گران ترین بازیگران زن

گرونترین بازیگر زن جهان در سال 2022+ دستمزد میلیاردی اش

تاریخ انتشار : 14 مرداد 1401کد مطلب : 88073زمان مطالعه : 3 دقیقه
صنعت سینما و دستمزد بازیگران همیشه بحث جذابی برای گفت و گو است، از این رو ما برای شما لیستی از گرانقیمت ترین بازیگران زن دنیا آماده کرده ایم.

گرانترین بازیگر زن جهان در سال 2022

پس از معرفی گرانقیمت ترین بازیگران مرد سال در هالیوود، حالا در این قسمت از نمناک لیستی از ده بازیگر زن در سال 2022 را برایتان آورده ایم که جز ثروتمندترین ها هستند و در صنعت سینما و در رسانه توانسته اند به موفقیت های چشمگیری دست پیدا کنند و قرارداد های خیلی گران‌قیمت ببندند. با ما همراه باشید تا شما را با این خانم ها آشنا کنیم.

ساندرا بولاک

ساندرا بولاک گرانترین بازیگر سال 2022 است‌. او برای فیلمش در سال 1997، 10 و نیم میلیون دلار دریافت کرده بود و برای فیلمی در سال 2013 بیش از 70 میلیون دلار دریافت کرد و همین باعث شد که امروزه جزء گران‌ترین بازیگران باشد.

ساندرا بولاک

اما واتسون

دومین فردی که جزء گران‌ترین بازیگران دنیا است، اما واتسون می باشد که مبلغ بسیار زیادی از 8 فصل هری پاتر دریافت کرد که به شهرت و محبوبیتش هم خیلی اضافه شد. او برای فیلم آخرش که نقش یک معتاد را داشت؛ 60 میلیون دلار قرارداد بست.

اما واتسون

اسکارلت جوهانسون

این بازیگرِ 36 ساله از سال 2018 جزو گران‌ترین بازیگران زن دنیا شد. او علاقه زیادی به صنعت بازیگری دارد و فیلم‌ های متعددی بازی کرده که در همه ی آن ها خوش درخشیده است و همیشه هم قرارداد های گران قیمتی می بندد.

اسکارلت جوهانسون

سوفیا ورگارا

سوفیا هنوز هم جز گران‌ترین بازیگرانِ زن جهان است. یکی از با استعدادترین بازیگران زن و فعالان سینمایی است و همچنین در برنامه استعدادیابی آمریکا به عنوان داور حضور داشت. او همیشه گرانترین قرارداد ها را برای فیلم هایش می بندد.

سوفیا ورگارا

کامرون دیاز

کامرون دیاز هم جزء بازیگران گران‌قیمت در آمریکاست‌. او در سال 2011 برای نقش الیزابت؛ 42 میلیون دلار پول دریافت کرد و این روزها قرارداد های بالای 100 میلیون دلار می بندد.

کامرون دیاز

ریس ویترسپون

ششمین بازیگر زن ثروتمند و گران‌قیمت در دنیا ویترسپون است که برنده جایزه گلدن گلوب شد که برای آن نقش؛ 35 میلیون دلار قرارداد بسته بود. او عامل انگیزه بسیاری از زنان دنیا است و یکی از سرشناس‌ترین و دوست داشتنی ترین بازیگران در سال 1990 محسوب می شد.

ریس ویترسپون

آنجلینا جولی

آنجلینا جولی همسر سابق برد پیت، هفتمین بازیگر زن گران در دنیاست که البته می توان گفت مشهورترین بازیگر زن در کل دنیا هم محسوب می‌ شود. او برای فیلم‌ هایش مبالغ بسیار بالایی را دریافت می‌ کند که علت آن هم تاثیر زیاد حضور او در هر فیلم؛ برای میزان فروش است.

آنجلینا جولی

گل گدوت

گدوت از 18 سالگی بهترین فیلم هایش را بازی کرد و یکی از مشهورترین بازیگران زن و جزء گران‌ترین ها است‌. او در سال 2020 برای ایفای نقش در یک فیلم؛ قراردادی 31 و نیم میلیونی بست.

گل گدوت

جولیا رابرتز

جولیا رابرتز جزء گران‌ترین بازیگران زن دنیا در سال 2022 شناخته می‌ شود و برنده جایزه گلدن گلوب هم هست و یکی از اعجاب انگیز ترین بازیگران زن در دنیاست که همیشه کاراکتر های خیلی جذابی را بازی می کند. او همچنین برای نقشی که 25 میلیون دلار برایش قرارداد بسته بود، برنده جایزه اسکار شد.

جولیا رابرتز

جنیفر لارنس

جنیفر لارنس بازیگر 30 ساله و جوان هم؛ یکی دیگر از گران‌ترین بازیگران دنیا در سال 2015، 2016 و 2022 شده است؛ البته که او در سال 2020 هم یک قرارداد 28 میلیونی برای فیلمش بست.

جنیفر لارنس

گرونترین بازیگر زن جهان در سال 2022+ دستمزد میلیاردی اش

4.48
این مطلب مفید بود ؟71
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ن/ن.ح
وبگردی