شادترین زندگی

شادترین زندگی متعلق به متولدین کدوم ماهه؟

کد مطلب : 85835تعداد نظرات : 5 نظرزمان مطالعه : 4 دقیقه
شادی در زندگی برخی افراد از اولویت و اهمیت بالایی برخوردار است و برای برخی دیگر هم اهمیتی ندارد. میزان شادی در زندگی ارتباط مستقیمی با ماه تولد افراد دارد.

تفاوت میزان شادی در زندگی در میان متولدین ماههای مختلف

شادی تا حد زیادی به وضعیت ذهنی بستگی دارد و خیلی از افراد به این موضوع توجه نمی کنند. در واقع شما خودتان تعیین می کنید که شاد باشید و زندگی شادی داشته باشید یا خیر. متولدین بعضی از ماه ها هستند که به خاطر اینکه به این موضوع توجه زیادی نشان می‌ دهند، زندگی شادتری را تجربه می‌ کنند و در واقع برای خود زندگی شادتری ساخته و این شادی را خود نصیب زندگی شان میکنند که در این قسمت از نمناک قصد داریم آن ها را معرفی کنیم‌.

فروردین

فروردین ماهی ها معمولا در زندگی، طرز فکر متفاوتی نسبت به بقیه دارند. آن ها تمایل دارند که مدام جوک بگویند و شوخی کنند و در کنار افراد دیگر سرگرم باشند؛ بنابراین جزو افراد شادی هستند که شما احساس می‌ کنید زندگیشان بسیار خوب است و مشکلی ندارند.

افراد شاد

مرداد

مرداد ماهی ها افرادی هستند که سعی می کنند همیشه جنبه مثبت و نیمه پر لیوان را ببینند. فرقی ندارد که شرایط شان چگونه باشد. در هر صورت یک نکته مثبتی پیدا می‌ کنند که بخواهند به آن فکر کنند. قدرت اعجاب انگیزی برای از بین بردن غم در زندگی ندارند اما روی خودشان کار کرده‌ اند و تصمیم گرفتند که شاد زندگی کنند.

مهر

مهر ماهی ها خیلی مهربان هستند. سعی می کنند که همیشه در زمان حال زندگی کنند. به آینده و گذشته فکر نمی‌ کنند و بابت آن ترس و واهمه ای ندارند. از کشمکش‌ ها و جنگ و جدل ها خیلی راحت دوری می‌ کنند و سعی می‌ کنند که همیشه با دیگران با صلح آشتی رفتار کنند و می‌دانند که شاد زندگی کردن تا چه حد زیادی برای سلامتی شان و احساس خوشبختی شان اهمیت دارد.

آذر

آذر ماهی ها در بین دیگر ماه‌ ها جزء افراد شاد محسوب می‌ شوند. معمولاً حس آزادی و رهایی که داشته باشند، شاد می‌ شوند. ماجراجویی هم یک اتفاق خوب برای آن ها است. اگر احساس بدی داشته باشند، می‌دانند که چگونه با آن مبارزه کنند و به همین دلیل روی خودشان تسلط بسیار زیادی دارند.

 زندگی شادتر

اسفند

اسفند ماهی ها خیلی راحت گریه می کنند و احساسات خود را تخلیه می‌ کنند و همین باعث می شود که غم به آنها غلبه نکند؛ زیرا می‌دانند که چگونه احساسات خود را بروز دهند. به خاطر همین خیلی غم و غصه شان طول نمی کشد و معمولاً جزء افراد شاد محسوب می‌ شوند. علت هم این است که می‌دانند چگونه باید احساسات خود را ابراز کنند.

اردیبهشت

این افراد عاشق انجام کار های رمانتیک، غذاهای خوشمزه و همه چیز های زیبا هستند. افراد اردیبهشت ماهی دوست دارند در شادی زندگی کنند و چیز های خوبی را در زندگی تجربه کنند. آنه ا در بعضی از شرایط لجباز می شوند اما به هر حال در مورد شاد بودن جزء متوسط ها هستند. البته اگر زندگی آنطور که می خواهند پیش نرود؛ مستعد افسردگی هم خواهند بود.

