تولد
همایون شجریان

همایون شجریان، سحر دولتشاهی و حقیقتی که فاش شد

تاریخ انتشار : 25 اردیبهشت 1403کد مطلب : 93621زمان مطالعه : 2 دقیقه
اخبار جدایی همایون شجریان و سحر دولتشاهی صبر همایون شجریان را تمام کرد و این خواننده برای اولین بار واکنش عجیبی به این اخبار نشان داد.

واکنش تند همایون شجریان به حواشی خیانتش به سحر دولتشاهی

این روزها اخبار و حواشی فراوانی پیرامون زندگی خصوصی سحر دولتشاهی و همایون شجریان شنیده می شود که بالاخره پسر خسرو آواز ایران صبرش سر آمد و با انتشار پست موقتی به همه حواشی پایان داد. در این بخش از نمناک جدیدترین پست همایون شجریان و واکنش او به جدایی از سحر دولتشاهی را مشاهده می کنید.

همایون شجریان خواننده محبوب کشورمان به شایعات طلاق و جداییش از سحر دولتشاهی بازیگر سریال افعی تهران، سقط جنین خانم بازیگر به واسطه خیانت همایون شجریان که در کانال های یوتویوب منشر می شود، واکنش نشان داد، آقای خواننده پس از انتشار وسیع شایعات و حواشی زندگی مشترکش به تنگ آمد و در صفحه مجازی خود نوشت:

عزیزان دل به این مزخرفات توجه نکنید

نه خیانتی در کار من و

سحر جان بوده

نه بچه ای

که بخواد انداخته بشه

تا همیشه حمایت و رفاقت

پا برجاست

خسته شد صبر ما

همایون شجریان

جدایی همایون شجریان و سحر دولتشاهی

زندگی شخصی و خانواده همایون شجریان

همایون شجریان فرزند استاد زنده یاد محمد رضا شجریان سال پیش در برنامه فوتبال 360 درگفت و گو با عادل فردوسی پور از ازدواجش با سحر دولتشاهی بازیگر مطرح سینما و تلویزیون خبر داد. همایون شجریان از ازدواج قبلی خود یک دختر بنام یاسمین دارد اما سحر دولتشاهی از همسر سابق خود فرزندی ندارد.

همایون شجریان فرزند محمد رضا شجریان و فرخنده گل افشان سه خواهر بزرگتر از خود بنام فرزانه، افسانه و مژگان و یک برادر کوچکتر ناتنی بنام رایان دارد. سحر دولتشاهی، بازیگر و مجری سابق مادرش نائب رئیس سابق فدراسیون شنای بانوان و پدرش مهندس مکانیک و صاحب یک شرکت ماشین الات بوده و دارای یک خواهر و برادر است که هر دو ساکن خارج از کشورند.

همایون شجریان، سحر دولتشاهی و حقیقتی که فاش شد

424
این مطلب مفید بود ؟195
منبع : عکس: کامیار مینو کده/بخش فرهنگ و هنر نمناک/ن/ن.ح /
وبگردی