تولد
ازدواج متولدین ماه ها

درخواست ازدواج از دختر متولد کدوم ماه سخت تره؟

کد مطلب : 90950تعداد نظرات : 2 نظرزمان مطالعه : 2 دقیقه
برای آنکه خواستگاری و جواب مثیتتان را گارانتی کنید میتوانید از مطلب زیر کمک بگیرید و برای دختر متولد هرماه درخواست ازدواج مورد علاقه اش را آماده کنید.

چالش درخواست ازدواج از متولدین ماه ها

خواستگاری و جواب مثبت گرفتن از دختر متولد هر ماهی ممکن است با چالش‌ها و مسائل خودش همراه باشد و این مسئله وابسته به شرایط شخصیتی دختر و همچنین شخصیت و رفتار خواستگار می‌تواند متغیر باشد. از طرفی، ماه تولد یک شخص نمایانگر برخی ویژگی‌های شخصیتی ممکن است، اما باید توجه داشت که این تنها یکی از عوامل تعیین‌کننده نیست با این وجود، برخی مردم معتقدند که انتخاب ماه تولد دختر برای خواستگاری می‌تواند تاثیرگذار باشد. در مطلب جالبی که یکی از سایت های منتشر کننده طالع بینی چینی به چشممان خورد، لیستی از دخترانی عنوان شده بود که برای رفتن به خواستگاری آنها باید آماده روبرو شدن با سختگیری و جواب رد شنیدن های مداوم بود. طبق معمول همه مطالب طالع بینی نمناک، خاطر نشان می کنیم که این مطالب تنها جنبه سرگرمی دارند.

دختر متولد شهریور

افراد متولد این ماه معمولاً خودمختار و مستقل هستند برای همین احتمال اینکه به راحتی هر درخواست ازدواجی را نپذیرند وجود دارد. برای خواستگاری موفق از آن‌ها، بایستی حتما به بحث آزادی و احترام به فضای شخصی آن‌ها توجه کنید.

خواستگاری

دختر متولد دی

افراد متولد دی اغلب دارای شخصیت قوی و نکته بینی هستند و کمتر به هر خواستگاری پاسخ مثبت میدهند.

دختر متولد آبان

آبان ماهی ها معمولاً دقیق و تحلیل کننده‌اند و برای آن‌ها، صداقت و ارتباط عاطفی عمیق اهمیت بالایی دارد برای همین تا زمانیکه این فاکتورها را در طرف مقابل نبینند، درخواست ازدواج او را نمی پذیرند.

دختر متولد آذر

دختران متولد آذر اغلب محتاط و میانه رو هستند و احترام به حریم شخصی برای آن‌ها بسیار مهم است و حتی ممکن است نسبت به درخواست ازدواج و خواستگاری از سوی شما، واکنش تندی نشان دهند، مگر اینکه شناخت کافی از شما، این مسئله را برایشان حل کرده باشد.

دختر متولد تیر

زنان متولد تیر دارای شخصیت پویا و خواهان جذابیت هستند و همین دلیلی است برای سخت گیری آنها در پذیرفتن یک خواستگار و درخواست ازدواج او.

درخواست ازدواج

دختر متولد بهمن

دختران متولد بهمن معمولاً پایبند به برخی افکار و مسئولیت‌پذیری هستند و نیاز به اعتماد و پایبندی به برخی اصول خاص خودشان را در نظر میگیرند که نمیتوانند به راحتی به هر خواستگاری پاسخ مثبت دهند.

درخواست ازدواج از دختر متولد کدوم ماه سخت تره؟

2.663
این مطلب مفید بود ؟3330
منبع : بخش سرگرمی نمناک/ن/ن.ح
2 نظر به ثبت رسیده است
کاویانی1402-07-03
بله دیگه دخترهای شهریور ماهی همینن
به راحتی هر شخصی را برای ازدواج قبول نمیکنن
1221
Dr.Narges1402-07-13
در مورد تیرماهی ها حقیقت داشت به نظرم شخصی که بتونه نظر یه خانم تیرماهی رو جلب کنه و خانم تیرماهی به درخواست خواستگاری اش جواب مثبت بدهد و بپذیره که باهاش ازدواج کنه خوشبخت ترین مرد دنیا میشه چون خانم های تیرماهی به همین راحتی ها عاشق هر کسی نمیشن
100
وبگردی