تولد
بیشترین حقوق

بیشترین حقوق رو کیا میگیرن؟

کد مطلب : 86800تعداد نظرات : 1 نظرزمان مطالعه : 5 دقیقه
حتما شما هم دوست دارید بدانید که چه شغلی صاحبش را به بالاترین حقوق رسانده و درآمد قابل توجهی را به ارمغان می آورد.

بالاترین حقوق و مشاغل پردرآمد در دنیا

بعضی از مشاغل نسبت به دیگری طرفداران بیشتری دارند، زیرا درآمد حاصل از آن ها بیشتر است؛ اما به نظر شما چه شغل هایی در این دسته بندی قرار می گیرند؟ این قسمت از نمناک را تا انتها دنبال کنید تا به شما بگوییم؛ چه شغل هایی هستند که نسبت به بقیه درآمد بیشتری دارند. پس با ما همراه باشید. (این آمارها جهانی است و در هر کشوری مطابق با برخی از عوامل؛ نوسان خواهد داشت.)

وکیل

درآمد وکالت چیزی حدود 141.890 دلار است و یکی از شغل های پردرآمد در سطح جهان است و اکثر افراد با این شغل آشنایی دارند. زمانی پردرآمد می شود که شما در این حرفه کاملا با تجربه و متخصص شده و ارباب رجوع زیادی داشته باشید.

شغل وکالت

مدیریت بازرگانی

این افراد مسئول برنامه‌ ریزی؛ اجرا و اقدامات مختلف کمپانی هستند و سیاست های مختلفی را در همه اشکال و ابعاد به کار می گیرند و بیشتر روی استراتژی‌ های مدیریت تمرکز دارند و حقوق دریافتی آن ها بسیار بالا است؛ چیزی حدود 145.620 دلار در سال درآمد خواهند داشت.

پزشک آسیب شناس

درآمد پزشک آسیب‌ شناس حدود 148.470 دلار در سال می باشد و این افراد می‌ توانند جزء ثروتمندترین ها باشند، زیرا همیشه بیمار دارند و می توانند ویزیت کنند و درآمد کسب نمایند.

مهندس نفت

درآمد مهندس نفت چیزی حدود 154.780 دلار است که می تواند در صنعت گاز و نفت طبیعی فعالیت داشته باشد و فراورده های زیادی را به فروش برساند. این تکنولوژی بسیار جدید جزء محبوب ترین ها است و طرفداران زیادی دارد.

مدیر فناوری و اطلاعات

مدیر فناوری و اطلاعات می تواند در زمینه فراساختار و شبکه‌ های دولتی فعالیت داشته و به عنوان یک فرد متخصص در این زمینه کار کند. اگر در کارش حرفه ای باشد، می تواند ثروت زیادی به دست بیاورد‌ که جمع سالیانه آن به 142.530 دلار خواهد رسید.

خلبان و دستیار خلبان

این شغل می تواند در سال حدود 161.280 دلار ثروت به همراه داشته باشد و یکی از پردرآمدترین ها است؛ به خاطر همین طرفداران زیادی دارد اما استخدام شدن در این کار هرگز راحت نیست.

شغل خلبانی

پرستار

شغل پرستاری یکی از بهترین حرفه هایی است که افراد در آن فعالیت می‌ کنند. امنیت شغلی بسیار زیادی دارد. نیاز به یادگیری کار های پیچیده نیست اما راز موفقیت در این شغل علاقه زیاد به آن است. یک پرستار در طول سال می‌ تواند 169.450 دلار ثروت کسب کند.

دندانپزشکی

دندانپزشکی یکی از بهترین شغل هایی است که هرگز به راحتی قابل دستیابی نیست. دندانپزشک مرتب بیمار هایش را ویزیت می کند و چکاپ های منظم را به انجام می‌ رساند و به خاطر همین دریافتی بسیار بالایی دارد. درآمد سالیانه یک دندانپزشک؛ چیزی حدود 174.110 دلار است.

پزشک اطفال

درآمد پزشک اطفال در سال حدود 183.240 دلار است و یکی از بهترین شغل هایی است که می توانید آن را انتخاب کنید؛ البته که قبول شدن در این رشته کار راحتی نیست و نیاز به تلاش و پشتکار فراوان دارد.

(دندانساز) ساخت پروتز دندانی

هزینه ساخت پروتز دندانی بسیار بالا است و خیلی ‌ها از این پروتزها استفاده می‌ کنند. این شغل درآمد بالایی دارد و معمولاً مشتریانش هم زیاد است. فردی که پروتز دندانی می سازد، می‌ تواند در سال حدود 96 هزار دلار دریافتی داشته باشد.