خرداد

خرداد ماهی ها همیشه پر مشغله هستند. آن ها افراد کنجکاوی بوده و سعی می کنند که چند شخصیتی باشند و در کارهای مختلف فعالیت کنند. آن ها معمولاً به خاطر مشغله زیاد وقت غم و غصه خوردن ندارند اما از طرفی خیلی به تفریح هم نمی‌ رسند. شاید خیلی شاد نباشند اما افراد غمگینی هم نیستند.

افراد پر مشغله

تیر

تیر ماهی ها مدام روحیه شان تغییر می‌ کند و هر دفعه همه را متعجب می‌ کنند. تیر ماهی ها؛ افراد حساس اما وفاداری هستند و اطرافیانشان توجه زیادی به آن ها نشان می‌ دهند. خیلی مادرانه رفتار می کنند اما خیلی راحت هم افسرده می شوند که علت آن هم حساسیت بسیار بالای آن ها نسبت به مسائل مختلف است.

شهریور

شهریور ماهی ها خیلی همه چیز را تجزیه و تحلیل و آنالیز می‌ کنند. گاهی اوقات مانند یک کودک معصوم می شوند اما باز هم در چنین حالتی هیچ چیزی از جزئیات را از دست نمی دهند. شنونده های بسیار دقیقی هستند و همیشه بهترین پیشنهادات و توصیه ها را برایتان دارند اما خیلی راحت هم در دام افسردگی می افتند؛ مخصوصاً اگر یکی از نزدیکان شان را به هر دلیلی از دست بدهند؛ بنابراین شاید خیلی افراد شادی نباشند.

آبان

آبان ماهی ها سعی می کنند احساساتشان را کنترل کنند اما خیلی راحت در دام احساسات منفی می‌‌ افتند. آن ها افراد قدرتمندی هستند‌ و در زمان حال زندگی می کنند اما خیلی تمایل به شاد کردن خودشان ندارند و باید روی این مسئله بیشتر کار کنند. اگر احساس بدی داشته باشند، خیلی در موردش اغراق می‌ کنند و آن قدر به آن موضوع فکر می‌ کنند که حال شان خراب شود.

احساسات منفی

بهمن

بهمن ماهی ها کمی متفاوت از دیگران هستند و شاید برای بعضی از شما عجیب و غریب یا بیگانه به نظر برسند، زیرا روش زندگی خودشان را دارند. خیلی سخت کوش هستند و همیشه زمان زیادی را صرف تلاش برای رسیدن به اهدافشان می کنند. اکثر اوقات خنثی هستند و احساس شادی و غم خیلی برایشان فرقی ندارد، زیرا نسبت به مسائل مختلف بی تفاوت هستند اما در کل؛ افراد شادی محسوب نمی شوند.

دی

دی ماهی ها سعی می کنند که بیشتر به شغل شان توجه کنند. افراد سخت کوشی هستند و معمولاً در بین خانواده و دوستان محبوب می باشند. خیلی مودی عمل می‌ کنند و قابل پیش‌بینی نیستند. سعی می‌ کنند که احساسات شان را از دیگران پنهان کنند و به خاطر همین خیلی از اوقات شما متوجه شادی یا ناراحتی آن ها نمی شوید.

شادترین زندگی متعلق به متولدین کدوم ماهه؟

3.6554
این مطلب مفید بود ؟403151
منبع : بخش سرگرمی نمناک/ن/ز.ت
5 نظر به ثبت رسیده است
حامداصانلو1400-11-16
از آذری ها شادتر من ندیدم خودم یکیش جنبه میخواد با من بمونی
78
؟؟؟؟؟1400-11-22
اصلاهم اینجوری نیست، آذری هاخیلی جدی ومغروروبداخلاق هستن
310
زینب1400-12-15
هر ماهی به دونیمه تقسیم میشه نیمه دوم آذر یعنی از ١۶ به بعد مغرور و جدی ولی نیمه اول از ١اذر تا ١۵اذر خیلی شوخ طبع و احساساتی و شاد هستن
42
زینب1400-12-15
منم همین طور
02
نمی‌گم ????????1400-11-22
عالیه من فروردینی هستم
81
وبگردی