یوسف تیموری و جواد خواجوی

سریال هشت آباد وارد حرم امام رضا(ع) شد

تاریخ انتشار : 8 بهمن 1399کد مطلب : 80133زمان مطالعه : 2 دقیقه
سریال هشت آباد به کارگردانی علی مسعودی که برای نوروز 1400 ساخته می شود برای ادامه تصویربرداری به حرم امام رضا(ع) خواهد رفت.

سریال هشت آباد و سکانس هایی از حرم امام رضا(ع) در دهه شصت

سریال هشت آباد به کارگردانی علی مسعودی و تهیه کنندگی علی اکبر تحویلیان برای ادامه تصویربرداری به مشهد رفت. طی روزهای آینده، برخی از سکانسهای مهم این سریال در حرم امام رضا(ع) فیلمبرداری خواهد شد.

سریال هشت آباد با نام قبلی نوروز رنگی یکی از سریال های نوروزی تلویزیون در سال 1400 است که بازیگران طناز سینما و تلویزیون در آن حضور دارند. این سریال تصاویری کمیاب از حرم رضوی را نشان می دهد که مربوط به دهه 60 است.

سریال هشت آباد

سریال هشت آباد در کدام شبکه پخش می شود؟

سریال هشت آباد در 20 قسمت آماده می شود اما هنوز مشخص نیست که از کدام شبکه تلویزیونی پخش خواهد شد. شبکه دو تولید سریال همبازی را شروع کرده است.

بیش از 60 درصد این سریال تدوین شده و تصویربرداری آن در روزهای آینده به پایان می رسد. به احتمال زیاد نام این سریال دوباره تغیر خواهد کرد.

سریال نوروزی تلویزیون

داستان و بازیگران سریال هشت آباد

علی مسعودی نویسنده و کارگردان آثار طنز است و در این سریال خاطره هایی از دوران دهه شصت و به نوعی خاطرات خود از کوچه پس کوچه های مشهد را برای مخاطبان بازگو می کند.

این سریال روزهای آخر اسفند 1366 در مشهد، روابط صمیمی و دوستانه همسایه ها و آداب و رسوم این شهر را به تصویر می کشد.

سریال علی مسعودی

در خلاصه داستان سریال هشت آباد آمده است:

قصه سریال هشت آباد با خانواده ای آغاز میشود که در حاشیه مشهد زندگی میکنند و خرید یک تلویزیون رنگی اتفاقات جدیدی را در زندگی شان رقم میزند.

هشت آباد مسعودی

بازیگران سریال نوروزی هشت آباد 

سریال های نوروزی

تیتراژ متفاوت سریال هشت آباد

یکی از نقاط بارز سریال هشت آباد، تیتراژ آن است که رسوم قدیمی مشهد را نشان می دهد. به تعبیر دست اندرکاران این مجموعه تلویزیونی، تیتراژ این سریال جزو شگفتانه های آن است چرا که بازیگران این مجموعه در تیتراژ سریال حضور دارند.

سریال طنز

تصویربرداری سریال نوروزی در حرم امام رضا(ع)

55
این مطلب مفید بود ؟50
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ف
وبگردی