر او ترک و مادرش آلمانی بوده و یک خواهر بزرگ تر به نام غمزه ارچل دارد. مادرش آیلین ارچل در سال 1398 بعد از سالها مبارزه با بیماری سرطان درگذشت و پدرش نمایندگی فروش کالاهای الکترونیکی در شهر باندیرما دارد.

فیلم های هانده ارچل

او در سریال هایی مانند «مروارید سیاه»، «عشق حرف حالیش نمیشه»،«تکه‌های شکسته» و...در مقابل هنرپیشه های مشهوری مانند تولگاهان ساییشمان، حیات اوزون، بوراک دنیز، تولگا ساریتاش، علی پیری و... درخشیده است.

هانده ارچل در مست عشق حسن فتحی

هانده ارچل در سال 2018 به جمع بازیگران فیلم «مست عشق» حسن فتحی پیوست تا نقش کیمیا دختر مولانا را در کنار پارسا پیروزفر و شهاب حسینی ایفا نماید.

هانده ارچل قبل معروف شدن چه شکلی بود؟

45
این مطلب مفید بود ؟41
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ن/ا.ن
وبگردی