پزشک داخلی

پزشک داخلی فردی است که اکثر افراد با مشکلات مختلف به او مراجعه می‌ کنند. او طیف وسیعی از افراد را معاینه کرده و می‌ تواند کمک زیادی کند؛ به خاطر همین درآمد بسیار بالایی دارد و مراجعه کنندگانش نیز زیاد هستند. درآمد سالیانه یک پزشک داخلی حدود 198.370 دلار می باشد.

پزشک داخلی

سئو کار

درآمد این افراد در سال چیزی حدود 200.108 دلار است و آن ها می‌ توانند به عنوان سئو کار در زمینه های مختلف فعالیت کنند و مطالب مختلف را در سایت ارائه دهند که البته این شغل مربوط به مدیریت و رهبری مستقیم یک کمپانی هم می شود.

پزشک عمومی

پزشک عمومی می‌ تواند تمام بیماری ها را بررسی کند و به عنوان فردی فعالیت دارد که شما مشکلات مختلف را با او در میان می گذارید؛ سپس نشانه‌ ها و علائم را بررسی می کند و آن را به متخصص مورد نظر ارجاع می‌ دهد. درآمد سالیانه او هم حدوداً 208.560 دلار است.

روان پزشک (متخصص اعصاب و روان)

شاید در بین شغل هایی که گفتیم؛ روان پزشک بیشترین درآمد را داشته باشد که سالیانه به 216.090 دلار خواهید رسید. روان پزشک به تشخیص و درمان اختلالات و بیماری های روانی می پردازد و خیلی خوب به حرف ها و مشکلات بیماران گوش می‌ دهد و ریشه مشکلات آن ها را پیدا می‌ کند. به خاطر همین جزء افرادی است که باید به جزئیات حرف بیماران گوش دهد و درآمد خوبی هم خواهد داشت.

ارتودنتیست

فردی که به عنوان ارتودنتیست فعالیت می‌ کند، کسی است که مشکلات دندانی شما را تشخیص می‌ دهد، آنها ریشه یابی می کند و بعد از طی کردن مراحل مختلف، شروع به درست کردن دندان های تان خواهد کرد و از آنجایی که افرادی که ارتودنسی می کنند نیاز به مراجعه ماهانه به پزشکان دارند، درآمد این پزشکان بسیار بالا است، زیرا همیشه بیمار دارند و ممکن است یک بیمار حتی به مدت چند سال به آنها مراجعه کند. درآمد سالیانه یک ارتودنتیست 228.500 دلار است.

پزشک متخصص زنان

متخصص زنان و زایمان جز آن دسته از حرفه‌ هایی محسوب می‌ شود که فرد مورد نظر همیشه بیمار دارد یا خانم ها همیشه برای مسائل مختلف به متخصص زنان و زایمان مراجعه می‌ کنند و به خاطر همین درآمد بالایی؛ چیزی حدود 235.240 دلار در سال خواهند داشت.

متخصص زنان

جراح دهان و فک و صورت

اصولاً درآمد جراحان بسیار بالا؛ حدود 243.500 دلار است. جراحان فک و صورت با دندانپزشکان معمولی متفاوت هستند، زیرا آنها عمل های جراحی صورت، دهان و فک را انجام می دهند که عمدتاً بر روی بافت های سخت و نرم تمرکز دارند و جزء افرادی هستند که همیشه مراجعه کننده و بیمار دارند.

جراح

درآمد یک جراح می تواند بیشتر از هر شغل دیگری باشد، زیرا جراح کسی است که هیچ کس تخصص او را ندارد و نمی‌ تواند کارش را انجام دهد.‌ به خاطر این مسئله درآمد همه جراحان در هر کشوری جزء بیشترین درآمد ها محسوب می شود؛ که درآمد سالیانه آن ها چیزی حدود 251 هزار دلار تخمین زده شده است.

متخصص بیهوشی

درآمد سالیانه یک متخصص بیهوشی حدوداً 265 هزار دلار است؛‌ متخصص بیهوشی کار بسیار دقیق و حساسی دارد و به خاطر همین حساسیت بالا، پول زیادی دریافت می کند.

جراح مغز و اعصاب

درآمد سالیانه جراح مغز و اعصاب چیزی حدود 381.500 دلار است. کسی نمی‌ تواند کار جراح مغز و اعصاب را به انجام برساند و یکی از مهم ترین تخصص های رشته پزشکی است و به دلیل زحمتی که دارد؛ دریافتی نیز عالی خواهد بود.

بیشترین حقوق رو کیا میگیرن؟

4.625
این مطلب مفید بود ؟232
منبع : بخش سبک زندگی نمناک/ن/ش
برچسب : مشاغل
1 نظر به ثبت رسیده است
عارف1401-01-26
درسته
وکیل ها خیلی درآمد خوبی دارن
با وجود اینکه خیلی اوقات هم نتیجه ای که موکل میخواد حاصل نمیشه
20
وبگردی