عاشق شدن هالیوودی ها
برخی از ستاره های هالیوودی به سادگی و بدون تشریفات و برنامه ریزی های خاص، در یک نگاه عاشق همسرشان شده و بدون دردسر زندگی مشترک خود را آغاز کرده اند.

چهره ها و بازیگرانی که در اولین دیدار عاشق هم شدند

وب سایت msn در یک گزارش جالب اسامی چهره های مشهوری را که به قول خودشان در نگاه اول دلباخته یکدیگر شدند و مختصر ماجرای آشنایی آنها را از زبان خودشان منتشر کرد. با ما در این بخش از چهره های نمناک همراه باشید تا با این سلبریتی ها و داستان عاشق شدنشان در یک نگاه را بیشتر آشنا شوید.

متیو و کامیلا آلوز

برنده جایزه اسکار اولین مرد هالیوودی است که در یک نگاه عاشق همسرش شده است. او می گوید:حدود 10 سال پیش برای اولین بار "کامیلا" را دیدم و محو زیبایی یک برزیلی مهربان شدم. ما در یک میهمانی و در جمع هنرمندان بودیم که اور را در گوشه سمت چپ سالن دیدم و در یک لحظه عاشقش شدم.

جالب است که هر چه تلاش کردم به یک بهانه به سمت او بروم و سر صحبت را باز کنم نتوانستم تا اینکه بالاخره در انتهای مراسم زمانی که او قصد داشت سالن را ترک کند خودم را به او رساندم و به نحوی نام او را پرسیدم.

این صحبت کوتاه اغاز آشنایی ما بود تا اینکه به ازدواج رسیدیم و من به عنوان یک مرد خوشبخت با زنی مهربان و خانواده دوست زندگی مشترک خود را آغاز کردم.

متیو و کامیلا آلوز

مت دامون و لوسیانا باروسو

"مت دامون" 11 سال پیش برای بار اول همسرش "لوسیانا" را ملاقات کرد. آنها هم در یک جشن با هم آشنا شدند که در توصیف این آشنایی "مت" بسیار رومانتیک میگوید:مثل این بود که یک نور و درخشش خاصی همراه با "لوسیانا" در فضا حرکت می کرد و هرکجا که او می رفت من با همان درخشش او را می دیدم.

او یکی از کارکنان و مسئولان پذیرایی بود و من در همان نگاه اول احساس کردم که عشق زندگی ام را یافته ام و باید این واقعیت را به او بگویم. صحبت کردن با او کار مشکلی نبود و من به بهانه سفارش دسر او را صدا زدم و برای چند دقیقه با او صحبت کردم که این آغاز آشنایی و رسیدن به زندگی مشترک ما بود.

مت دامون و لوسیانا باروسو

آرون پائول و لارن پارسکیان

داستان آشنایی و عشق این زوج هالیوودی کوتاه و مختصر است. "آرون" در مصاحبه با مجله people گفت:دراولین دیدار از همسرم درخواست ازدواج کردم. ما برای بار اول همدیگر را در چرخ و فلک شهربازی دیدیم و حس هیجان و انرژی مثبت "لارن" مرا مجذوب کرد و مطمئن شدم که او همان کسی است که من برای زندگی مشترک نیاز دارم.

آرون پائول و لارن پارسکیان

جورج کلونی و همسرش امال

"جورج کلونی" مشهور، در مورد همسر جوانش "امل علم" می گوید:وقتی او را ملاقات کردم فهمیدم که فردی خارق العاده است. او به عنوان یک وکیل در کارش جدی و رفتارش ملایم است و همین مرا مجذوب کرد.

در رابطه با آغاز زندگی مشترک ما یک نکته جالب است که برای خودم هم گاهی سوال برانگیز می شود که چطور در حالی که من با "امل" هیچ صمیمیتی نداشتم و یک آشنایی دورادور داشتیم فکر ازدواج با او را در ذهنم ساختم و بدون مقدمه از او درخواست ازدواج کردم، او هم در کمال سادگی و البته ناباورانه پیشنهاد مرا پذیرفت.

جورج کلونی و همسرش

دیوید و ویکتوریا بکهام

ستاره انگلیسی دنیای فوتبال قبل از آنکه "ویکتوریا" را از نزدیک ملاقات کند می شناخته و این شناخت با دیدن یک کلیپ موسیقی در تلویزیون شکل گرفته بود. "بکهام" می گوید:وقتی آن موزیک ویدئو را تماشا کردم به دوستم گفتم:آن دختر لاغر را که لباس مشکی پوشیده است را می بینی؟ من یک روز با او ازدواج خواهم کرد. با استفاده از همان ویدئو شماره تلفن "ویکتوریا" را پیدا کردم و بالاخره توانستم با او قرار ملاقات بگذارم. همان دیدار اول قدمی بود که به زندگی مشترک ختم شد.

دیوید و ویکتوریا بکهام

گیسل و تام بردی

"گیسل" می گوید:من " تام " را به دلیل شهرتش می شناختم و در یک دیدار ملاقات کاملا غیر منتظرانه متوجه خصوصیات دوست داشتنی او شدم. تام یک مرد رک و صادق بود و همین مرا مجذوب او کرد.

گیسل و تام بردی

جسیکا آلبا و کش وارنر

"جسیکا" در ابتدای صحبتش می گوید:وقتی شما می شناسید پس می دانید و به یقین میرسید. من در همان دیدار اول با "کش" فهمیدم که عاشقش شده ام و این موضوع را با یکی از دوستانم در میان گذاشتم.

جسیکا آلبا و کش وارنر

در اولین نگاه احساس کردم که کش را به طور کامل می شناسم و همین باعث شد تا با اطمینان از شخصیت او تصمیم خود را بگیرم.

چهره هایی که با یک نگاه عاشق هم شدند + تصاویر

4.249
این مطلب مفید بود ؟418
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ن/ز.ت
وبگردی